Dachaigh › Luchd-obrach › EdTheory LLC › Speech Language Pathologist
Speech Language Pathologist aig EdTheory LLC: Tuarastalan H-1B
168 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Speech Language Pathologist aig EdTheory LLC. Tuarastal bunasach meadhanach $104,874; leth meadhanach $93,600–$118,000.
Iarrtasan (LCAs)168
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$104,874
Leath mheadhanach nan tuarastalan$93,600–$118,000
Ceudail 10mh–90mh$85,235–$132,787
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 22 | $99,840 |
| FY2024 | 42 | $94,494 |
| FY2025 | 51 | $106,891 |
| FY2026 | 38 | $119,680 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $132,787–$135,200 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Fairfield, CA | 18 Ògmh 2026 | 18 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $121,360 Ìre II | Millbrae, CA | 11 Ògmh 2026 | 19 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $107,349 Ìre II | Richmond, CA | 11 Ògmh 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $118,000 Ìre II | Oakland, CA | 10 Ògmh 2026 | 21 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $118,000 Ìre II | Oakland, CA | 9 Ògmh 2026 | 21 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $117,541–$126,880 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Fillmore, CA | 8 Ògmh 2026 | 8 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $154,398–$174,720 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | San Jose, CA | 4 Ògmh 2026 | 4 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $134,992–$135,200 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Mountain View, CA | 2 Ògmh 2026 | 2 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $124,301–$156,000 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | San Ysidro, CA | 2 Ògmh 2026 | 2 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $143,250–$176,800 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Oakland, CA | 2 Ògmh 2026 | 2 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $109,520 Ìre II | Oakland, CA | 1 Ògmh 2026 | 21 Iuch 2026 | Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais |
| $115,606–$127,920 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 28 Cèit 2026 | 28 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $133,827–$145,600 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 27 Cèit 2026 | 27 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $143,250–$168,480 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Concord, CA | 27 Cèit 2026 | 27 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $124,301–$156,000 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | El Cajon, CA | 26 Cèit 2026 | 26 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $125,299–$141,648 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Oakland, CA | 21 Cèit 2026 | 21 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $125,299–$128,960 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Oakland, CA | 20 Cèit 2026 | 20 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $134,992–$140,546 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Jose, CA | 7 Cèit 2026 | 7 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $143,250–$185,120 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Oakland, CA | 7 Cèit 2026 | 7 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $133,827–$143,520 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Elk Grove, CA | 7 Cèit 2026 | 7 Cèit 2026 | Dearbhaichte |
| $103,040 Ìre II | Fairfield, CA | 6 Cèit 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $103,600 Ìre I | Oakland, CA | 4 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $96,200 Ìre I | Oakland, CA | 8 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $107,349–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Oakland, CA | 6 Màrt 2026 | 6 Màrt 2026 | Dearbhaichte |
| $90,720 Ìre I | Fairfield, CA | 25 Gearr 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $107,349–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Fremont, CA | 13 Faoi 2026 | 13 Faoi 2026 | Dearbhaichte |
| $107,349–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Fremont, CA | 13 Faoi 2026 | 13 Faoi 2026 | Dearbhaichte |
| $113,568–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Fairfield, CA | 12 Dùbh 2025 | 12 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $96,200 H-1B1 (Sile) · Ìre I | San Jose, CA | 4 Dùbh 2025 | 13 Màrt 2026 | Dearbhaichte |
