Dachaigh › Luchd-obrach › Cisco Systems, Inc. › Hardware Engineer
Hardware Engineer aig Cisco Systems, Inc.: Tuarastalan H-1B
74 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Hardware Engineer aig Cisco Systems, Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $139,734; leth meadhanach $126,594–$156,644.
Iarrtasan (LCAs)74
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$139,734
Leath mheadhanach nan tuarastalan$126,594–$156,644
Ceudail 10mh–90mh$107,600–$177,931
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $124,500 |
| FY2024 | 16 | $133,318 |
| FY2025 | 12 | $133,300 |
| FY2026 | 29 | $160,611 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $164,686–$255,100 | San Jose, CA | 16 Ògmh 2026 | 16 Dùbh 2026 | Dearbhaichte |
| $164,686–$222,400 | Milpitas, CA | 4 Ògmh 2026 | 10 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $164,686–$255,100 H-1B1 (Singapore) | San Jose, CA | 18 Cèit 2026 | 5 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $164,686–$255,100 | San Jose, CA | 13 Cèit 2026 | 18 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $176,134–$224,800 Ìre IV | Carlsbad, CA | 4 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $161,179–$209,600 Ìre IV | Austin, TX | 1 Cèit 2026 | 15 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $177,757–$255,100 Ìre IV | Holmdel, NJ | 30 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $152,464–$222,400 Ìre III | Holmdel, NJ | 24 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$222,400 Ìre III | San Jose, CA | 23 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $106,600–$162,000 Ìre I | Carlsbad, CA | 20 Gibl 2026 | 1 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $127,234–$183,600 Ìre I | San Jose, CA | 17 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$255,100 Ìre III | San Jose, CA | 16 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $160,611–$255,100 | San Jose, CA | 10 Gibl 2026 | 20 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$222,400 Ìre III | San Jose, CA | 10 Gibl 2026 | 15 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $216,091–$255,100 Ìre IV | San Jose, CA | 10 Gibl 2026 | 15 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$255,100 Ìre III | San Jose, CA | 31 Màrt 2026 | 15 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $152,506–$224,800 Ìre III | Carlsbad, CA | 18 Màrt 2026 | 1 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$255,100 Ìre III | San Jose, CA | 9 Màrt 2026 | 15 Màrt 2026 | Dearbhaichte |
| $156,853–$222,400 Ìre II | Milpitas, CA | 2 Màrt 2026 | 15 Màrt 2026 | Dearbhaichte |
| $152,464–$224,800 Ìre III | Holmdel, NJ | 30 Faoi 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $127,171–$197,900 Ìre II | Holmdel, NJ | 30 Faoi 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $156,853–$222,400 Ìre II | San Jose, CA | 15 Faoi 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $133,394–$183,600 | San Jose, CA | 12 Faoi 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $127,171–$197,900 Ìre II | Holmdel, NJ | 8 Dùbh 2025 | 1 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $133,394–$183,600 | San Jose, CA | 8 Dùbh 2025 | 1 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $128,898–$162,000 Ìre II | Carlsbad, CA | 4 Dùbh 2025 | 1 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $186,472–$255,100 Ìre III | Milpitas, CA | 3 Samh 2025 | 1 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $113,900–$185,100 Ìre II | Allentown, PA | 3 Samh 2025 | 15 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $156,853–$222,400 Ìre II | San Jose, CA | 3 Samh 2025 | 1 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $156,019–$227,100 | San Jose, CA | 3 Gibl 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $128,200–$188,600 Ìre III | Maynard, MA | 17 Màrt 2025 | 13 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $105,498–$137,000 Ìre II | Richardson, TX | 14 Màrt 2025 | 1 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $143,187–$200,200 Ìre III | Carlsbad, CA | 14 Màrt 2025 | 1 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $130,109–$164,800 | San Jose, CA | 10 Gearr 2025 | 2 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $105,893–$137,000 Ìre II | Research Triangle Park, NC | 6 Faoi 2025 | 1 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $155,520–$227,100 | San Jose, CA | 3 Faoi 2025 | 1 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $149,600–$227,100 Ìre III | Holmdel, NJ | 3 Faoi 2025 | 1 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $133,300–$199,200 Ìre II | Holmdel, NJ | 3 Faoi 2025 | 1 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $155,520–$227,100 | San Jose, CA | 3 Dùbh 2024 | 1 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $133,300–$227,100 | San Jose, CA | 3 Dùbh 2024 | 1 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $130,109–$164,800 | San Jose, CA | 3 Dùbh 2024 | 1 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $178,006–$227,100 Ìre III | Milpitas, CA | 13 Sult 2024 | 15 Màrt 2025 | Dearbhaichte |
