בית › מעסיקים › Assent Solutions, LLC
Assent Solutions, LLC: משכורות וחסות H-1B
Assent Solutions, LLC הגיש 17 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 16. משכורת מוצעת חציונית: $86,123.
האם Assent Solutions, LLC ממנה ויזות H-1B?
Assent Solutions, LLC הגיש 17 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 5 באוג׳ 2025. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
בקשות כרטיס ירוק (PERM) ב-Assent Solutions, LLC: 3 →
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| ESB Software Developer | 3 | $102,712 |
| Database Administrator | 2 | $80,000 |
| Scrum Master | 2 | $86,186 |
| Java Developer | 2 | $98,301 |
| UAT Tester | 1 | $80,100 |
| DB2 Database Administrator | 1 | $90,646 |
| SAP Basis Administrator | 1 | $105,726 |
| ERP Business Analyst | 1 | $60,154 |
| BI Software Developer | 1 | $100,069 |
| UX Designer | 1 | $68,000 |
| Cloud Engineer | 1 | $81,600 |
| RPA Developer | 1 | $77,000 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 7 | $90,646 |
| שנת כספים 2024 | 4 | $77,000 |
| שנת כספים 2025 | 2 | $74,186 |
| שנת כספים 2026 | 4 | $96,534 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
- Mounds View, MN2
- Alpharetta, GA2
- Houston, TX2
- Detroit, MI2
- Cumming, GA1
- Mapple Grove, MN1
- Inver Grove Heights, MN1
- Tampa, FL1
- Philadelphia, PA1
- Greenwood, IN1
- Phoenixville, PA1
- Katy, TX1
- Indian Land, SC1
מקצועות
- Software Developers9
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Database Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Database Administrators1
- Software Developers, Applications1
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| ESB Software Developer | $112,424 רמה II | Indian Land, SC | 5 באוג׳ 2025 | 16 באוג׳ 2025 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Scrum Master | $80,371–$92,000 רמה II | Alpharetta, GA | 16 במאי 2025 | 6 בספט׳ 2025 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Java Developer | $98,301 רמה II | Houston, TX | 15 במאי 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Cloud Engineer | $81,600 רמה I | Phoenixville, PA | 15 באפר׳ 2024 | 22 באפר׳ 2024 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| RPA Developer | $77,000 רמה I | Katy, TX | 11 באפר׳ 2024 | 19 באפר׳ 2024 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| ESB Software Developer | $93,000 רמה II | Detroit, MI | 6 בפבר׳ 2024 | 3 במאי 2024 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| ESB Software Developer | $93,000 רמה II | Detroit, MI | 6 בפבר׳ 2024 | 3 במאי 2024 | נמשך |
| UX Designer | $68,000 רמה I | Greenwood, IN | 17 באוק׳ 2023 | 30 באוק׳ 2023 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| ERP Business Analyst | $60,154 רמה II | Tampa, FL | 20 בספט׳ 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Java Developer | $98,301 רמה II | Houston, TX | 1 באוג׳ 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| BI Software Developer | $100,069 רמה II | Philadelphia, PA | 17 ביולי 2023 | 1 באוג׳ 2023 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Scrum Master | $92,000 רמה II | Alpharetta, GA | 28 במרץ 2023 | 10 באפר׳ 2023 | מאושר |
| UAT Tester | $80,100 רמה II | Cumming, GA | 3 במרץ 2023 | 13 במרץ 2023 | מאושר |
| Database Administrator | $80,000 רמה II | Mounds View, MN | 23 בספט׳ 2022 | 1 בנוב׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Database Administrator | $80,000 רמה II | Mounds View, MN | 17 באוג׳ 2022 | 1 בנוב׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| DB2 Database Administrator | $90,646–$93,000 רמה II | Mapple Grove, MN | 20 ביולי 2021 | 2 באוג׳ 2021 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| SAP Basis Administrator | $105,726–$108,000 רמה III | Inver Grove Heights, MN | 21 ביולי 2020 | 9 באוק׳ 2020 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).