Dachaigh › Luchd-obrach › Google LLC › Data Scientist - Product
Data Scientist - Product aig Google LLC: Tuarastalan H-1B
49 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Data Scientist - Product aig Google LLC. Tuarastal bunasach meadhanach $188,000; leth meadhanach $175,750–$212,000.
Iarrtasan (LCAs)49
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$188,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$175,750–$212,000
Ceudail 10mh–90mh$161,400–$233,700
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2024 | 4 | $164,000 |
| FY2025 | 19 | $187,000 |
| FY2026 | 25 | $190,000 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $200,000 Ìre IV | Seattle, WA | 29 Ògmh 2026 | 1 Dàmh 2026 | Air a tharraing air ais |
| $189,000 Ìre II | San Bruno, CA | 23 Ògmh 2026 | 29 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $220,000 | Sunnyvale, CA | 11 Ògmh 2026 | 22 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $160,000 | Mountain View, CA | 8 Ògmh 2026 | 10 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $190,000 Ìre II | Mountain View, CA | 4 Ògmh 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $188,000 Ìre II | Mountain View, CA | 15 Cèit 2026 | 10 Samh 2026 | Dearbhaichte |
| $227,000 | Mountain View, CA | 6 Cèit 2026 | 9 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $280,000 Ìre IV | Mountain View, CA | 24 Gibl 2026 | 27 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $188,000 Ìre IV | Grafton, MA | 14 Gibl 2026 | 15 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $150,000 | Mountain View, CA | 1 Gibl 2026 | 10 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $184,000 Ìre II | New York, NY | 30 Màrt 2026 | 3 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $231,000 | Mountain View, CA | 25 Màrt 2026 | 3 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $240,000 Ìre IV | Kirkland, WA | 9 Màrt 2026 | 20 Màrt 2026 | Dearbhaichte |
| $192,000 | Mountain View, CA | 5 Màrt 2026 | 15 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $225,000 | Mountain View, CA | 25 Gearr 2026 | 26 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $194,000 Ìre III | Kirkland, WA | 11 Gearr 2026 | 26 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $174,000 Ìre III | Seattle, WA | 22 Faoi 2026 | 16 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $176,000 | Sunnyvale, CA | 22 Faoi 2026 | 1 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre II | Mountain View, CA | 16 Faoi 2026 | 11 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $188,000 Ìre III | Kirkland, WA | 16 Faoi 2026 | 26 Faoi 2026 | Dearbhaichte |
| $210,000 | Mountain View, CA | 10 Faoi 2026 | 19 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre II | Mountain View, CA | 22 Dùbh 2025 | 29 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre III | Kirkland, WA | 1 Dùbh 2025 | 15 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $212,000 | San Bruno, CA | 18 Samh 2025 | 10 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $220,000 Ìre II | Mountain View, CA | 7 Samh 2025 | 24 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre III | San Francisco, CA | 29 Sult 2025 | 8 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $212,000 | San Bruno, CA | 22 Sult 2025 | 25 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $187,000 Ìre II | Mountain View, CA | 7 Lùna 2025 | 20 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $255,000 | Sunnyvale, CA | 1 Lùna 2025 | 1 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $260,000 Ìre IV | San Francisco, CA | 17 Iuch 2025 | 21 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $260,000 Ìre IV | San Francisco, CA | 20 Ògmh 2025 | 1 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre II | Sunnyvale, CA | 17 Ògmh 2025 | 30 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $222,000 Ìre III | Sunnyvale, CA | 17 Ògmh 2025 | 4 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $187,000 Ìre III | Mountain View, CA | 13 Ògmh 2025 | 2 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre II | Mountain View, CA | 21 Cèit 2025 | 2 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $180,000 Ìre II | Mountain View, CA | 17 Gibl 2025 | 22 Gibl 2025 | Dearbhaichte |
| $206,000 Ìre III | New York, NY | 19 Màrt 2025 | 24 Màrt 2025 | Dearbhaichte |
| $139,360 | Mountain View, CA | 7 Màrt 2025 | 3 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $136,000 Ìre II | New York, NY | 11 Gearr 2025 | 9 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre III | Kirkland, WA | 11 Gearr 2025 | 4 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $166,000 Ìre II | Mountain View, CA | 4 Gearr 2025 | 7 Gearr 2025 | Dearbhaichte |
| $173,000 Ìre II | Mountain View, CA | 17 Faoi 2025 | 3 Gearr 2025 | Dearbhaichte |
| $166,000 | Mountain View, CA | 27 Samh 2024 | 13 Cèit 2025 | Dearbhaichte |
| $195,000 Ìre IV | New York, NY | 29 Dàmh 2024 | 11 Samh 2024 | Dearbhaichte |
| $202,000 Ìre III | New York, NY | 23 Dàmh 2024 | 1 Samh 2024 | Dearbhaichte |
| $141,000 Ìre III | Atlanta, GA | 18 Iuch 2024 | 23 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $198,500 | Sunnyvale, CA | 5 Ògmh 2024 | 17 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $162,000 | Mountain View, CA | 23 Cèit 2024 | 5 Ògmh 2024 | Dearbhaichte |
| $166,000 | Mountain View, CA | 1 Cèit 2024 | 15 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
Data Scientist - Product aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig Google LLC
- Software Engineer$180,000
- Product Manager$193,888
- Program Manager$172,000
- Technical Program Manager$184,000
- Research Scientist$195,000
- Data Scientist$180,000
- Solutions Consultant$150,000
- Senior Software Engineer$220,000
- Customer Engineer$162,000
- Technical Solutions Consultant$171,000
- UX Designer$171,500
- Software Engineer, Site Reliability$167,000
- Staff Software Engineer$260,000
- Application Engineer$166,500
- Silicon Generalist$184,000
- Financial Analyst$151,000
- Hardware Engineer$177,220
- Customer Solutions Engineer$162,000
- UX Researcher$166,225
- Software Engineer Manager$268,000
- Interaction Designer$166,200
- Research Engineer$200,000
- Security Engineer$183,000
- Business Systems Analyst$171,050
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).