נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Beacon Hill Solutions Group LLC › Senior Software Developer

⁨Senior Software Developer⁩ ב-⁨Beacon Hill Solutions Group LLC⁩: שכר H-1B

⁨56⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Senior Software Developer⁩ ב-⁨Beacon Hill Solutions Group LLC⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$128,960⁩; חצי הביניים ⁨$114,400⁩–⁨$135,200⁩.

בקשות (LCAs)56
משכורת מוצעת חציונית$128,960
חצי האמצעי של המשכורות⁨$114,400⁩–⁨$135,200⁩
אחוזון 10–90⁨$109,408⁩–⁨$140,608⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2025⁩23$124,800
שנת כספים ⁨2026⁩32$132,080

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$135,200–$156,000
רמה ⁨III⁩
Sachse, TX15 ביוני 202620 ביולי 2026מאושר
$114,400–$145,600
רמה ⁨II⁩
McKinney, TX10 ביוני 202613 ביולי 2026מאושר
$135,200–$166,400
רמה ⁨III⁩
Aubrey, TX2 ביוני 202629 ביוני 2026מאושר
$135,200–$162,240
רמה ⁨III⁩
Irving, TX20 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$134,992–$145,600
רמה ⁨III⁩
Roanoke, TX19 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$118,560–$145,600
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC19 במאי 202630 באוק׳ 2026מאושר
$133,120–$156,000
רמה ⁨II⁩
Malden, MA12 במאי 20261 ביוני 2026מאושר
$135,200–$156,000
רמה ⁨III⁩
Krugerville, TX6 במאי 20261 ביוני 2026מאושר
$135,200–$145,600
רמה ⁨III⁩
Oak Point, TX28 באפר׳ 202611 במאי 2026מאושר
$139,360–$166,400
רמה ⁨III⁩
Pembroke Pines, FL24 באפר׳ 20261 ביוני 2026מאושר
$135,200–$156,000
רמה ⁨III⁩
Frisco, TX14 באפר׳ 202626 במאי 2026מאושר
$131,040–$151,840
רמה ⁨III⁩
Wheeling, IL13 באפר׳ 202627 באפר׳ 2026מאושר
$128,960–$145,600
רמה ⁨III⁩
Eden Prairie, MN8 באפר׳ 202627 באפר׳ 2026מאושר
$137,280–$158,080
רמה ⁨III⁩
Fuquay Varina, NC6 באפר׳ 202620 באפר׳ 2026מאושר
$180,960–$218,400
רמה ⁨III⁩
Redmond, WA3 באפר׳ 202627 באפר׳ 2026מאושר, לאחר מכן נמשך
$135,200–$156,000
רמה ⁨III⁩
Plano, TX3 באפר׳ 202627 באפר׳ 2026מאושר
$143,520–$156,000
רמה ⁨III⁩
Houston, TX1 באפר׳ 202620 באפר׳ 2026מאושר
$135,200–$166,400
רמה ⁨III⁩
Minnetonka, MN26 בפבר׳ 202616 במרץ 2026מאושר
$114,400–$156,000
רמה ⁨II⁩
Celina, TX20 בפבר׳ 202616 במרץ 2026מאושר
$114,400–$156,000
רמה ⁨II⁩
Aubrey, TX18 בפבר׳ 20269 במרץ 2026מאושר
$104,000–$135,200
רמה ⁨II⁩
Omaha, NE26 בינו׳ 20269 במרץ 2026מאושר
$114,400–$156,000
רמה ⁨II⁩
Plano, TX18 בדצמ׳ 202519 בינו׳ 2026מאושר
$114,400–$149,760
רמה ⁨II⁩
Prosper, TX18 בדצמ׳ 202512 בינו׳ 2026מאושר
$114,400–$149,760
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX15 בדצמ׳ 202512 בינו׳ 2026מאושר
$114,400–$149,760
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX15 בדצמ׳ 202519 בינו׳ 2026מאושר
