Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Strategic Analytics

Associate, Strategic Analytics aig JPMorgan Chase & Co.: Tuarastalan H-1B

76 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Associate, Strategic Analytics aig JPMorgan Chase & Co.. Tuarastal bunasach meadhanach $107,000; leth meadhanach $95,000–$115,000.

Iarrtasan (LCAs)76
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$107,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$95,000–$115,000
Ceudail 10mh–90mh$90,000–$123,360

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY202326$95,000
FY202414$102,500
FY202521$110,400
FY202614$111,215

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$98,500
Ìre II
Tempe, AZ6 Cèit 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$120,000Plano, TX10 Gibl 20265 Sult 2026Dearbhaichte
$113,430
Ìre II
Jersey City, NJ3 Gibl 20262 Sult 2026Dearbhaichte
$120,100
Ìre II
San Francisco, CA26 Màrt 20268 Sult 2026Dearbhaichte
$98,500
Ìre II
Tempe, AZ23 Màrt 202620 Lùna 2026Dearbhaichte
$115,000Columbus, OH19 Màrt 202626 Lùna 2026Dearbhaichte
$105,300
Ìre III
Plano, TX19 Màrt 202610 Sult 2026Dearbhaichte
$104,500
Ìre II
Wilmington, DE10 Màrt 202628 Lùna 2026Dearbhaichte
$114,500
Ìre I
Wilmington, DE6 Màrt 20264 Sult 2026Dearbhaichte
$91,000
Ìre II
Wilmington, DE6 Màrt 202626 Lùna 2026Dearbhaichte
$86,600
Ìre II
Columbus, OH3 Màrt 202621 Lùna 2026Dearbhaichte
$129,500
Ìre III
Wilmington, DE18 Gearr 202611 Lùna 2026Dearbhaichte
$109,000
Ìre II
Jersey City, NJ12 Faoi 20261 Màrt 2026Dearbhaichte
$125,000
Ìre III
Wilmington, DE18 Dùbh 202519 Faoi 2026Dearbhaichte
$107,000
Ìre III
Wilmington, DE24 Iuch 202516 Faoi 2026Dearbhaichte
$110,000
Ìre II
Wilmington, DE10 Iuch 202510 Iuch 2025Dearbhaichte
—
Ìre II
Wilmington, DE24 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$108,000
Ìre II
Wilmington, DE20 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$110,400Jersey City, NJ12 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$101,000
Ìre II
Wilmington, DE9 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$93,000
Ìre III
Plano, TX9 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$95,000
Ìre II
Plano, TX8 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$113,000
Ìre II
Chicago, IL7 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$109,000Jersey City, NJ25 Gibl 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$109,000Jersey City, NJ21 Gibl 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$123,600
Ìre III
Wilmington, DE4 Gibl 20254 Dàmh 2025Dearbhaichte
$123,600
Ìre III
Wilmington, DE4 Gibl 20254 Dàmh 2025Dearbhaichte
$123,600
Ìre III
Wilmington, DE20 Màrt 202510 Sult 2025Dearbhaichte
$123,600
Ìre III
Wilmington, DE20 Màrt 202518 Sult 2025Dearbhaichte
$115,000
Ìre II
Wilmington, DE19 Màrt 202527 Màrt 2025Dearbhaichte
$123,600
Ìre III
Wilmington, DE18 Màrt 202510 Sult 2025Dearbhaichte
$115,500
Ìre II
Wilmington, DE24 Gearr 202519 Lùna 2025Dearbhaichte
$110,000
Ìre II
Wilmington, DE6 Faoi 20251 Cèit 2025Dearbhaichte
$100,000
Ìre II
Plano, TX30 Dùbh 202427 Faoi 2025Dearbhaichte
$154,000
Ìre IV
Plano, TX4 Dùbh 20242 Ògmh 2025Dearbhaichte
$115,000
Ìre III
Wilmington, DE28 Dàmh 202418 Gibl 2025Dearbhaichte
$102,000
Ìre II
Wilmington, DE22 Cèit 20248 Dàmh 2024Dearbhaichte
$120,000
Ìre III
Wilmington, DE13 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$123,000
Ìre III
Columbus, OH13 Cèit 20247 Samh 2024Dearbhaichte
$116,634
Ìre III
Plano, TX13 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$95,000
Ìre II
Wilmington, DE8 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$100,000
Ìre II
Wilmington, DE8 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$105,000
Ìre II
Wilmington, DE8 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$117,000
Ìre III
Plano, TX7 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$102,500
Ìre II
Wilmington, DE7 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$102,500
Ìre II
Wilmington, DE7 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$97,650Columbus, OH15 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$115,000
Ìre IV
Wilmington, DE12 Faoi 202429 Faoi 2024Dearbhaichte
$95,000
Ìre II
Plano, TX14 Lùna 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,900
Ìre II
Wilmington, DE10 Lùna 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$105,000
Ìre III
Columbus, OH28 Ògmh 20237 Lùna 2023Dearbhaichte
$120,000
Ìre III
Jersey City, NJ28 Ògmh 20234 Lùna 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE23 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$107,500
Ìre III
Wilmington, DE22 Cèit 202312 Ògmh 2023Dearbhaichte
$111,000
Ìre II
Plano, TX2 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE2 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE27 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$112,000
Ìre III
Wilmington, DE26 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,900
Ìre II
Wilmington, DE25 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$92,500
Ìre II
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$82,000
Ìre II
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$115,000
Ìre III
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$100,000
Ìre II
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$86,000
Ìre II
Wilmington, DE24 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE21 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$86,000
Ìre II
Wilmington, DE20 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$95,000
Ìre II
Wilmington, DE20 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Wilmington, DE18 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$103,500
Ìre II
Wilmington, DE17 Màrt 20232 Sult 2023Dearbhaichte
$120,000
Ìre III
Wilmington, DE24 Gearr 202320 Màrt 2023Dearbhaichte
$110,000
Ìre III
Wilmington, DE13 Gearr 202312 Lùna 2023Dearbhaichte
$100,000
Ìre III
Wilmington, DE25 Faoi 20236 Gearr 2023Dearbhaichte
$93,300
Ìre II
Wilmington, DE11 Gibl 20227 Sult 2022Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais
$95,200
Ìre III
Wilmington, DE12 Màrt 202123 Lùna 2021Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais
$107,000
Ìre II
Wilmington, DE31 Màrt 202016 Lùna 2020Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais

Associate, Strategic Analytics aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig JPMorgan Chase & Co.

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).