נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Accenture LLP › Tech Architecture Manager

⁨Tech Architecture Manager⁩ ב-⁨Accenture LLP⁩: שכר H-1B

⁨177⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Tech Architecture Manager⁩ ב-⁨Accenture LLP⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$155,800⁩; חצי הביניים ⁨$146,300⁩–⁨$169,300⁩.

בקשות (LCAs)177
משכורת מוצעת חציונית$155,800
חצי האמצעי של המשכורות⁨$146,300⁩–⁨$169,300⁩
אחוזון 10–90⁨$135,500⁩–⁨$174,101⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩5$146,300
שנת כספים ⁨2024⁩69$146,300
שנת כספים ⁨2025⁩66$152,394
שנת כספים ⁨2026⁩34$167,700

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$179,200
רמה ⁨IV⁩
Plainsboro, NJ9 ביוני 202630 ביוני 2026מאושר
$160,700
רמה ⁨IV⁩
Chesterbrook, PA9 ביוני 202630 ביוני 2026מאושר
$186,900
רמה ⁨IV⁩
Sandy Springs, GA3 ביוני 20263 באוק׳ 2026מאושר
$161,000
רמה ⁨IV⁩
Pleasant Prairie, WI27 במאי 202625 ביוני 2026מאושר
$170,000
רמה ⁨IV⁩
Redmond, WA22 במאי 202614 ביוני 2026מאושר
$161,900
רמה ⁨IV⁩
Katy, TX12 במאי 202628 במאי 2026מאושר
$155,100
רמה ⁨IV⁩
Milwaukee, WI12 במאי 202628 במאי 2026מאושר
$165,400
רמה ⁨IV⁩
Denton, TX30 באפר׳ 202630 במאי 2026מאושר
$189,592
רמה ⁨IV⁩
Jersey City, NJ15 באפר׳ 20268 במאי 2026מאושר
$159,900
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC6 באפר׳ 20266 במאי 2026מאושר
$160,000
רמה ⁨IV⁩
Ballwin, MO3 באפר׳ 202617 באפר׳ 2026מאושר
$181,700
רמה ⁨IV⁩
Iselin, NJ17 במרץ 202631 במרץ 2026מאושר
$215,000
רמה ⁨IV⁩
South San Francisco, CA12 במרץ 202615 באפר׳ 2026מאושר
$161,000
רמה ⁨IV⁩
Chicago, IL10 במרץ 20265 באפר׳ 2026מאושר
$165,400
רמה ⁨IV⁩
Denton, TX4 במרץ 202626 במרץ 2026מאושר
$185,994
רמה ⁨IV⁩
Pleasanton, CA4 במרץ 202626 במרץ 2026מאושר
$155,800
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA4 במרץ 202626 במרץ 2026מאושר
$165,400
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX4 במרץ 202626 במרץ 2026מאושר
$161,000
רמה ⁨IV⁩
Chicago, IL24 בפבר׳ 202617 במרץ 2026מאושר
$173,000
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA18 בפבר׳ 202619 בפבר׳ 2026מאושר
$173,000
רמה ⁨IV⁩
Hershey, PA18 בפבר׳ 202619 בפבר׳ 2026מאושר
$160,600
רמה ⁨IV⁩
Tallahassee, FL17 בפבר׳ 202626 ביולי 2026מאושר
$171,500
רמה ⁨IV⁩
Waltham, MA29 בינו׳ 202630 בינו׳ 2026מאושר
$171,500
רמה ⁨IV⁩
Westborough, MA29 בינו׳ 202630 בינו׳ 2026מאושר
$181,700
רמה ⁨IV⁩
Iselin, NJ16 בינו׳ 202620 בינו׳ 2026מאושר
$163,900
רמה ⁨IV⁩
Lawrence Township, NJ6 בינו׳ 202614 בינו׳ 2026מאושר
$189,300
רמה ⁨IV⁩
Fremont, CA1 בינו׳ 20263 בינו׳ 2026מאושר
$189,300
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA1 בינו׳ 20263 בינו׳ 2026מאושר
$159,200
רמה ⁨IV⁩
Columbus, OH26 בדצמ׳ 20252 בינו׳ 2026מאושר
$189,300
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA20 בנוב׳ 202526 בנוב׳ 2025מאושר
$189,300
רמה ⁨IV⁩
Fremont, CA20 בנוב׳ 202526 בנוב׳ 2025מאושר
$163,900
רמה ⁨IV⁩
Chesterbrook, PA20 בנוב׳ 202526 בנוב׳ 2025מאושר
$174,300
רמה ⁨IV⁩
Redmond, WA1 באוק׳ 20257 באוק׳ 2025מאושר
$159,200
רמה ⁨IV⁩
Columbus, OH29 בספט׳ 202528 במרץ 2026מאושר
$163,900
רמה ⁨IV⁩
Collegeville, PA17 בספט׳ 202523 בספט׳ 2025מאושר
$175,300
רמה ⁨IV⁩
Las Vegas, NV10 בספט׳ 202516 בספט׳ 2025מאושר
$157,300
רמה ⁨IV⁩
Urbandale, IA10 בספט׳ 202516 בספט׳ 2025מאושר
$163,500
רמה ⁨IV⁩
Reno, NV10 בספט׳ 202516 בספט׳ 2025מאושר
$174,300
רמה ⁨IV⁩
Seattle, WA1 בספט׳ 202528 בפבר׳ 2026מאושר
$181,700
רמה ⁨IV⁩
Florham Park, NJ21 באוג׳ 202527 באוג׳ 2025מאושר
$158,200
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA13 באוג׳ 202519 באוג׳ 2025מאושר
$158,200
רמה ⁨IV⁩
Alpharetta, GA13 באוג׳ 202519 באוג׳ 2025מאושר
$166,900
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX6 באוג׳ 202512 באוג׳ 2025מאושר
$163,100
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX28 ביולי 20253 באוג׳ 2025מאושר
$166,900
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX23 ביולי 202529 ביולי 2025מאושר
$163,400
רמה ⁨IV⁩
Minneapolis, MN23 ביולי 202529 ביולי 2025מאושר
$157,560
רמה ⁨IV⁩
Wendell, NC21 ביולי 202527 ביולי 2025מאושר
$146,300
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX21 ביולי 202527 ביולי 2025מאושר
$169,300
רמה ⁨IV⁩
Denver, CO18 ביולי 202524 ביולי 2025מאושר
$169,300
רמה ⁨IV⁩
Lafayette, CO18 ביולי 202524 ביולי 2025מאושר
$174,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA18 ביולי 202524 ביולי 2025מאושר
$171,000
רמה ⁨IV⁩
Westfield Center, OH18 ביולי 202524 ביולי 2025מאושר
$146,300
רמה ⁨IV⁩
Wendell, NC14 ביולי 202521 ביולי 2025מאושר
$146,300
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX14 ביולי 202521 ביולי 2025מאושר
$155,688–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC30 ביוני 20256 ביולי 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Collegeville, PA19 ביוני 202525 ביוני 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Wilmington, DE9 ביוני 202515 ביוני 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT6 ביוני 202512 ביוני 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Minneapolis, MN4 ביוני 202510 ביוני 2025מאושר
$160,900–$287,000
