נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Cisco Systems, Inc. › Project Manager

⁨Project Manager⁩ ב-⁨Cisco Systems, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨32⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Project Manager⁩ ב-⁨Cisco Systems, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$109,600⁩; חצי הביניים ⁨$92,404⁩–⁨$126,354⁩.

בקשות (LCAs)32
משכורת מוצעת חציונית$109,600
חצי האמצעי של המשכורות⁨$92,404⁩–⁨$126,354⁩
אחוזון 10–90⁨$87,890⁩–⁨$132,184⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩11$108,347
שנת כספים ⁨2024⁩9$125,745
שנת כספים ⁨2025⁩6$125,241
שנת כספים ⁨2026⁩6$102,126

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$113,963–$142,300Richardson, TX18 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$92,581–$142,300
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX10 בפבר׳ 20261 ביולי 2026מאושר
$94,952–$142,300
רמה ⁨II⁩
Research Triangle Park, NC5 בפבר׳ 20261 ביולי 2026מאושר
$92,000–$142,300
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA2 בפבר׳ 20262 באוג׳ 2026מאושר
$109,300–$168,800
רמה ⁨III⁩
Atlanta, GA12 בנוב׳ 202524 בנוב׳ 2025מאושר
$139,443–$171,300
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA6 בנוב׳ 202515 בנוב׳ 2025מאושר
$132,300–$200,100San Jose, CA11 בספט׳ 202510 במרץ 2026מאושר
$128,182–$139,600San Jose, CA11 ביולי 202510 בינו׳ 2026מאושר
$122,300–$171,300
רמה ⁨II⁩
Holmdel, NJ22 בינו׳ 202515 ביולי 2025מאושר
$90,300–$131,900
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX8 בינו׳ 20251 ביולי 2025מאושר
$90,300–$131,900
רמה ⁨II⁩
Research Triangle Park, NC8 בינו׳ 20251 ביולי 2025מאושר
$129,800–$183,300San Jose, CA8 בינו׳ 20251 ביולי 2025מאושר
$166,962–$183,300
רמה ⁨III⁩
San Jose, CA24 ביולי 20242 בדצמ׳ 2024מאושר
$128,768–$183,300San Jose, CA9 ביולי 202416 בנוב׳ 2024מאושר
$85,500–$131,900
רמה ⁨II⁩
Austin, TX21 ביוני 20241 ביולי 2024מאושר
$85,500–$131,900
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX22 במרץ 202415 ביולי 2024מאושר
$131,144–$157,800
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA1 בפבר׳ 202415 ביולי 2024מאושר
$111,467–$143,100
רמה ⁨III⁩
Research Triangle Park, NC1 בפבר׳ 202415 ביולי 2024מאושר
$92,539–$131,900
רמה ⁨II⁩
Research Triangle Park, NC1 בפבר׳ 202415 ביולי 2024מאושר
$125,745–$183,300San Jose, CA27 באוק׳ 20239 במרץ 2024מאושר
$125,745–$183,300San Jose, CA16 באוק׳ 20231 במרץ 2024מאושר
$109,900–$162,300
רמה ⁨III⁩
Mountain House, CA6 בספט׳ 202313 בספט׳ 2023מאושר
$85,500–$120,200
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA27 ביולי 20237 באוג׳ 2023מאושר
$108,347–$157,800
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA16 בפבר׳ 202316 באוג׳ 2023מאושר
$103,600–$155,400
רמה ⁨III⁩
Iselin, NJ27 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$107,474–$146,700
רמה ⁨III⁩
Research Triangle Park, NC27 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$87,755–$126,300
רמה ⁨II⁩
Research Triangle Park, NC27 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$140,442–$175,500
רמה ⁨III⁩
San Jose, CA27 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$108,347–$151,100
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA27 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$120,476–$175,500San Jose, CA10 בינו׳ 20232 בפבר׳ 2023מאושר
$121,389–$179,400San Jose, CA10 בינו׳ 20232 ביולי 2023מאושר
$89,100–$136,700
רמה ⁨II⁩
Jersey City, NJ2 בדצמ׳ 202215 בדצמ׳ 2022מאושר

⁨Project Manager⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Cisco Systems, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).