Etusivu › Työnantajat › Vici Voice Inc.
Vici Voice Inc.: H-1B-palkat ja sponsorointi
Vici Voice Inc. jätti 22 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 22. Tarjotun palkan mediaani: $101 192.
Sponsoroi Vici Voice Inc. H-1B-viisumeja?
Vici Voice Inc. jätti 22 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 27.5.2026. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Software Engineer | 15 | $101 192 |
| Software Developer | 2 | $105 997 |
| Infra Managed Service Specialist | 1 | $79 123 |
| Database Administrator | 1 | $83 886 |
| Business Analyst | 1 | $70 886 |
| Software System Administrator | 1 | $109 886 |
| Software Engineer (UI Path) | 1 | $112 923 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 10 | $98 904 |
| Tilikausi 2024 | 5 | $101 192 |
| Tilikausi 2025 | 5 | $105 997 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $107 172 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
Ammatit
- Software Developers18
- Network and Computer Systems Administrators1
- Database Administrators1
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer (UI Path) | $112 923 Taso II | Flower Mound, TX | 27.5.2026 | 27.5.2026 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 421 Taso I | Manassas, VA | 17.2.2026 | 25.2.2026 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $112 923 Taso II | Flower Mound, TX | 21.7.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Software Developer | $105 997 Taso II | Flower Mound, TX | 13.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Software System Administrator | $109 886 Taso III | Flower Mound, TX | 9.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $103 542–$120 000 Taso II | Windsor, CT | 21.5.2025 | 26.5.2025 | Vahvistettu |
| Software Developer | $105 997 Taso II | Flower Mound, TX | 13.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Business Analyst | $70 886 Taso I | Flower Mound, TX | 18.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 192 Taso II | Flower Mound, TX | 17.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $82 056 Taso I | Flower Mound, TX | 21.5.2024 | 28.5.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $102 690 Taso II | Northfields, IL | 17.5.2024 | 27.5.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 192 Taso II | Flower Mound, TX | 8.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 192 Taso II | Flower Mound, TX | 14.9.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 192 Taso II | Irving, TX | 29.8.2023 | 5.9.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $101 192 Taso II | Flower Mound, TX | 15.8.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Infra Managed Service Specialist | $79 123 Taso II | Flower Mound, TX | 21.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $98 904 Taso II | Flower Mound, TX | 15.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | — Taso II | Flower Mound, TX | 15.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Database Administrator | $83 886 Taso II | Flower Mound, TX | 13.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $98 904 Taso II | Flower Mound, TX | 26.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $98 904 Taso II | Flower Mound, TX | 26.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Engineer | $80 850 Taso I | Flower Mound, TX | 26.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).