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX29 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Wilmington, DE23 במאי 202529 במאי 2025מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC19 במאי 202525 במאי 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hershey, PA14 במאי 202520 במאי 2025מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
St. Louis, MO14 במאי 202520 במאי 2025מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Cambridge, MA9 במאי 202515 במאי 2025מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Westborough, MA9 במאי 202515 במאי 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX2 במאי 20259 במאי 2025מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC22 באפר׳ 202528 באפר׳ 2025מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bethesda, MD18 באפר׳ 202524 באפר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Chicago, IL1 באפר׳ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$165,610–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA25 במרץ 202531 במרץ 2025מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Basking Ridge, NJ20 במרץ 202525 במרץ 2025מאושר
$165,610–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA13 במרץ 202518 במרץ 2025מאושר
$165,610–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA12 במרץ 202518 במרץ 2025נמשך
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Alpharetta, GA4 במרץ 202510 במרץ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
West Hartford, CT19 בפבר׳ 202525 בפבר׳ 2025מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC17 בפבר׳ 202523 בפבר׳ 2025מאושר
$165,610–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA13 בפבר׳ 202519 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Fort Worth, TX12 בפבר׳ 202518 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX7 בפבר׳ 202513 בפבר׳ 2025מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Plainsboro, NJ30 בינו׳ 20255 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX29 בינו׳ 20254 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Richardson, TX24 בינו׳ 202529 בינו׳ 2025מאושר
$177,570–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Sunnyvale, CA22 בינו׳ 202528 בינו׳ 2025מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Fremont, CA22 בינו׳ 202528 בינו׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Harrisburg, PA10 בינו׳ 202516 בינו׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX10 בינו׳ 202516 בינו׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA9 בינו׳ 202515 בינו׳ 2025מאושר
$194,792–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Sunnyvale, CA3 בינו׳ 20258 בינו׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Philadelphia, PA30 בדצמ׳ 20243 במאי 2025מאושר
$173,638–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA24 בדצמ׳ 202429 בדצמ׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX24 בדצמ׳ 202429 בדצמ׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA17 בדצמ׳ 202423 בדצמ׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY16 בדצמ׳ 202422 בדצמ׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Minneapolis, MN10 בדצמ׳ 202416 בדצמ׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Brooklyn, NY2 בדצמ׳ 20248 בדצמ׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX6 בנוב׳ 202412 בנוב׳ 2024מאושר
$149,100–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Milwaukee, WI31 באוק׳ 20245 בנוב׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Chicago, IL31 באוק׳ 20245 בנוב׳ 2024מאושר
$149,100–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Milwaukee, WI29 באוק׳ 20244 בנוב׳ 2024נמשך
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Chicago, IL29 באוק׳ 20244 בנוב׳ 2024נמשך
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC22 באוק׳ 202428 באוק׳ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA27 בספט׳ 20243 באוק׳ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA23 בספט׳ 202429 בספט׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Iselin, NJ9 בספט׳ 202415 בספט׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY9 בספט׳ 202413 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT2 בספט׳ 202426 בינו׳ 2025מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Westfield Center, OH29 באוג׳ 20241 בפבר׳ 2025מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX26 באוג׳ 20241 בספט׳ 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Needham, MA21 באוג׳ 202427 באוג׳ 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Westborough, MA21 באוג׳ 202427 באוג׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX19 באוג׳ 202425 באוג׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Naperville, IL8 באוג׳ 202414 באוג׳ 2024מאושר
$165,610–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bellevue, WA7 באוג׳ 202412 באוג׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY6 באוג׳ 202412 באוג׳ 2024מאושר
$156,900–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Pittsburgh, PA6 באוג׳ 202412 באוג׳ 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Las Vegas, NV22 ביולי 202428 ביולי 2024מאושר
$124,700–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Urbandale, IA22 ביולי 202428 ביולי 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA22 ביולי 202428 ביולי 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT22 ביולי 202414 בדצמ׳ 2024מאושר
