Dachaigh › Luchd-obrach › Hewlett Packard Enterprise Company › Cloud Developer II
Cloud Developer II aig Hewlett Packard Enterprise Company: Tuarastalan H-1B
132 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Cloud Developer II aig Hewlett Packard Enterprise Company. Tuarastal bunasach meadhanach $132,579; leth meadhanach $101,192–$141,200.
Iarrtasan (LCAs)132
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$132,579
Leath mheadhanach nan tuarastalan$101,192–$141,200
Ceudail 10mh–90mh$96,982–$151,206
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $140,699 |
| FY2024 | 50 | $141,079 |
| FY2025 | 45 | $132,579 |
| FY2026 | 25 | $97,594 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 9 Ògmh 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 29 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 29 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 29 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 29 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 29 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $92,700–$213,500 Ìre I | Fort Collins, CO | 28 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 28 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 28 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 28 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 27 Cèit 2026 | 29 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $97,954–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 22 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 8 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $92,700–$213,500 Ìre I | Spring, TX | 8 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 7 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $97,594–$213,500 Ìre I | San Jose, CA | 7 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $95,784–$213,500 Ìre I | Washington, DC | 7 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $140,837–$213,500 Ìre III | Washington, DC | 5 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Air a tharraing air ais |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 5 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Air a tharraing air ais |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 4 Cèit 2026 | 1 Dàmh 2026 | Air a tharraing air ais |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 14 Gibl 2026 | 25 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 30 Màrt 2026 | 22 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $100,942–$213,500 Ìre II | Colfax, NC | 27 Gearr 2026 | 7 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 20 Gearr 2026 | 25 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $100,797–$213,500 Ìre II | Zephyrhills, FL | 10 Gearr 2026 | 7 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 9 Gearr 2026 | 5 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 8 Faoi 2026 | 8 Ògmh 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$213,500 Ìre II | San Jose, CA | 5 Faoi 2026 | 9 Faoi 2026 | Dearbhaichte |
| $179,421–$208,500 Ìre IV | Santa Clara, CA | 12 Sult 2025 | 22 Gearr 2026 | Dearbhaichte |
| $151,232–$208,500 | San Jose, CA | 27 Lùna 2025 | 30 Faoi 2026 | Dearbhaichte |
| $139,443–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 25 Lùna 2025 | 1 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $139,443–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 25 Iuch 2025 | 4 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $105,373–$208,500 Ìre II | Fort Collins, CO | 20 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 19 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 15 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Durham, NC | 14 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 7 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $143,603–$208,500 | San Jose, CA | 7 Cèit 2025 | 8 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Spring, TX | 5 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $122,970–$208,500 Ìre II | Andover, MA | 5 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Spring, TX | 5 Cèit 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 3 Gibl 2025 | 4 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 27 Màrt 2025 | 16 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 27 Màrt 2025 | 16 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 12 Màrt 2025 | 18 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $102,274–$208,500 Ìre II | Fort Collins, CO | 11 Màrt 2025 | 3 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 11 Màrt 2025 | 18 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Spring, TX | 11 Màrt 2025 | 9 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 4 Màrt 2025 | 18 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Spring, TX | 4 Màrt 2025 | 30 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 3 Màrt 2025 | 25 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $166,962–$208,500 Ìre III | San Jose, CA | 27 Gearr 2025 | 26 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $166,962–$208,500 Ìre III | San Jose, CA | 26 Gearr 2025 | 26 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 19 Gearr 2025 | 9 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre I | Fort Collins, CO | 19 Gearr 2025 | 8 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $98,218–$208,500 Ìre I | San Jose, CA | 13 Gearr 2025 | 6 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $98,218–$208,500 Ìre I | San Jose, CA | 12 Gearr 2025 | 31 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre I | Andover, MA | 6 Gearr 2025 | 24 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $98,176–$208,500 Ìre II | Fort Collins, CO | 6 Gearr 2025 | 23 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | Milpitas, CA | 5 Gearr 2025 | 23 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $96,616–$208,500 Ìre II | Revere, MA | 4 Gearr 2025 | 24 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $105,373–$208,500 Ìre II | Fort Collins, CO | 4 Gearr 2025 | 17 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 31 Faoi 2025 | 21 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $90,400–$208,500 Ìre II | Durham, NC | 29 Faoi 2025 | 15 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 27 Faoi 2025 | 17 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 22 Faoi 2025 | 10 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $172,931–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 21 Faoi 2025 | 4 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 17 Faoi 2025 | 5 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 10 Faoi 2025 | 28 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 10 Faoi 2025 | 27 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$208,500 Ìre II | San Jose, CA | 8 Faoi 2025 | 4 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $112,819–$208,500 Ìre III | Spring, TX | 3 Faoi 2025 | 10 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $112,819–$208,500 Ìre III | Spring, TX | 10 Dùbh 2024 | 3 Ògmh 2025 | Dearbhaichte |