| $90,720 Ìre I | Fairfield, CA | 27 Samh 2025 | 8 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,787–$135,200 Ìre IV | Fairfield, CA | 26 Samh 2025 | 26 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $113,568–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Fairfield, CA | 24 Samh 2025 | 24 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $125,299–$141,440 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Redwood City, CA | 3 Samh 2025 | 3 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $125,299–$140,525 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Oakland, CA | 3 Samh 2025 | 3 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $115,606–$124,800 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 2 Samh 2025 | 2 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $135,262–$156,000 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Oxnard, CA | 2 Samh 2025 | 2 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $133,827–$141,440 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan Park, CA | 24 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $96,200–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre I | San Jose, CA | 24 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $107,349 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Concord, CA | 22 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $109,520 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Concord, CA | 22 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $109,434 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Redwood City, CA | 18 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $107,349 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Concord, CA | 18 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Air a tharraing air ais |
| $109,520 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Concord, CA | 18 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Air a tharraing air ais |
| $107,349 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Redwood City, CA | 18 Sult 2025 | 24 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $112,480 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Millbrae, CA | 3 Sult 2025 | 10 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $98,624 Ìre I | San Jose, CA | 3 Sult 2025 | 10 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $100,640 Ìre I | San Jose, CA | 11 Lùna 2025 | 12 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $106,891 Ìre II | San Jose, CA | 27 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Air a tharraing air ais |
| $139,693–$156,000 E-3 · Ìre IV | Foster City, CA | 18 Ògmh 2025 | 18 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $147,098–$164,320 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Pleasanton, CA | 18 Ògmh 2025 | 18 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $106,517–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre III | McClellan, CA | 10 Ògmh 2025 | 10 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $106,891–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 10 Ògmh 2025 | 10 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $123,427–$137,280 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | San Ysidro, CA | 10 Ògmh 2025 | 10 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $139,693–$166,400 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Oakland, CA | 9 Ògmh 2025 | 9 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $113,152–$120,640 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Modesto, CA | 3 Ògmh 2025 | 3 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $77,938 Ìre I | San Ysidro, CA | 3 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $100,800 Ìre II | San Diego, CA | 3 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $80,891 Ìre I | Granite Falls, WA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $79,310 Ìre I | Fairfield, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $79,310 Ìre I | Fairfield, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $79,310 Ìre I | Fairfield, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $77,938 Ìre I | Chula Vista, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $95,000 Ìre I | San Jose, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $91,666 Ìre I | Concord, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $79,310 Ìre I | Fairfield, CA | 2 Ògmh 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $123,427–$133,120 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | San Ysidro, CA | 30 Cèit 2025 | 30 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $94,536 Ìre II | Los Angeles, CA | 28 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $106,891 Ìre II | San Jose, CA | 28 Cèit 2025 | 28 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $126,984–$138,320 H-1B1 (Singapore) · Ìre III | San Jose, CA | 21 Cèit 2025 | 21 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $126,984–$127,920 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Jose, CA | 21 Cèit 2025 | 21 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $139,693–$142,480 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Oakland, CA | 21 Cèit 2025 | 21 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $87,840 Ìre I | San Jose, CA | 21 Cèit 2025 | 22 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $126,984–$141,440 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Jose, CA | 13 Cèit 2025 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $106,891–$124,800 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 13 Cèit 2025 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $124,405–$136,240 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 13 Cèit 2025 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $124,405–$141,440 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 13 Cèit 2025 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $124,405–$124,800 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 13 Cèit 2025 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $107,682–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Oakland, CA | 6 Cèit 2025 | 6 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $113,152–$124,800 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Modesto, CA | 15 Gibl 2025 | 15 Gibl 2025 | Dearbhaichte |