$135,200–$176,800
רמה ⁨III⁩
Irving, TX6 בנוב׳ 20258 בדצמ׳ 2025מאושר
$118,560–$137,280
רמה ⁨II⁩
Cary, NC6 בנוב׳ 202517 בנוב׳ 2025מאושר
$162,240–$187,200
רמה ⁨III⁩
Wood Ridge, NJ4 בנוב׳ 20255 בינו׳ 2026מאושר
$124,800–$145,600
רמה ⁨II⁩
Irving, TX4 בנוב׳ 20251 בדצמ׳ 2025מאושר
$124,800–$156,000
רמה ⁨II⁩
Celina, TX4 בנוב׳ 202517 בנוב׳ 2025מאושר
$124,800–$156,000
רמה ⁨II⁩
Plano, TX4 בנוב׳ 202517 בנוב׳ 2025מאושר
$162,240–$187,200
רמה ⁨III⁩
Wood Ridge, NJ29 בספט׳ 20253 בנוב׳ 2025נמשך
$114,400–$135,200
רמה ⁨II⁩
Prosper, TX25 באוג׳ 20258 בספט׳ 2025מאושר
$126,880–$145,600
רמה ⁨III⁩
Eden Prairie, MN20 באוג׳ 20258 בספט׳ 2025מאושר
$135,200–$156,000
רמה ⁨III⁩
Plano, TX13 באוג׳ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$147,680–$166,400
רמה ⁨III⁩
Nashua, NH12 באוג׳ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$147,680–$166,400
רמה ⁨III⁩
Nashua, NH11 באוג׳ 20252 בספט׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$114,400–$156,000
רמה ⁨II⁩
Plano, TX6 באוג׳ 202525 באוג׳ 2025מאושר
$118,560–$137,280
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC1 ביולי 202528 ביולי 2025מאושר
$124,800–$156,000
רמה ⁨III⁩
Bentonville, AR20 ביוני 20257 ביולי 2025מאושר
$106,080–$135,200
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX28 במאי 202523 ביוני 2025מאושר
$106,080–$141,440
רמה ⁨II⁩
McKinney, TX23 במאי 202516 ביוני 2025מאושר
$128,960–$149,760
רמה ⁨III⁩
Frisco, TX16 במאי 20259 ביוני 2025מאושר
$128,960–$149,760
רמה ⁨III⁩
Irving, TX16 במאי 202521 באוג׳ 2025מאושר
$128,960–$176,800
רמה ⁨III⁩
Phoenix, AZ13 במאי 20252 ביוני 2025מאושר
$124,800–$166,400
רמה ⁨II⁩
Revere, MA23 באפר׳ 202512 במאי 2025מאושר
$106,080–$135,200
רמה ⁨II⁩
Northlake, TX21 באפר׳ 202512 במאי 2025מאושר
$124,800–$145,600
רמה ⁨II⁩
Malden, MA10 באפר׳ 20255 במאי 2025מאושר
$122,720–$145,600
רמה ⁨II⁩
Rockville, MD4 באפר׳ 202528 באפר׳ 2025מאושר
$128,960–$156,000
רמה ⁨III⁩
Argyle, TX31 במרץ 202528 באפר׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$141,440–$156,000
רמה ⁨III⁩
Apex, NC31 במרץ 202528 באפר׳ 2025מאושר
$106,080–$124,800
רמה ⁨II⁩
Little Elm, TX14 במרץ 20254 באפר׳ 2025מאושר
$128,960–$145,600
רמה ⁨III⁩
Irving, TX13 במרץ 202531 במרץ 2025מאושר
$128,960–$149,760
רמה ⁨III⁩
Justin, TX11 במרץ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$128,960–$149,760
רמה ⁨III⁩
Salt Lake City, UT6 במרץ 202531 במרץ 2025מאושר
$106,080–$176,800
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA3 בפבר׳ 202524 בפבר׳ 2025מאושר

⁨Senior Software Developer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Beacon Hill Solutions Group LLC⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).