נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Arista Networks, Inc. › Software Test Engineer

⁨Software Test Engineer⁩ ב-⁨Arista Networks, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨56⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Test Engineer⁩ ב-⁨Arista Networks, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$120,768⁩; חצי הביניים ⁨$117,851⁩–⁨$141,837⁩.

בקשות (LCAs)56
משכורת מוצעת חציונית$120,768
חצי האמצעי של המשכורות⁨$117,851⁩–⁨$141,837⁩
אחוזון 10–90⁨$87,962⁩–⁨$148,496⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩10$119,739
שנת כספים ⁨2024⁩13$120,768
שנת כספים ⁨2025⁩17$119,846
שנת כספים ⁨2026⁩16$129,481

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$90,495–$125,916Nashua, NH21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$90,495–$125,916Nashua, NH21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$90,495–$125,916Nashua, NH21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA21 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA6 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA6 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,481–$154,009Santa Clara, CA6 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$148,286–$178,120Santa Clara, CA5 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$122,434–$148,285Santa Clara, CA5 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$148,286–$178,120Santa Clara, CA5 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$121,689–$139,918Nashua, NH5 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$121,689–$139,918Nashua, NH5 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$148,496–$178,604Santa Clara, CA20 בינו׳ 202627 ביוני 2026מאושר
$148,496–$178,604Santa Clara, CA14 בנוב׳ 20251 בדצמ׳ 2025מאושר
$120,497–$149,107Santa Clara, CA16 ביולי 202515 בינו׳ 2026מאושר
$81,796–$100,000Austin, TX12 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$175,958–$215,606Santa Clara, CA11 ביוני 20251 ביולי 2025מאושר
$118,337–$146,784Santa Clara, CA23 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$149,108–$175,957Santa Clara, CA21 במאי 202517 באוק׳ 2025מאושר
$85,430–$122,286Nashua, NH19 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$81,796–$100,000Austin, TX19 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$85,430–$122,286Nashua, NH19 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$147,565–$173,591Santa Clara, CA14 באפר׳ 202521 באפר׳ 2025מאושר
$121,148–$142,483Austin, TX25 במרץ 202520 בספט׳ 2025מאושר
$147,565–$173,591Santa Clara, CA21 במרץ 202519 בספט׳ 2025מאושר
$119,846–$147,564Santa Clara, CA7 במרץ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$119,846–$147,564Santa Clara, CA7 במרץ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$117,951–$146,999Santa Clara, CA16 בינו׳ 20255 בפבר׳ 2025מאושר
$147,000–$172,671Santa Clara, CA12 בדצמ׳ 20249 במאי 2025מאושר
$148,724–$173,270Santa Clara, CA11 בנוב׳ 20249 במאי 2025מאושר
$119,632–$139,796Austin, TX15 באוק׳ 202416 בדצמ׳ 2024מאושר
$123,699–$150,848Santa Clara, CA10 ביוני 20248 בדצמ׳ 2024מאושר
$93,762–$119,249Nashua, NH31 במאי 202424 בנוב׳ 2024מאושר
$83,074–$104,358Nashua, NH23 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$90,952–$120,767Santa Clara, CA22 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$71,349–$100,000Austin, TX16 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$120,768–$147,646Santa Clara, CA28 במרץ 20242 בספט׳ 2024מאושר
$120,768–$147,646Santa Clara, CA27 במרץ 20242 בספט׳ 2024מאושר
$147,647–$169,557Santa Clara, CA6 במרץ 202416 באוג׳ 2024מאושר
$120,768–$147,646Santa Clara, CA6 במרץ 20241 בספט׳ 2024מאושר
$169,558–$190,607Santa Clara, CA6 במרץ 20241 בספט׳ 2024מאושר
$169,558–$190,607Santa Clara, CA6 במרץ 20241 בספט׳ 2024מאושר
$119,982–$147,304Santa Clara, CA22 בינו׳ 20247 ביוני 2024מאושר
$119,982–$147,304Santa Clara, CA8 בינו׳ 20247 ביוני 2024מאושר
$119,739–$146,230Santa Clara, CA29 באוג׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$119,739–$146,230Santa Clara, CA29 באוג׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$119,739–$146,230Santa Clara, CA29 באוג׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$118,397–$145,258Santa Clara, CA5 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$141,837–$161,302Santa Clara, CA23 במרץ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$141,837–$161,302Santa Clara, CA13 במרץ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$117,552–$141,836Santa Clara, CA13 במרץ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$113,730–$124,709Nashua, NH13 במרץ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$113,730–$124,709Nashua, NH13 במרץ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$141,837–$161,302Santa Clara, CA1 במרץ 202315 במרץ 2023מאושר

⁨Software Test Engineer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Arista Networks, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).