Etusivu › Työnantajat › Wal-Mart Associates, Inc. › Staff Pharmacist
Staff Pharmacist yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.: H-1B-palkat
11 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Staff Pharmacist yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $142 480; keskimmäinen puolikas $136 798–$148 720.
Hakemukset (LCA)11
Tarjotun palkan mediaani$142 480
Palkkojen keskiosa$136 798–$148 720
10.–90. persentiili$129 852–$155 623
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 8 | $140 678 |
| Tilikausi 2024 | 1 | $142 480 |
| Tilikausi 2025 | 1 | $159 744 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $152 880 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $152 880 Taso II | Carlsbad, NM | 19.2.2026 | 7.7.2026 | Vahvistettu |
| $159 744 Taso II | Sulphur, OK | 20.12.2024 | 3.1.2025 | Vahvistettu |
| $142 480 Taso II | Yuma, AZ | 18.9.2024 | 4.10.2024 | Vahvistettu |
| $144 560 Taso II | Truth or Consequences, NM | 22.9.2023 | 12.10.2023 | Vahvistettu |
| $124 800 Taso II | Henderson, KY | 22.9.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $144 560 Taso II | Carlsbad, NM | 27.6.2023 | 7.7.2023 | Vahvistettu |
| $141 357 Taso II | Yakima, WA | 5.6.2023 | 16.11.2023 | Vahvistettu |
| $133 596 Taso II | Hobbs, NM | 17.4.2023 | 3.9.2023 | Vahvistettu |
| $139 999 Taso II | Phoenix, AZ | 12.4.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $155 623 Taso II | San Antonio, TX | 4.4.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $129 852 Taso II | Hobbs, NM | 30.3.2023 | 3.9.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Staff Pharmacist kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117 000
- Senior Software Engineer$150 080
- Staff Software Engineer$153 301
- Senior Data Scientist$163 668
- Senior Manager, Software Engineering$165 000
- Staff Product Manager$155 374
- Staff Data Scientist$171 337
- Data Engineer III$117 000
- Principal Software Engineer$167 149
- Senior Product Manager$147 175
- Senior Data Analyst$120 000
- Senior Data Engineer$140 000
- Manager, Advanced Analytics$127 875
- Data Scientist III$130 000
- Data Scientist$129 839
- Senior Manager, Data Science$172 170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150 000
- Software Engineer II$104 414
- Principal Product Manager$167 904
- Staff Technical Program Manager$161 890
- Quality Engineer III$105 000
- Product Manager III$120 000
- Staff Data Engineer$153 301
- Principal Data Scientist$175 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).