Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › Google LLC › Data Scientist - Product

Data Scientist - Product aig Google LLC: Tuarastalan H-1B

49 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Data Scientist - Product aig Google LLC. Tuarastal bunasach meadhanach $188,000; leth meadhanach $175,750–$212,000.

Iarrtasan (LCAs)49
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$188,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$175,750–$212,000
Ceudail 10mh–90mh$161,400–$233,700

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY20244$164,000
FY202519$187,000
FY202625$190,000

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$200,000
Ìre IV
Seattle, WA29 Ògmh 20261 Dàmh 2026Air a tharraing air ais
$189,000
Ìre II
San Bruno, CA23 Ògmh 202629 Ògmh 2026Dearbhaichte
$220,000Sunnyvale, CA11 Ògmh 202622 Ògmh 2026Dearbhaichte
$160,000Mountain View, CA8 Ògmh 202610 Ògmh 2026Dearbhaichte
$190,000
Ìre II
Mountain View, CA4 Ògmh 20261 Iuch 2026Dearbhaichte
$188,000
Ìre II
Mountain View, CA15 Cèit 202610 Samh 2026Dearbhaichte
$227,000Mountain View, CA6 Cèit 20269 Dàmh 2026Dearbhaichte
$280,000
Ìre IV
Mountain View, CA24 Gibl 202627 Gibl 2026Dearbhaichte
$188,000
Ìre IV
Grafton, MA14 Gibl 202615 Sult 2026Dearbhaichte
$150,000Mountain View, CA1 Gibl 202610 Sult 2026Dearbhaichte
$184,000
Ìre II
New York, NY30 Màrt 20263 Gibl 2026Dearbhaichte
$231,000Mountain View, CA25 Màrt 20263 Gibl 2026Dearbhaichte
$240,000
Ìre IV
Kirkland, WA9 Màrt 202620 Màrt 2026Dearbhaichte
$192,000Mountain View, CA5 Màrt 202615 Lùna 2026Dearbhaichte
$225,000Mountain View, CA25 Gearr 202626 Gearr 2026Dearbhaichte
$194,000
Ìre III
Kirkland, WA11 Gearr 202626 Gibl 2026Dearbhaichte
$174,000
Ìre III
Seattle, WA22 Faoi 202616 Iuch 2026Dearbhaichte
$176,000Sunnyvale, CA22 Faoi 20261 Iuch 2026Dearbhaichte
$180,000
Ìre II
Mountain View, CA16 Faoi 202611 Gearr 2026Dearbhaichte
$188,000
Ìre III
Kirkland, WA16 Faoi 202626 Faoi 2026Dearbhaichte
$210,000Mountain View, CA10 Faoi 202619 Ògmh 2026Dearbhaichte
$180,000
Ìre II
Mountain View, CA22 Dùbh 202529 Dùbh 2025Dearbhaichte
$200,000
Ìre III
Kirkland, WA1 Dùbh 202515 Dùbh 2025Dearbhaichte
$212,000San Bruno, CA18 Samh 202510 Gibl 2026Dearbhaichte
$220,000
Ìre II
Mountain View, CA7 Samh 202524 Samh 2025Dearbhaichte
$180,000
Ìre III
San Francisco, CA29 Sult 20258 Dàmh 2025Dearbhaichte
$212,000San Bruno, CA22 Sult 202525 Gearr 2026Dearbhaichte
$187,000
Ìre II
Mountain View, CA7 Lùna 202520 Lùna 2025Dearbhaichte
$255,000Sunnyvale, CA1 Lùna 20251 Lùna 2025Dearbhaichte
$260,000
Ìre IV
San Francisco, CA17 Iuch 202521 Iuch 2025Dearbhaichte
$260,000
Ìre IV
San Francisco, CA20 Ògmh 20251 Iuch 2025Dearbhaichte
$180,000
Ìre II
Sunnyvale, CA17 Ògmh 202530 Ògmh 2025Dearbhaichte
$222,000
Ìre III
Sunnyvale, CA17 Ògmh 20254 Dùbh 2025Dearbhaichte
$187,000
Ìre III
Mountain View, CA13 Ògmh 20252 Iuch 2025Dearbhaichte
$180,000
Ìre II
Mountain View, CA21 Cèit 20252 Ògmh 2025Dearbhaichte
$180,000
Ìre II
Mountain View, CA17 Gibl 202522 Gibl 2025Dearbhaichte
$206,000
Ìre III
New York, NY19 Màrt 202524 Màrt 2025Dearbhaichte
$139,360Mountain View, CA7 Màrt 20253 Lùna 2025Dearbhaichte
$136,000
Ìre II
New York, NY11 Gearr 20259 Lùna 2025Dearbhaichte
$175,000
Ìre III
Kirkland, WA11 Gearr 20254 Lùna 2025Dearbhaichte
$166,000
Ìre II
Mountain View, CA4 Gearr 20257 Gearr 2025Dearbhaichte
$173,000
Ìre II
Mountain View, CA17 Faoi 20253 Gearr 2025Dearbhaichte
$166,000Mountain View, CA27 Samh 202413 Cèit 2025Dearbhaichte
$195,000
Ìre IV
New York, NY29 Dàmh 202411 Samh 2024Dearbhaichte
$202,000
Ìre III
New York, NY23 Dàmh 20241 Samh 2024Dearbhaichte
$141,000
Ìre III
Atlanta, GA18 Iuch 202423 Iuch 2024Dearbhaichte
$198,500Sunnyvale, CA5 Ògmh 202417 Ògmh 2024Dearbhaichte
$162,000Mountain View, CA23 Cèit 20245 Ògmh 2024Dearbhaichte
$166,000Mountain View, CA1 Cèit 202415 Dàmh 2024Dearbhaichte

Data Scientist - Product aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig Google LLC

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).