| $91,666 Ìre I | Redwood City, CA | 7 Gibl 2025 | 17 Gibl 2025 | Dearbhaichte |
| $86,400 Ìre I | Azusa, CA | 20 Gearr 2025 | 3 Màrt 2025 | Dearbhaichte |
| $106,517–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre III | McClellan, CA | 4 Gearr 2025 | 4 Gearr 2025 | Dearbhaichte |
| $106,891–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 23 Faoi 2025 | 23 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $100,800 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Mendota, CA | 19 Faoi 2025 | 28 Gearr 2025 | Dearbhaichte |
| $98,259–$110,240 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Santa Barbara, CA | 23 Dùbh 2024 | 23 Dùbh 2024 | Dearbhaichte |
| $106,891–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 20 Dùbh 2024 | 20 Dùbh 2024 | Dearbhaichte |
| $123,677–$135,200 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Francisco, CA | 10 Dùbh 2024 | 10 Dùbh 2024 | Dearbhaichte |
| $123,677–$135,200 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Francisco, CA | 10 Dùbh 2024 | 10 Dùbh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $94,973–$95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Fairfield, CA | 2 Dùbh 2024 | 2 Dùbh 2024 | Dearbhaichte |
| $94,536 Ìre II | Los Angeles, CA | 25 Samh 2024 | 25 Samh 2024 | Dearbhaichte |
| $106,891–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Mountain View, CA | 22 Samh 2024 | 22 Samh 2024 | Dearbhaichte |
| $87,840 Ìre I | San Jose, CA | 17 Dàmh 2024 | 7 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $123,677–$131,040 H-1B1 (Sile) · Ìre III | Concord, CA | 16 Dàmh 2024 | 16 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $106,891–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 19 Iuch 2024 | 19 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $92,160 Ìre I | San Jose, CA | 10 Iuch 2024 | 10 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $92,160 Ìre I | San Jose, CA | 8 Iuch 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $84,960 Ìre I | Fairfield, CA | 8 Iuch 2024 | 14 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $108,826–$115,544 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | Soledad, CA | 24 Ògmh 2024 | 24 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $94,494 Ìre I | Dublin, CA | 17 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $94,494 Ìre I | Dublin, CA | 17 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $90,720 Ìre I | Fairfield, CA | 13 Ògmh 2024 | 7 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $92,040 Ìre I | San Jose, CA | 11 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $120,494–$122,762 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | San Ysidro, CA | 6 Ògmh 2024 | 6 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $86,400 Ìre I | Chula Vista, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $89,280 Ìre I | San Jose, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $86,174 Ìre I | San Jose, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $89,280 Ìre I | San Jose, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $94,494 Ìre I | San Francisco, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $86,400 Ìre I | Fairfield, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $79,685 Ìre I | Fairfield, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $93,600 Ìre I | San Jose, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $94,494 Ìre I | Oakland, CA | 6 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $78,042 Ìre I | Chula Vista, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $86,174 Ìre I | San Jose, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $86,174 Ìre I | San Jose, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $86,174 Ìre I | San Jose, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $94,494 Ìre I | San Francisco, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $79,685 Ìre I | Fairfield, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $79,685 Ìre I | Fairfield, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $86,174 Ìre I | San Jose, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $94,494 Ìre I | Oakland, CA | 5 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Air a tharraing air ais |