$165,200–$311,300
רמה ⁨III⁩
Arlington, VA18 ביולי 202425 ביולי 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY3 ביולי 20249 ביולי 2024מאושר
$156,900–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Pittsburgh, PA3 ביולי 20249 ביולי 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Fairlawn, OH20 ביוני 202426 ביוני 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Minneapolis, MN20 ביוני 202426 ביוני 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA14 ביוני 202410 באוק׳ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA11 ביוני 202417 ביוני 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT6 ביוני 202412 ביוני 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Richmond, VA5 ביוני 20241 בנוב׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT3 ביוני 20249 ביוני 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New Brunswick, NJ30 במאי 20245 ביוני 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Berwyn, PA30 במאי 20245 ביוני 2024מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC30 במאי 20245 ביוני 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA24 במאי 202429 במאי 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Richfield, MN22 במאי 202428 במאי 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Brooklyn, NY14 במאי 202420 במאי 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX13 במאי 202419 במאי 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bethesda, MD7 במאי 202413 במאי 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New Brunswick, NJ6 במאי 202412 במאי 2024מאושר
$173,100–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA6 במאי 202412 במאי 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Berwyn, PA6 במאי 202412 במאי 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
St. Louis, MO3 במאי 202410 במאי 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Torrance, CA30 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX30 באפר׳ 20246 במאי 2024מאושר
$135,500–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Pittsburgh, PA30 באפר׳ 20246 במאי 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
Basking Ridge, NJ25 באפר׳ 20241 במאי 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY19 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC19 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Dallas, TX19 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
St. Petersburg, FL19 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Manchester, NH19 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$135,500–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Pittsburgh, PA18 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$140,400–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC18 באפר׳ 202424 באפר׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Dallas, TX17 באפר׳ 202423 באפר׳ 2024מאושר
$142,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Miramar, FL17 באפר׳ 202423 באפר׳ 2024מאושר
$169,400–$338,400
רמה ⁨IV⁩
New York, NY10 באפר׳ 202415 באפר׳ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA10 באפר׳ 202415 באפר׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX28 במרץ 20243 באפר׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX27 במרץ 20242 באפר׳ 2024מאושר
$160,000–$286,400
רמה ⁨IV⁩
Phoenix, AZ21 בפבר׳ 202414 ביולי 2024מאושר
$156,200–$292,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA16 בפבר׳ 202422 בפבר׳ 2024מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Harrisburg, PA4 בינו׳ 202410 בינו׳ 2024מאושר
$155,800–$311,300
רמה ⁨IV⁩
Bothell, WA14 בדצמ׳ 202320 בדצמ׳ 2023מאושר
$173,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Miramar, FL20 בנוב׳ 202330 בנוב׳ 2023מאושר
$173,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Dallas, TX20 בנוב׳ 202330 בנוב׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Hartford, CT15 בנוב׳ 202314 בדצמ׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Naperville, IL30 באוק׳ 20235 בנוב׳ 2023מאושר
$144,100–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Columbus, OH12 באוק׳ 202311 במרץ 2024מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Lexington, KY11 באוק׳ 202317 באוק׳ 2023מאושר
$144,100–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Columbus, OH11 באוק׳ 202317 באוק׳ 2023מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Findlay, OH11 באוק׳ 202317 באוק׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Pleasant Prairie, WI4 באוק׳ 202310 באוק׳ 2023מאושר
$135,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Lexington, KY23 בספט׳ 202329 בספט׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Pleasant Prairie, WI23 בספט׳ 202329 בספט׳ 2023מאושר
$157,500–$270,700
רמה ⁨IV⁩
Cincinnati, OH22 בספט׳ 202328 בספט׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Minneapolis, MN22 בספט׳ 202328 בספט׳ 2023מאושר
$146,300–$292,400
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX22 בספט׳ 202327 בספט׳ 2023מאושר

⁨Tech Architecture Manager⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Accenture LLP⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).