Etusivu › Työnantajat › Uv Technology Solutions Inc
Uv Technology Solutions Inc: H-1B-palkat ja sponsorointi
Uv Technology Solutions Inc jätti 32 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 31. Tarjotun palkan mediaani: $104 447.
H-1B-riippuvaisella työnantajalla on suuri osuus H-1B-työntekijöitä (esim. 15 % tai enemmän 51 hengen tai suuremmasta henkilöstöstä), ja sen on noudatettava lisäsääntöjä Yhdysvaltain työntekijöiden syrjäyttämisen estämiseksi.
Sponsoroi Uv Technology Solutions Inc H-1B-viisumeja?
Uv Technology Solutions Inc jätti 32 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 13.3.2026. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Vihreän kortin (PERM) hakemukset: Uv Technology Solutions Inc: 5 →
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Software Engineer | 5 | $97 157 |
| Informatica Administrator | 5 | $96 294 |
| Software Developer | 4 | $102 783 |
| Salesforce Developer | 3 | $108 992 |
| Application Developer | 2 | $102 315 |
| Lead Clinical Data Manager | 2 | $135 782 |
| DevOps Engineer | 2 | $104 842 |
| SAP SD Consultant | 1 | $110 240 |
| Middleware Admin | 1 | $60 000 |
| Jr. Software Engineer Specialist | 1 | $78 603 |
| RPA Developer | 1 | $117 021 |
| Cloud DBA | 1 | $93 246 |
| Technical Product Owner | 1 | $126 942 |
| Sr. Software Developer | 1 | $127 878 |
| Salesforce Business Analyst | 1 | $95 784 |
| Business Analyst | 1 | $79 810 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 8 | $102 315 |
| Tilikausi 2024 | 10 | $104 447 |
| Tilikausi 2025 | 9 | $117 021 |
| Tilikausi 2026 | 5 | $97 521 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
- Ashburn, VA6
- Aurora, CO6
- Oak Creek, WI2
- Edison, NJ2
- Victoria, MN1
- Reston, VA1
- Erie, PA1
- Milwaukee, WI1
- Raleigh, NC1
- Lynnwood, WA1
- Sterling, VA1
- Houston, TX1
- Philadelphia, PA1
- Northridge, CA1
- Vienna, VA1
- Linthicum Heights, MD1
- Aubery, TX1
- Frisco, TX1
- Springfield, IL1
- Lisle, IL1
Ammatit
- Software Developers20
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists3
- Database Administrators2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Engineer | $108 077–$108 100 Taso II | Lisle, IL | 13.3.2026 | 20.3.2026 | Vahvistettu |
| Informatica Administrator | $86 965–$87 000 Taso II | Frisco, TX | 25.2.2026 | 4.3.2026 | Vahvistettu |
| Business Analyst | $79 810–$79 850 Taso II | Springfield, IL | 25.2.2026 | 4.3.2026 | Vahvistettu |
| Informatica Administrator | $91 354–$95 000 Taso II | Aurora, CO | 25.2.2026 | 4.3.2026 | Peruutettu |
| Salesforce Developer | $120 536–$120 550 Taso II | Aurora, CO | 23.2.2026 | 2.3.2026 | Vahvistettu |
| Salesforce Business Analyst | $95 784–$96 000 Taso I | Ashburn, VA | 9.7.2025 | 16.7.2025 | Vahvistettu |
| Technical Product Owner | $126 942–$126 950 Taso II | Northridge, CA | 23.5.2025 | 30.5.2025 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $97 157–$130 300 Taso I | Vienna, VA | 20.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Informatica Administrator | $124 738–$124 750 Taso II | Linthicum Heights, MD | 22.4.2025 | 29.4.2025 | Vahvistettu |
| Sr. Software Developer | $127 878–$127 900 Taso III | Aubery, TX | 27.3.2025 | 3.4.2025 | Vahvistettu |
| RPA Developer | $117 021–$117 100 Taso II | Aurora, CO | 20.2.2025 | 27.2.2025 | Vahvistettu |
| Software Developer | $122 699–$122 700 Taso II | Ashburn, VA | 27.12.2024 | 3.1.2025 | Vahvistettu |
| Cloud DBA | $93 246–$95 000 Taso II | Ashburn, VA | 27.12.2024 | 3.1.2025 | Vahvistettu |
| Software Developer | $94 578–$97 160 Taso I | Aurora, CO | 21.10.2024 | 28.10.2024 | Vahvistettu |
| Informatica Administrator | $105 622–$118 130 Taso III | Philadelphia, PA | 19.9.2024 | 26.9.2024 | Vahvistettu |
| Jr. Software Engineer Specialist | $78 603–$80 000 Taso I | Sterling, VA | 20.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $88 442–$88 450 Taso I | Ashburn, VA | 20.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $81 099–$81 500 Taso II | Houston, TX | 18.4.2024 | 25.4.2024 | Vahvistettu |
| Salesforce Developer | $108 992–$109 000 Taso II | Aurora, CO | 5.2.2024 | 12.2.2024 | Vahvistettu |
| Salesforce Developer | $108 992–$109 000 Taso II | Aurora, CO | 5.2.2024 | 12.2.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $103 272–$114 100 Taso II | Raleigh, NC | 3.1.2024 | 10.1.2024 | Vahvistettu |
| DevOps Engineer | $101 608–$101 610 Taso I | Lynnwood, WA | 22.12.2023 | 29.12.2023 | Vahvistettu |
| Lead Clinical Data Manager | $135 782–$135 800 Taso III | Edison, NJ | 13.11.2023 | 20.11.2023 | Vahvistettu |
| Lead Clinical Data Manager | $135 782–$135 800 Taso III | Edison, NJ | 10.11.2023 | 17.11.2023 | Vahvistettu |
| Middleware Admin | $60 000–$75 150 Taso II | Erie, PA | 25.8.2023 | 1.9.2023 | Vahvistettu |
| Informatica Administrator | $66 706–$70 100 Taso II | Milwaukee, WI | 23.8.2023 | 30.8.2023 | Vahvistettu |
| SAP SD Consultant | $110 240–$110 250 Taso II | Ashburn, VA | 18.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $95 326–$110 250 Taso II | Victoria, MN | 13.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $110 240–$110 250 Taso II | Ashburn, VA | 13.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Application Developer | $102 315–$117 520 osa-aikainen · Taso III | Oak Creek, WI | 1.6.2023 | 8.6.2023 | Vahvistettu |
| Application Developer | $102 315–$117 000 Taso III | Oak Creek, WI | 23.5.2023 | 30.5.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $110 240–$110 250 Taso II | Reston, VA | 23.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).