| $130,261–$164,800 | San Jose, CA | 12 Lùna 2024 | 10 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $152,451–$227,100 | San Jose, CA | 19 Iuch 2024 | 2 Dùbh 2024 | Dearbhaichte |
| $101,254–$145,400 Ìre II | Tracy, CA | 12 Ògmh 2024 | 15 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $126,984–$164,800 Ìre II | Milpitas, CA | 12 Ògmh 2024 | 15 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $153,504–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 26 Gibl 2024 | 2 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $153,504–$227,100 H-1B1 (Singapore) · Ìre III | San Jose, CA | 28 Màrt 2024 | 10 Gibl 2024 | Dearbhaichte |
| $127,600–$200,200 Ìre III | Maynard, MA | 6 Gearr 2024 | 22 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $129,501–$199,200 Ìre II | San Francisco, CA | 24 Faoi 2024 | 1 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $136,282–$200,200 Ìre III | Carlsbad, CA | 24 Faoi 2024 | 1 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $110,400–$175,500 Ìre II | Iselin, NJ | 3 Faoi 2024 | 15 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $153,504–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 3 Faoi 2024 | 15 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $126,984–$199,200 Ìre II | San Jose, CA | 3 Faoi 2024 | 15 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $153,504–$227,100 Ìre III | Milpitas, CA | 20 Dùbh 2023 | 2 Gibl 2024 | Dearbhaichte |
| $153,504–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 15 Samh 2023 | 1 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $130,354–$188,600 Ìre III | Austin, TX | 9 Dàmh 2023 | 15 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $126,464–$199,200 Ìre II | San Jose, CA | 20 Ògmh 2023 | 16 Dùbh 2023 | Dearbhaichte |
| $151,902–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 31 Cèit 2023 | 7 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $120,300–$188,600 Ìre III | Morrisville, NC | 28 Màrt 2023 | 10 Gibl 2023 | Dearbhaichte |
| $151,902–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 21 Gearr 2023 | 16 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $118,498–$145,400 Ìre II | Tracy, CA | 2 Gearr 2023 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $120,477–$126,600 | San Jose, CA | 12 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $107,600–$175,500 Ìre II | Iselin, NJ | 9 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $99,600–$165,200 Ìre II | Research Triangle Park, NC | 9 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $92,300–$150,800 Ìre II | Richfield, OH | 9 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $124,500–$200,200 Ìre III | Carlsbad, CA | 9 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $107,600–$175,500 Ìre II | Carlsbad, CA | 9 Dùbh 2022 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $151,902–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 18 Samh 2022 | 1 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $83,741–$137,000 Ìre II | Allentown, PA | 18 Samh 2022 | 1 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $126,464–$199,200 Ìre II | San Jose, CA | 18 Samh 2022 | 1 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $126,464–$164,800 Ìre II | San Jose, CA | 18 Samh 2022 | 1 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $126,464–$199,200 Ìre II | San Jose, CA | 16 Samh 2022 | 17 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $151,902–$227,100 Ìre III | San Jose, CA | 18 Dàmh 2022 | 28 Dàmh 2022 | Dearbhaichte |
Hardware Engineer aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig Cisco Systems, Inc.
- Software Engineer$134,200
- Software Engineering Technical Leader$181,272
- Engineering Product Manager$141,595
- Technical Consulting Engineer$106,487
- Software QA Engineer$134,200
- Leader, Software Engineering$178,500
- Product Designer$127,115
- Consulting Engineer$108,100
- Data Engineer$138,950
- ASIC Engineer$135,907
- Customer Delivery Architect$148,970
- Solutions Engineer$130,499
- Engineering Technical Leader$168,300
- Data Scientist$154,800
- Site Reliability Engineer$132,080
- Solutions Architect$141,200
- Technical Systems Engineer$132,038
- Customer Experience Customer Success Specialist$122,283
- Software Consulting Engineer$132,267
- Technical Marketing Engineer$130,354
- Strategy & Planning Manager$156,645
- Cloud Engineer$139,318
- Business Analysis Manager$124,650
- Technical Leader, Software Engineering$164,200
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).