Dachaigh › Luchd-obrach › Barclays Capital Inc. › Associate
Associate aig Barclays Capital Inc.: Tuarastalan H-1B
8 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Associate aig Barclays Capital Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $187,500; leth meadhanach $175,000–$206,250.
Iarrtasan (LCAs)8
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$187,500
Leath mheadhanach nan tuarastalan$175,000–$206,250
Ceudail 10mh–90mh$175,000–$224,999
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2024 | 5 | $175,000 |
| FY2025 | 3 | $224,998 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $225,000 Ìre III | New York, NY | 22 Iuch 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre II | New York, NY | 8 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $224,998 Ìre IV | Houston, TX | 19 Gearr 2025 | 10 Màrt 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre II | New York, NY | 24 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre II | New York, NY | 22 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre IV | New York, NY | 8 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre II | New York, NY | 8 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre II | New York, NY | 6 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
Associate aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig Barclays Capital Inc.
- Vice President - Global Markets$220,000
- Investment Banking - AVP$175,000
- Investment Banking Associate$175,000
- Assistant VP - Global Markets$163,000
- Banking Associate$175,000
- Assistant Vice President$157,500
- Director - Global Markets$275,000
- Associate, Banking$225,000
- Early Careers - Investment Banking - AVP$175,000
- Markets Strats - AVP$165,000
- Investment Banking Coverage - AVP$200,000
- Vice President$257,500
- VP, Global Markets$225,000
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).