Etusivu › Työnantajat › Wal-Mart Associates, Inc. › Senior Manager, Program Management
Senior Manager, Program Management yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.: H-1B-palkat
11 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Manager, Program Management yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $145 000; keskimmäinen puolikas $135 438–$149 225.
Hakemukset (LCA)11
Tarjotun palkan mediaani$145 000
Palkkojen keskiosa$135 438–$149 225
10.–90. persentiili$134 100–$157 414
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2024 | 8 | $138 388 |
| Tilikausi 2025 | 3 | $150 000 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $145 205–$180 000 Taso III | Sunnyvale, CA | 13.8.2025 | 25.8.2025 | Vahvistettu |
| $163 342–$202 000 | San Bruno, CA | 28.1.2025 | 17.2.2025 | Vahvistettu |
| $150 000 Taso III | Bellevue, WA | 12.12.2024 | 23.12.2024 | Vahvistettu |
| $157 414–$202 000 Taso III | Sunnyvale, CA | 18.9.2024 | 1.11.2024 | Vahvistettu |
| $131 552 Taso III | Bentonville, AR | 16.8.2024 | 14.2.2025 | Vahvistettu |
| $136 775 Taso III | Bentonville, AR | 23.7.2024 | 26.8.2024 | Vahvistettu |
| $148 450–$286 000 Taso III | San Bruno, CA | 18.4.2024 | 18.10.2024 | Vahvistettu |
| $140 000 Taso III | Bentonville, AR | 25.3.2024 | 22.4.2024 | Vahvistettu |
| $134 100–$202 000 | San Bruno, CA | 19.3.2024 | 11.9.2024 | Vahvistettu |
| $145 000 Taso III | Bentonville, AR | 18.12.2023 | 1.1.2024 | Vahvistettu |
| $134 100–$221 000 | San Bruno, CA | 24.10.2023 | 17.1.2024 | Vahvistettu |
Senior Manager, Program Management kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117 000
- Senior Software Engineer$150 080
- Staff Software Engineer$153 301
- Senior Data Scientist$163 668
- Senior Manager, Software Engineering$165 000
- Staff Product Manager$155 374
- Staff Data Scientist$171 337
- Data Engineer III$117 000
- Principal Software Engineer$167 149
- Senior Product Manager$147 175
- Senior Data Analyst$120 000
- Senior Data Engineer$140 000
- Manager, Advanced Analytics$127 875
- Data Scientist III$130 000
- Data Scientist$129 839
- Senior Manager, Data Science$172 170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150 000
- Software Engineer II$104 414
- Principal Product Manager$167 904
- Staff Technical Program Manager$161 890
- Quality Engineer III$105 000
- Product Manager III$120 000
- Staff Data Engineer$153 301
- Principal Data Scientist$175 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).