| $117,749–$135,200 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 24 Cèit 2024 | 24 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $101,670–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 21 Cèit 2024 | 21 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $101,670–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 21 Cèit 2024 | 21 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $117,749–$124,800 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 16 Cèit 2024 | 16 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $104,874–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre III | McClellan, CA | 15 Cèit 2024 | 15 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $109,242–$114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Oakland, CA | 15 Cèit 2024 | 15 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $132,870 H-1B1 (Singapore) · Ìre II | San Jose, CA | 9 Cèit 2024 | 9 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $117,749–$139,360 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan, CA | 9 Cèit 2024 | 9 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $118,560 H-1B1 (Sile) · Ìre IV | McClellan Park, CA | 30 Gibl 2024 | 30 Gibl 2024 | Dearbhaichte |
| $118,560 H-1B1 (Sile) · Ìre III | San Jose, CA | 29 Gibl 2024 | 29 Gibl 2024 | Dearbhaichte |
| $100,640 Ìre I | Morgan Hill, CA | 1 Gibl 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $92,186–$93,600 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Chula Vista, CA | 11 Màrt 2024 | 11 Màrt 2024 | Dearbhaichte |
| $95,000 E-3 · Ìre I | Foster City, CA | 5 Màrt 2024 | 5 Màrt 2024 | Dearbhaichte |
| $124,010–$137,218 E-3 · Ìre III | Foster City, CA | 27 Gearr 2024 | 27 Gearr 2024 | Air a tharraing air ais |
| $109,242–$115,544 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Oakland, CA | 6 Gearr 2024 | 6 Gearr 2024 | Dearbhaichte |
| $95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Mendota, CA | 26 Faoi 2024 | 28 Gearr 2024 | Dearbhaichte |
| $95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Mendota, CA | 26 Faoi 2024 | 28 Gearr 2024 | Dearbhaichte |
| $86,400 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Fairfield, CA | 11 Faoi 2024 | 29 Màrt 2024 | Dearbhaichte |
| $81,000 Ìre I | Redmond, WA | 27 Dùbh 2023 | 8 Faoi 2024 | Dearbhaichte |
| $91,686 Ìre II | Fillmore, CA | 19 Dùbh 2023 | 26 Dùbh 2023 | Dearbhaichte |
| $87,840 H-1B1 (Sile) · Ìre I | San Jose, CA | 15 Dùbh 2023 | 27 Dùbh 2023 | Dearbhaichte |
| $104,000 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 11 Dùbh 2023 | 8 Faoi 2024 | Dearbhaichte |
| $80,640 Ìre I | Ojai, CA | 29 Sult 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $74,880 Ìre I | Riverside, CA | 29 Sult 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $94,494 Ìre I | Oakland, CA | 29 Sult 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $92,880 Ìre I | San Jose, CA | 13 Sult 2023 | 21 Sult 2023 | Dearbhaichte |
| $104,000 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Mountain View, CA | 25 Iuch 2023 | 1 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $101,670 Ìre II | San Jose, CA | 21 Iuch 2023 | 21 Iuch 2023 | Dearbhaichte |
| $104,000 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 22 Ògmh 2023 | 26 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre I | San Jose, CA | 21 Ògmh 2023 | 23 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Oakland, CA | 21 Ògmh 2023 | 23 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $80,640 Ìre II | Ojai, CA | 8 Ògmh 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $106,080 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 5 Ògmh 2023 | 1 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $104,000 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 5 Ògmh 2023 | 1 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $104,000 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 5 Ògmh 2023 | 1 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $95,040 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Oakland, CA | 5 Ògmh 2023 | 10 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $114,400 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Oakland, CA | 19 Cèit 2023 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $92,160 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Oakland, CA | 19 Cèit 2023 | 1 Ògmh 2023 | Dearbhaichte |
| $108,160 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Jose, CA | 27 Màrt 2023 | 10 Gibl 2023 | Dearbhaichte |
| $74,880 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Fairfield, CA | 1 Màrt 2023 | 3 Màrt 2023 | Dearbhaichte |
| $99,840 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Mendota, CA | 5 Faoi 2023 | 28 Gearr 2023 | Dearbhaichte |
| $85,000 Ìre II | Tracy, CA | 12 Dùbh 2022 | 2 Faoi 2023 | Dearbhaichte |
| $99,840 H-1B1 (Sile) · Ìre I | Richmond, CA | 6 Dùbh 2022 | 2 Faoi 2023 | Dearbhaichte |
| $99,840 H-1B1 (Sile) · Ìre II | San Ysidro, CA | 6 Dùbh 2022 | 1 Faoi 2023 | Dearbhaichte |
| $85,000 Ìre II | Tracy, CA | 6 Dùbh 2022 | 2 Faoi 2023 | Dearbhaichte |
| $99,840 H-1B1 (Sile) · Ìre I | San Francisco, CA | 19 Dàmh 2022 | 1 Samh 2022 | Dearbhaichte |
| $108,160 H-1B1 (Sile) · Ìre II | Richmond, CA | 27 Sult 2022 | 1 Dàmh 2022 | Dearbhaichte |
Speech Language Pathologist aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig EdTheory LLC
- Special Education Teacher$77,760
- School Psychologist$100,800
- Occupational Therapist$95,909
- Board Certified Behavior Analyst$91,354
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).