Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › Intuit Inc. › Principal Software Engineer

Principal Software Engineer aig Intuit Inc.: Tuarastalan H-1B

43 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Principal Software Engineer aig Intuit Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $253,362; leth meadhanach $238,653–$255,193.

Iarrtasan (LCAs)43
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$253,362
Leath mheadhanach nan tuarastalan$238,653–$255,193
Ceudail 10mh–90mh$214,931–$265,401

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY20238$214,931
FY20247$238,653
FY202515$255,193
FY202612$265,401

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$265,401–$339,200Mountain View, CA19 Ògmh 202622 Ògmh 2026Dearbhaichte
$253,362–$330,000San Diego, CA10 Ògmh 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$258,653–$297,451Mountain View, CA19 Cèit 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$316,160–$339,200
Ìre IV
San Diego, CA4 Gearr 202615 Iuch 2026Dearbhaichte
$265,514–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA28 Faoi 202629 Iuch 2026Dearbhaichte
$253,362–$325,301
Ìre IV
San Diego, CA22 Faoi 202621 Iuch 2026Dearbhaichte
$265,401–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA16 Faoi 202613 Iuch 2026Dearbhaichte
$265,401–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA30 Dùbh 20256 Ògmh 2026Dearbhaichte
$254,900–$339,200Mountain View, CA17 Dùbh 202511 Ògmh 2026Dearbhaichte
$265,401–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA20 Samh 202520 Samh 2025Dearbhaichte
$265,401–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA6 Samh 202513 Samh 2025Dearbhaichte
$265,401–$339,200
Ìre IV
Mountain View, CA30 Sult 202510 Dàmh 2025Dearbhaichte
$253,362–$325,301
Ìre IV
San Diego, CA18 Lùna 202529 Lùna 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000Mountain View, CA7 Iuch 20258 Iuch 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000Mountain View, CA10 Ògmh 202511 Ògmh 2025Dearbhaichte
$249,541–$315,000
Ìre IV
San Diego, CA2 Cèit 202513 Cèit 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA30 Gibl 20253 Dàmh 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA4 Gibl 202526 Sult 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA20 Màrt 20252 Lùna 2025Dearbhaichte
$249,541–$312,791
Ìre IV
San Diego, CA14 Màrt 20252 Lùna 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA21 Gearr 20252 Lùna 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA4 Gearr 202528 Iuch 2025Dearbhaichte
$244,400–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA29 Faoi 20257 Cèit 2025Dearbhaichte
$262,650–$288,285
Ìre IV
Portland, OR19 Dùbh 202420 Ògmh 2025Dearbhaichte
$244,400–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA25 Samh 202420 Cèit 2025Dearbhaichte
$255,193–$325,000
Ìre IV
Mountain View, CA21 Samh 202414 Cèit 2025Dearbhaichte
$244,400–$325,000
Ìre IV
Kent, WA15 Dàmh 202416 Dàmh 2024Dearbhaichte
$238,653–$310,000
Ìre IV
San Diego, CA13 Lùna 202410 Dùbh 2024Dearbhaichte
$244,400–$325,000Mountain View, CA9 Iuch 202415 Iuch 2024Dearbhaichte
$238,653–$297,791
Ìre IV
San Diego, CA1 Màrt 202428 Lùna 2024Dearbhaichte
$221,379–$300,242Mountain View, CA21 Gearr 202419 Lùna 2024Dearbhaichte
$209,758–$234,950
Ìre IV
Plano, TX20 Gearr 20245 Iuch 2024Dearbhaichte
$238,653–$297,791
Ìre IV
San Diego, CA12 Faoi 202410 Iuch 2024Dearbhaichte
$207,392–$300,242Mountain View, CA4 Faoi 20241 Iuch 2024Dearbhaichte
$221,379–$300,242Mountain View, CA20 Sult 202320 Màrt 2024Dearbhaichte
$221,379–$300,242Mountain View, CA19 Sult 202320 Màrt 2024Diùltadh
$238,653–$297,791
Ìre IV
San Diego, CA15 Sult 202316 Màrt 2024Dearbhaichte
$214,931–$278,663Mountain View, CA10 Iuch 20234 Faoi 2024Dearbhaichte
$223,653–$280,935
Ìre IV
San Diego, CA6 Gibl 202326 Iuch 2023Dearbhaichte
$214,931–$278,663
Ìre IV
Mountain View, CA17 Gearr 202319 Lùna 2023Dearbhaichte
$192,941–$253,481
Ìre IV
Mountain View, CA26 Faoi 202327 Iuch 2023Dearbhaichte
$214,931–$278,562
Ìre IV
Mountain View, CA29 Dùbh 20226 Ògmh 2023Dearbhaichte
$205,675–$267,708
Ìre IV
Mountain View, CA27 Sult 202222 Màrt 2023Dearbhaichte

Principal Software Engineer aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig Intuit Inc.

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).