Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › Tesla, Inc. › Staff Manufacturing Engineer

Staff Manufacturing Engineer aig Tesla, Inc.: Tuarastalan H-1B

107 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Staff Manufacturing Engineer aig Tesla, Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $160,000; leth meadhanach $151,500–$173,500.

Iarrtasan (LCAs)107
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$160,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$151,500–$173,500
Ceudail 10mh–90mh$148,500–$182,395

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY202324$161,338
FY202443$155,654
FY202517$170,826
FY202619$174,911

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$174,911
Ìre III
Austin, TX17 Ògmh 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$174,711
Ìre III
Austin, TX17 Ògmh 20261 Dàmh 2026Air a tharraing air ais
$176,246
Ìre IV
Fremont, CA26 Cèit 20263 Samh 2026Dearbhaichte
$149,000
Ìre III
Reno, NV22 Gibl 202615 Dàmh 2026Dearbhaichte
$174,157
Ìre IV
Fremont, CA16 Gibl 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$189,249
Ìre III
Palo Alto, CA7 Gibl 202613 Gibl 2026Dearbhaichte
$195,824
Ìre IV
Fremont, CA2 Gibl 20266 Gibl 2026Dearbhaichte
$174,911Austin, TX30 Màrt 202629 Sult 2026Diùltadh
$149,000
Ìre IV
Reno, NV26 Màrt 202624 Sult 2026Dearbhaichte
$189,249
Ìre IV
Palo Alto, CA9 Màrt 202613 Gibl 2026Dearbhaichte
$195,824
Ìre IV
Fremont, CA6 Màrt 202630 Màrt 2026Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais
$167,930
Ìre IV
Fremont, CA4 Màrt 20263 Sult 2026Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais
$181,171
Ìre IV
Sparks, NV3 Màrt 20262 Sult 2026Dearbhaichte
$195,000
Ìre IV
Palo Alto, CA3 Màrt 202630 Màrt 2026Dearbhaichte
$166,361
Ìre IV
Austin, TX23 Gearr 202622 Lùna 2026Dearbhaichte
$151,650
Ìre IV
Austin, TX19 Samh 20251 Dùbh 2025Dearbhaichte
$168,480
Ìre IV
Austin, TX14 Samh 202516 Cèit 2026Dearbhaichte
$169,677
Ìre III
Austin, TX14 Samh 202518 Samh 2025Dearbhaichte
$153,000
Ìre III
Austin, TX12 Samh 202524 Gibl 2026Dearbhaichte
$190,081
Ìre III
Fremont, CA11 Samh 202524 Samh 2025Dearbhaichte
$226,616
E-3 · Ìre III
Fremont, CA6 Samh 20251 Màrt 2026Dearbhaichte
$170,826
Ìre IV
Fremont, CA2 Sult 20254 Màrt 2026Dearbhaichte
$173,000
Ìre III
Fremont, CA24 Iuch 202528 Dùbh 2025Dearbhaichte
$161,880
Ìre III
Fremont, CA14 Iuch 202518 Iuch 2025Dearbhaichte
$148,400
Ìre IV
Brookshire, TX9 Iuch 202514 Iuch 2025Dearbhaichte
$148,400
Ìre IV
Austin, TX9 Iuch 202514 Iuch 2025Dearbhaichte
$173,296
Ìre IV
Fremont, CA25 Ògmh 202517 Samh 2025Dearbhaichte
$180,415
Ìre IV
Austin, TX9 Cèit 20251 Samh 2025Dearbhaichte
$180,415
Ìre IV
Austin, TX9 Cèit 20251 Samh 2025Dearbhaichte
$155,079
Ìre IV
Austin, TX18 Gibl 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$155,685
Ìre IV
Leander, TX10 Gibl 202514 Gibl 2025Dearbhaichte
$155,685
Ìre IV
Austin, TX10 Gibl 202514 Gibl 2025Dearbhaichte
$154,143Hutto, TX28 Gearr 20255 Lùna 2025Dearbhaichte
$154,143Austin, TX28 Gearr 20255 Lùna 2025Dearbhaichte
$172,000Pleasanton, CA7 Samh 20241 Cèit 2025Dearbhaichte
$172,000Fremont, CA7 Samh 20241 Cèit 2025Dearbhaichte
$173,703Round Rock, TX9 Dàmh 202411 Dàmh 2024Dearbhaichte
$173,703Austin, TX9 Dàmh 202411 Dàmh 2024Dearbhaichte
$149,800
Ìre III
Palo Alto, CA29 Lùna 202427 Gearr 2025Dearbhaichte
$149,800
Ìre III
Austin, TX29 Lùna 202427 Gearr 2025Dearbhaichte
$149,800
Ìre III
Sparks, NV29 Lùna 202427 Gearr 2025Dearbhaichte
$149,800
Ìre III
Seattle, WA29 Lùna 202427 Gearr 2025Dearbhaichte
$157,233
Ìre III
Milpitas, CA14 Lùna 202412 Gearr 2025Dearbhaichte
$157,233
Ìre III
Fremont, CA14 Lùna 202412 Gearr 2025Dearbhaichte
$159,000Fremont, CA31 Iuch 202430 Faoi 2025Dearbhaichte
$159,000Fremont, CA31 Iuch 202430 Faoi 2025Dearbhaichte
$148,830Dublin, CA26 Iuch 20248 Faoi 2025Dearbhaichte
$148,830Fremont, CA26 Iuch 20248 Faoi 2025Dearbhaichte
$160,000San Jose, CA14 Ògmh 20242 Lùna 2024Dearbhaichte
