נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Charter Communications, Inc. › Software Engineer III

⁨Software Engineer III⁩ ב-⁨Charter Communications, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨28⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Engineer III⁩ ב-⁨Charter Communications, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$90,979⁩; חצי הביניים ⁨$85,426⁩–⁨$100,186⁩.

בקשות (LCAs)28
משכורת מוצעת חציונית$90,979
חצי האמצעי של המשכורות⁨$85,426⁩–⁨$100,186⁩
אחוזון 10–90⁨$70,900⁩–⁨$112,593⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩2$105,490
שנת כספים ⁨2024⁩10$94,276
שנת כספים ⁨2025⁩11$90,397
שנת כספים ⁨2026⁩5$94,578

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$112,424–$127,700
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC19 בפבר׳ 202621 באוג׳ 2026מאושר
$70,900–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO20 בנוב׳ 202518 במרץ 2026מאושר, לאחר מכן נמשך
$90,397–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO30 ביוני 202516 בדצמ׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$70,900–$127,700
רמה ⁨I⁩
Maryland Heights, MO12 ביוני 202514 בנוב׳ 2025מאושר
$111,142–$140,470Greenwood Village, CO3 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$94,578–$140,470
רמה ⁨I⁩
Greenwood Village, CO28 באפר׳ 202526 בספט׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$90,397–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO9 באפר׳ 202512 בספט׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$70,900–$127,700
רמה ⁨I⁩
Maryland Heights, MO4 באפר׳ 20256 בספט׳ 2025מאושר
$90,397–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO27 במרץ 202513 בספט׳ 2025מאושר
$94,578–$140,470
רמה ⁨I⁩
Englewood, CO6 במרץ 202523 ביוני 2025מאושר
$70,900–$127,700
רמה ⁨I⁩
Maryland Heights, MO5 בדצמ׳ 202430 במאי 2025מאושר
$91,645–$127,700
רמה ⁨I⁩
Charlotte, NC20 בנוב׳ 202421 בינו׳ 2025מאושר
$112,174–$127,700
רמה ⁨III⁩
Maryland Heights, MO21 באוק׳ 202421 במרץ 2025מאושר
$112,986–$127,700
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC9 באוק׳ 202427 במרץ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$90,397–$127,700
רמה ⁨II⁩
St. Louis, MO25 בספט׳ 202411 במרץ 2025מאושר
$112,986–$127,700
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC24 ביולי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$97,573–$127,700
רמה ⁨IV⁩
Maryland Heights, MO8 ביולי 20248 באוק׳ 2024מאושר
$85,426–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO25 ביוני 20246 בספט׳ 2024מאושר
$70,900–$127,700
רמה ⁨I⁩
Maryland Heights, MO3 ביוני 20245 באוג׳ 2024מאושר
$87,443–$139,500
רמה ⁨I⁩
Greenwood Village, CO25 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$99,851–$139,500Englewood, CO11 באפר׳ 202410 ביולי 2024מאושר
$99,851–$139,500Englewood, CO11 באפר׳ 202410 ביולי 2024מאושר
$85,426–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO8 במרץ 20246 ביולי 2024מאושר
$90,979–$139,500
רמה ⁨II⁩
Greenwood Village, CO17 בינו׳ 202429 בינו׳ 2024מאושר
$101,192–$127,700
רמה ⁨II⁩
Coppell, TX7 בנוב׳ 202321 בנוב׳ 2023מאושר
$85,426–$127,700
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO6 בנוב׳ 202324 במרץ 2024מאושר, לאחר מכן נמשך
$90,979–$139,500
רמה ⁨II⁩
Greenwood Village, CO20 בספט׳ 202325 באוק׳ 2023מאושר
$120,000–$125,000
רמה ⁨II⁩
Greenwood Village, CO11 בנוב׳ 202228 בנוב׳ 2022מאושר

⁨Software Engineer III⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Charter Communications, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).