Dachaigh › Luchd-obrach › Citadel Americas Services LLC › Analyst
Analyst aig Citadel Americas Services LLC: Tuarastalan H-1B
16 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Analyst aig Citadel Americas Services LLC. Tuarastal bunasach meadhanach $200,000; leth meadhanach $175,000–$200,000.
Iarrtasan (LCAs)16
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$200,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$175,000–$200,000
Ceudail 10mh–90mh$137,500–$225,000
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $195,000 |
| FY2024 | 4 | $200,000 |
| FY2025 | 4 | $162,500 |
| FY2026 | 2 | $200,000 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $200,000 Ìre II | New York, NY | 14 Faoi 2026 | 8 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre II | New York, NY | 5 Samh 2025 | 17 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $125,000–$200,000 Ìre II | New York, NY | 25 Lùna 2025 | 6 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $150,000–$200,000 Ìre II | New York, NY | 21 Lùna 2025 | 2 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000–$200,000 Ìre II | Boston, MA | 19 Cèit 2025 | 8 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000–$200,000 Ìre II | Greenwich, CT | 19 Samh 2024 | 6 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre IV | New York, NY | 29 Lùna 2024 | 8 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $250,000 Ìre II | Greenwich, CT | 24 Ògmh 2024 | 26 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre III | New York, NY | 8 Faoi 2024 | 15 Faoi 2024 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre IV | New York, NY | 21 Samh 2023 | 16 Faoi 2024 | Dearbhaichte |
| $250,000 Ìre II | Dallas, TX | 18 Sult 2023 | 25 Sult 2023 | Dearbhaichte |
| $190,000 Ìre II | New York, NY | 17 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre II | New York, NY | 2 Cèit 2023 | 8 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $85,000 Ìre II | New York, NY | 19 Gibl 2023 | 26 Gibl 2023 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre III | New York, NY | 28 Màrt 2023 | 20 Sult 2023 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre IV | New York, NY | 10 Gearr 2023 | 16 Gearr 2023 | Dearbhaichte |
Analyst aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig Citadel Americas Services LLC
- Quantitative Researcher$200,000
- Software Engineer$250,000
- Associate$150,000
- Quantitative Research Engineer$200,000
- Quantitative Developer$237,500
- Senior Associate$165,000
- Quantitative Research Analyst$200,000
- Desk Strategist$187,500
- Quantitative Research Associate$200,000
- Associate Portfolio Manager$200,000
- Quantitative Research Engineer II$225,000
- Quantitative Research Engineer I$68,869
- Sector Data Analyst$200,000
- Application Software Engineer$232,500
- Business Associate$170,000
- Senior Quantitative Researcher$250,000
- Risk Analyst$175,000
- Business Manager$200,000
- Data Engineer$200,000
- Portfolio Manager$225,000
- Trader$175,000
- Quantitative Strategist$190,000
- Desk Analyst$150,000
- Sector Data Scientist$68,869
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).