$160,000Fremont, CA14 Ògmh 20242 Lùna 2024Dearbhaichte
$154,291Austin, TX5 Ògmh 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$140,940Georgetown, TX5 Ògmh 20247 Iuch 2024Dearbhaichte
$140,940Austin, TX5 Ògmh 20247 Iuch 2024Dearbhaichte
$151,412Austin, TX4 Ògmh 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$146,452
Ìre IV
Austin, TX3 Ògmh 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$149,800
Ìre IV
Palo Alto, CA15 Cèit 202421 Cèit 2024Dearbhaichte
$149,800
Ìre IV
Austin, TX15 Cèit 202421 Cèit 2024Dearbhaichte
$149,800
Ìre IV
Sparks, NV15 Cèit 202421 Cèit 2024Dearbhaichte
$149,800
Ìre IV
Seattle, WA15 Cèit 202421 Cèit 2024Dearbhaichte
$145,500Austin, TX11 Cèit 202410 Ògmh 2024Dearbhaichte
$176,800
E-3 · Ìre IV
Palo Alto, CA29 Gibl 202422 Lùna 2024Dearbhaichte
$148,500Sparks, NV22 Gibl 202422 Gibl 2024Dearbhaichte
$182,419
Ìre IV
Palo Alto, CA12 Gibl 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$163,982Austin, TX19 Màrt 20241 Gibl 2024Dearbhaichte
$187,155Fremont, CA18 Màrt 20242 Sult 2024Dearbhaichte
$182,300
Ìre IV
Fremont, CA16 Màrt 20244 Sult 2024Dearbhaichte
$166,860Fremont, CA15 Màrt 202418 Lùna 2024Dearbhaichte
$155,420Austin, TX15 Màrt 202412 Iuch 2024Dearbhaichte
$158,000Austin, TX5 Màrt 202418 Màrt 2024Dearbhaichte
$177,681Fremont, CA2 Màrt 20242 Lùna 2024Dearbhaichte
$164,481
Ìre IV
Fremont, CA23 Gearr 20242 Ògmh 2024Dearbhaichte
$172,342Fremont, CA14 Gearr 202428 Gibl 2024Dearbhaichte
$155,654Fremont, CA7 Gearr 20241 Ògmh 2024Dearbhaichte
$176,800
E-3
Palo Alto, CA1 Gearr 20242 Lùna 2024Air a tharraing air ais
$187,888Fremont, CA9 Faoi 202415 Ògmh 2024Dearbhaichte
$180,662Fremont, CA8 Faoi 202415 Ògmh 2024Air a tharraing air ais
$157,253Austin, TX1 Faoi 202410 Gibl 2024Dearbhaichte
$155,000Austin, TX12 Dùbh 202326 Dùbh 2023Dearbhaichte
$160,000Austin, TX1 Dùbh 202311 Dùbh 2023Dearbhaichte
$172,811
Ìre IV
Fremont, CA6 Samh 202312 Gibl 2024Dearbhaichte
$170,000Palo Alto, CA12 Dàmh 20231 Samh 2023Dearbhaichte
$148,500Fremont, CA10 Dàmh 20231 Samh 2023Dearbhaichte
$154,100Fremont, CA5 Dàmh 202317 Màrt 2024Dearbhaichte
$148,500Fremont, CA22 Sult 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$163,840
H-1B1 (Singapore) · Ìre IV
Austin, TX5 Sult 202320 Faoi 2024Dearbhaichte
$135,700
Ìre IV
Austin, TX5 Sult 202318 Sult 2023Dearbhaichte
$144,072
Ìre IV
Sparks, NV11 Lùna 202314 Dùbh 2023Dearbhaichte
$163,479
Ìre IV
Palo Alto, CA21 Ògmh 20232 Dùbh 2023Dearbhaichte
$175,309
Ìre IV
Fremont, CA25 Cèit 202327 Sult 2023Dearbhaichte
$178,200
Ìre IV
Austin, TX22 Cèit 20235 Ògmh 2023Dearbhaichte
$155,000
Ìre IV
Palo Alto, CA16 Cèit 202315 Samh 2023Dearbhaichte
$160,000
Ìre IV
Austin, TX12 Cèit 202324 Cèit 2023Dearbhaichte
$165,000
Ìre IV
Fremont, CA11 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$145,168
Ìre IV
Fremont, CA8 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$164,016
Ìre IV
Fremont, CA21 Gibl 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$170,000
Ìre IV
Fremont, CA7 Gibl 202320 Gibl 2023Dearbhaichte
$160,150
Ìre IV
Fremont, CA5 Gibl 20231 Sult 2023Dearbhaichte
$179,643
E-3 · Ìre IV
Palo Alto, CA21 Màrt 202327 Màrt 2023Dearbhaichte
$157,233
Ìre IV
Austin, TX6 Màrt 20238 Iuch 2023Dearbhaichte
$157,233
Ìre IV
Austin, TX27 Gearr 20231 Lùna 2023Dearbhaichte
$151,500
Ìre IV
Fremont, CA15 Gearr 202310 Cèit 2023Dearbhaichte
$151,500
Ìre IV
Fremont, CA8 Gearr 202313 Iuch 2023Dearbhaichte
$157,000
Ìre IV
Austin, TX18 Faoi 202330 Faoi 2023Dearbhaichte
$171,329
Ìre IV
Fremont, CA7 Dùbh 202222 Cèit 2023Dearbhaichte
$175,000
Ìre IV
Sparks, NV8 Samh 202215 Samh 2022Dearbhaichte
$162,526
Ìre IV
Fremont, CA28 Dàmh 202216 Màrt 2023Dearbhaichte
$190,000
Ìre IV
Fremont, CA5 Dàmh 20229 Faoi 2023Dearbhaichte

Staff Manufacturing Engineer aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig Tesla, Inc.

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).