| $132,579–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 11 Sult 2024 | 11 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $103,210–$166,000 Ìre II | Houston, TX | 27 Lùna 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $108,098–$174,500 Ìre II | Seattle, WA | 17 Iuch 2024 | 26 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $116,438–$166,000 Ìre III | Spring Hill, TN | 15 Iuch 2024 | 11 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $122,940–$188,000 Ìre II | Jersey City, NJ | 13 Ògmh 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $91,500–$174,500 Ìre I | Fort Collins, CO | 31 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $97,074–$174,500 Ìre II | Fort Collins, CO | 25 Gibl 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $101,192–$174,500 Ìre II | Richardson, TX | 4 Gibl 2024 | 19 Gibl 2024 | Dearbhaichte |
| $126,350–$174,000 Ìre II | Fort Collins, CO | 21 Màrt 2024 | 14 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $146,200–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 21 Màrt 2024 | 14 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $141,200–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 21 Màrt 2024 | 14 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $150,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 21 Màrt 2024 | 13 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $129,990–$174,500 Ìre III | Plainfield, IL | 18 Màrt 2024 | 12 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $141,200–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 18 Màrt 2024 | 12 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $131,144–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 15 Màrt 2024 | 11 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $150,000–$200,500 Ìre I | San Jose, CA | 11 Màrt 2024 | 6 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $123,000–$174,500 Ìre II | Spring, TX | 11 Màrt 2024 | 5 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $142,400–$200,500 Ìre I | San Jose, CA | 11 Màrt 2024 | 4 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $122,940–$188,000 Ìre II | Fort Collins, CO | 11 Màrt 2024 | 4 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $140,385–$188,000 Ìre II | San Jose, CA | 8 Màrt 2024 | 3 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $156,860–$200,500 | San Jose, CA | 8 Màrt 2024 | 3 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $141,450–$166,000 Ìre II | Bryan, TX | 8 Màrt 2024 | 30 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $140,000–$174,500 Ìre IV | Spring, TX | 6 Màrt 2024 | 3 Sult 2024 | Dearbhaichte |
| $149,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 6 Màrt 2024 | 31 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $145,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 5 Màrt 2024 | 27 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $139,500–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 5 Màrt 2024 | 27 Lùna 2024 | Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais |
| $150,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 5 Màrt 2024 | 27 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $160,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 4 Màrt 2024 | 27 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $142,918–$188,000 Ìre II | Andover, MA | 4 Màrt 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $160,000–$174,500 | San Jose, CA | 4 Màrt 2024 | 30 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $145,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 28 Gearr 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $150,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 28 Gearr 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $151,045–$188,000 Ìre II | Yorba Linda, CA | 28 Gearr 2024 | 24 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $140,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 26 Gearr 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $141,074–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 23 Gearr 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $159,054–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 21 Gearr 2024 | 21 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $151,200–$200,500 | San Jose, CA | 20 Gearr 2024 | 11 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $135,000–$174,500 Ìre II | Spring, TX | 16 Gearr 2024 | 13 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $147,715–$200,500 | San Jose, CA | 16 Gearr 2024 | 31 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $136,355–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 13 Gearr 2024 | 6 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $145,216–$188,000 Ìre II | Revere, MA | 13 Gearr 2024 | 6 Lùna 2024 | Dearbhaichte |
| $131,144–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 12 Gearr 2024 | 30 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $180,000–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 31 Faoi 2024 | 30 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $179,288–$259,500 Ìre III | San Jose, CA | 31 Faoi 2024 | 30 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $141,084–$188,000 Ìre II | New Haven, CT | 31 Faoi 2024 | 30 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $133,700–$174,500 Ìre II | Durham, NC | 31 Faoi 2024 | 27 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $133,900–$188,000 Ìre II | Andover, MA | 30 Faoi 2024 | 30 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $154,544–$200,500 Ìre II | San Jose, CA | 29 Faoi 2024 | 23 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $133,700–$174,500 Ìre II | Durham, NC | 25 Faoi 2024 | 23 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $127,000–$188,000 | Andover, MA | 11 Dùbh 2023 | 15 Cèit 2024 | Dearbhaichte |
| $142,080–$182,800 Ìre II | New York, NY | 31 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $140,000–$194,700 Ìre II | San Jose, CA | 31 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $150,000–$194,700 Ìre II | San Jose, CA | 31 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $140,699–$194,700 Ìre II | San Jose, CA | 23 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $140,385–$182,800 Ìre III | Champaign, IL | 23 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $127,628–$169,300 Ìre II | Durham, NC | 23 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $133,185–$194,700 Ìre II | San Jose, CA | 23 Lùna 2023 | 28 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $153,320–$194,700 Ìre II | San Jose, CA | 18 Lùna 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $141,381–$194,700 Ìre II | Colfax, NC | 7 Lùna 2023 | 7 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
Cloud Developer II aig gach neach-fastaidh →
Obraichean eile aig Hewlett Packard Enterprise Company
- Cloud Developer III$151,251
- Senior Cloud Developer$185,687
- Cloud Developer$149,142
- Systems/Software Engineer II$131,144
- Systems/Software Engineer$145,000
- Systems/Software Engineer III$139,443
- Principal Cloud Developer$210,704
- Senior Systems/Software Engineer$178,740
- Sr. Cloud Developer$180,000
- Principal Systems/Software Engineer$201,053
- Systems/Software Engineer I$98,218
- Cloud Developer I$108,575
- Software Designer$150,660
- Senior IT Developer/Engineer$140,005
- Systems/Software Engineer VI$168,937
- Product Manager III$143,746
- IT Developer/Engineer$139,349
- Systems/Software Engineer V$160,000
- Engineer$143,100
- Product Manager II$135,068
- Product Manager$150,000
- AI and Machine Learning Engineer III$153,000
- Principal Engineer$143,790
- Senior Engineer$152,412
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).