Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › Electronic Arts Inc. › Software Engineer II

Software Engineer II aig Electronic Arts Inc.: Tuarastalan H-1B

59 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Software Engineer II aig Electronic Arts Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $146,496; leth meadhanach $134,954–$152,416.

Iarrtasan (LCAs)59
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$146,496
Leath mheadhanach nan tuarastalan$134,954–$152,416
Ceudail 10mh–90mh$117,989–$160,622

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY202310$133,000
FY202413$147,500
FY202519$148,000
FY202614$145,465

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$136,000
Ìre II
Austin, TX15 Ògmh 202620 Iuch 2026Dearbhaichte
$160,745Redwood City, CA9 Ògmh 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$160,745
Ìre I
Redwood City, CA9 Ògmh 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$135,000
Ìre II
Austin, TX9 Ògmh 202620 Iuch 2026Dearbhaichte
$114,352
Ìre II
Tempe, AZ29 Cèit 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$176,448
Ìre II
Redwood City, CA12 Cèit 202616 Dàmh 2026Dearbhaichte
$136,042
Ìre II
Austin, TX8 Cèit 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$136,042
Ìre II
Austin, TX8 Cèit 20261 Dàmh 2026Air a tharraing air ais
$154,500Redwood City, CA20 Gibl 20261 Sult 2026Dearbhaichte
$156,863Redwood City, CA8 Gibl 20261 Sult 2026Dearbhaichte
$145,465Redwood City, CA17 Gearr 202626 Ògmh 2026Dearbhaichte
$145,465Redwood City, CA28 Faoi 202627 Ògmh 2026Dearbhaichte
$145,465Redwood City, CA27 Faoi 202627 Ògmh 2026Diùltadh
$153,991
Ìre II
San Diego, CA3 Dùbh 202520 Faoi 2026Dearbhaichte
$130,000
Ìre II
Austin, TX25 Samh 20251 Dùbh 2025Dearbhaichte
$143,932
Ìre II
Redwood City, CA10 Samh 202511 Màrt 2026Dearbhaichte
$112,000
Ìre II
Knoxville, TN14 Lùna 20251 Gearr 2026Dearbhaichte
$157,600
Ìre II
Redwood City, CA28 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$149,750
Ìre II
Redwood City, CA28 Cèit 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$134,816
Ìre II
Redwood City, CA15 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$146,246
Ìre II
Los Angeles, CA13 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$148,050
Ìre II
Redwood City, CA12 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$146,746
Ìre II
Kirkland, WA7 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$148,106
Ìre II
Kirkland, WA7 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$146,746
Ìre II
Kirkland, WA5 Cèit 20251 Dàmh 2025Air a tharraing air ais
$148,000
Ìre II
Redwood City, CA24 Gibl 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$143,969
Ìre II
Redwood City, CA2 Gibl 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$149,500
Ìre II
Redwood City, CA20 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$147,314
Ìre II
Redwood City, CA14 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$155,405
Ìre II
Redwood City, CA12 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$151,980
Ìre II
Redwood City, CA12 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$148,261
Ìre II
Redwood City, CA12 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$147,291
Ìre II
La Jolla, CA10 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$148,000
Ìre II
Austin, TX4 Màrt 20251 Sult 2025Dearbhaichte
$160,500
Ìre II
Kirkland, WA19 Samh 202411 Gibl 2025Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais
$125,000
Ìre II
Las Vegas, NV16 Dàmh 20247 Màrt 2025Dearbhaichte
$119,027
Ìre II
Austin, TX22 Iuch 20249 Dàmh 2024Dearbhaichte
$115,000
Ìre II
Austin, TX18 Ògmh 20241 Iuch 2024Dearbhaichte
$161,000
Ìre II
Redwood City, CA3 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$147,500
Ìre II
Redwood City, CA23 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$142,000
Ìre II
Redwood City, CA23 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$153,725
Ìre II
Redwood City, CA23 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$147,500
Ìre II
Redwood City, CA23 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$139,541
Ìre II
Seattle, WA23 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$143,640
Ìre II
Redwood City, CA21 Màrt 20249 Sult 2024Dearbhaichte
$162,750
Ìre II
Redwood City, CA19 Màrt 20249 Sult 2024Dearbhaichte
$116,951
Ìre II
Austin, TX13 Màrt 20249 Sult 2024Dearbhaichte
$148,500
Ìre II
Seattle, WA28 Gearr 202426 Lùna 2024Dearbhaichte
$169,000
Ìre II
Seattle, WA13 Gearr 202412 Lùna 2024Dearbhaichte
$137,705
Ìre II
Redwood City, CA7 Ògmh 202326 Ògmh 2023Dearbhaichte
$160,000
Ìre II
Seattle, WA25 Cèit 202322 Samh 2023Dearbhaichte
$136,500
Ìre II
Redwood City, CA23 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$112,110
Ìre II
Austin, TX23 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$130,000
Ìre II
Seattle, WA23 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$133,000
Ìre II
Redwood City, CA23 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$125,000Seattle, WA23 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$133,000
Ìre II
Redwood City, CA22 Màrt 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$109,000
Ìre II
Austin, TX17 Gearr 202315 Lùna 2023Dearbhaichte
$137,179
Ìre II
Pasadena, CA6 Dùbh 202221 Cèit 2023Dearbhaichte

Software Engineer II aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig Electronic Arts Inc.

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).