Etusivu › Työnantajat › Vamana Systems, Inc
Vamana Systems, Inc: H-1B-palkat ja sponsorointi
Vamana Systems, Inc jätti 10 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 9. Tarjotun palkan mediaani: $102 877.
Sponsoroi Vamana Systems, Inc H-1B-viisumeja?
Vamana Systems, Inc jätti 10 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 31.10.2025. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $102 877 |
| Integration Developer | 2 | $108 826 |
| Sr. DevOps Architect | 1 | $98 301 |
| Scrum Master | 1 | $80 808 |
| DevOps Engineer | 1 | $102 877 |
| Full Stack React Developer | 1 | $102 690 |
| IT Auditor | 1 | $120 286 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $98 301 |
| Tilikausi 2024 | 6 | $102 877 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $120 286 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
- Leander, TX2
- Dawsonville, GA2
- Louisville, KY1
- Alpharetta, GA1
- Framingham, MA1
- Sandy Springs, GA1
- Bartlett, IL1
- New Brunswick, NJ1
Ammatit
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Auditor | $120 286 Taso II | New Brunswick, NJ | 31.10.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| Integration Developer | $108 826 Taso II | Leander, TX | 23.9.2024 | 7.10.2024 | Vahvistettu |
| Integration Developer | $108 826 Taso II | Leander, TX | 23.9.2024 | 7.10.2024 | Peruutettu |
| Software Developer | $105 227 Taso II | Dawsonville, GA | 16.7.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Developer | $102 877 Taso II | Dawsonville, GA | 24.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Full Stack React Developer | $102 690 Taso II | Bartlett, IL | 25.4.2024 | 17.8.2024 | Vahvistettu |
| DevOps Engineer | $102 877 Taso II | Sandy Springs, GA | 1.2.2024 | 12.2.2024 | Vahvistettu |
| Software Developer | $99 008 Taso II | Alpharetta, GA | 23.6.2023 | 3.7.2023 | Vahvistettu |
| Scrum Master | $80 808 Taso II | Framingham, MA | 3.5.2023 | 11.5.2023 | Vahvistettu |
| Sr. DevOps Architect | $98 301 Taso III | Louisville, KY | 6.1.2023 | 1.2.2023 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).