נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Compunnel Software Group, Inc › Software Quality Assurance Engineer

⁨Software Quality Assurance Engineer⁩ ב-⁨Compunnel Software Group, Inc⁩: שכר H-1B

⁨57⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Quality Assurance Engineer⁩ ב-⁨Compunnel Software Group, Inc⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$103,500⁩; חצי הביניים ⁨$98,000⁩–⁨$110,000⁩.

בקשות (LCAs)57
משכורת מוצעת חציונית$103,500
חצי האמצעי של המשכורות⁨$98,000⁩–⁨$110,000⁩
אחוזון 10–90⁨$86,740⁩–⁨$126,000⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩13$98,500
שנת כספים ⁨2024⁩4$117,625
שנת כספים ⁨2025⁩28$105,000
שנת כספים ⁨2026⁩12$101,800

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$91,500–$110,190
רמה ⁨II⁩
Irving, TX12 במאי 202619 במאי 2026מאושר
$97,500–$112,000
רמה ⁨III⁩
Alpharetta, GA19 במרץ 202626 במרץ 2026מאושר
$150,000–$163,610
רמה ⁨III⁩
Pleasanton, CA4 במרץ 20268 באוג׳ 2026מאושר
$105,000–$121,000
רמה ⁨III⁩
Chicago, IL17 בפבר׳ 202624 בפבר׳ 2026מאושר
$92,000–$110,100
רמה ⁨II⁩
Frisco, TX17 בפבר׳ 202624 בפבר׳ 2026מאושר
$126,000–$148,000
רמה ⁨III⁩
Durham, NC6 בפבר׳ 202613 בפבר׳ 2026מאושר
$126,000–$148,990
רמה ⁨III⁩
Jersey City, NJ2 בפבר׳ 20269 בפבר׳ 2026מאושר
$102,250–$125,500
רמה ⁨II⁩
Weehawken, NJ16 בינו׳ 202623 בינו׳ 2026מאושר
$101,500–$124,000
רמה ⁨II⁩
Columbia, MD19 בדצמ׳ 202526 בדצמ׳ 2025מאושר
$93,000–$112,000
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC19 בדצמ׳ 202525 בדצמ׳ 2025מאושר
$101,500–$124,000
רמה ⁨II⁩
Ellicott City, MD18 בדצמ׳ 202525 בדצמ׳ 2025מאושר
$102,100–$125,520
רמה ⁨II⁩
Plano, TX25 בספט׳ 20252 באוק׳ 2025מאושר
$110,000–$125,500
רמה ⁨II⁩
Merrimack, NH5 בספט׳ 20255 בספט׳ 2025מאושר
$110,000–$125,500
רמה ⁨II⁩
Merrimack, NH25 באוג׳ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$102,500–$125,500
רמה ⁨II⁩
Merrimack, NH22 באוג׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$102,500–$125,520
רמה ⁨II⁩
Fort Mill, SC12 באוג׳ 202519 באוג׳ 2025מאושר
$80,000–$93,180
רמה ⁨II⁩
Dublin, OH17 ביולי 202515 בינו׳ 2026מאושר
$103,500–$125,520
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX16 ביולי 202521 בדצמ׳ 2025מאושר
$86,350–$105,600
רמה ⁨II⁩
Austin, TX20 ביוני 202527 ביוני 2025מאושר
$133,500–$164,150
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA17 ביוני 202524 ביוני 2025מאושר
$103,500–$126,830
רמה ⁨II⁩
Austin, TX11 ביוני 202518 ביוני 2025מאושר
$103,500–$126,830
רמה ⁨II⁩
Whippany, NJ6 ביוני 202513 ביוני 2025מאושר
$105,000–$126,000
רמה ⁨II⁩
Langhorne, PA22 במאי 20252 בנוב׳ 2025מאושר
$103,500–$126,830
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX15 במאי 202522 במאי 2025מאושר
$103,500–$126,830
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX13 במאי 202520 במאי 2025מאושר
$133,500–$164,000
רמה ⁨II⁩
Sunnyvale, CA23 באפר׳ 202530 באפר׳ 2025מאושר
$88,000–$106,500
רמה ⁨II⁩
Austin, TX17 באפר׳ 202524 באפר׳ 2025מאושר
$105,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX17 במרץ 202524 במרץ 2025מאושר
$85,000–$100,980
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA12 במרץ 202519 במרץ 2025מאושר
$87,000–$106,510
רמה ⁨II⁩
Columbus, OH3 בינו׳ 20256 בינו׳ 2025מאושר
$105,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX11 בדצמ׳ 202418 בדצמ׳ 2024מאושר
$105,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX9 בדצמ׳ 202416 בדצמ׳ 2024מאושר
$115,000–$135,740
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA4 בדצמ׳ 202411 בדצמ׳ 2024מאושר
$115,000–$135,740
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA3 בדצמ׳ 202410 בדצמ׳ 2024מאושר
$111,500–$135,740
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA27 בנוב׳ 20244 בדצמ׳ 2024מאושר
$112,000–$135,700
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA26 בנוב׳ 20243 בדצמ׳ 2024מאושר
$110,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Boston, MA19 בנוב׳ 202426 בנוב׳ 2024מאושר
$105,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Langhorne, PA25 באוק׳ 20244 בנוב׳ 2024מאושר
$105,000–$126,830
רמה ⁨II⁩
Langhorne, PA22 באוק׳ 202429 באוק׳ 2024מאושר
$103,500–$126,800
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX3 באוק׳ 202410 באוק׳ 2024מאושר
$127,000–$150,280
רמה ⁨III⁩
Westlake, TX8 ביולי 202415 ביולי 2024מאושר
$122,000–$143,000
רמה ⁨III⁩
Bellevue, WA28 ביוני 20245 בדצמ׳ 2024מאושר
$113,250
רמה ⁨IV⁩
Westlake, TX29 במאי 20245 ביוני 2024מאושר
$75,000–$87,790
רמה ⁨II⁩
Smyrna, TN7 בנוב׳ 202313 בנוב׳ 2023מאושר
$100,000–$121,500
רמה ⁨II⁩
Irving, TX6 בספט׳ 20236 בספט׳ 2023מאושר
$150,000–$168,400
רמה ⁨III⁩
Pleasanton, CA7 באוג׳ 20238 באוג׳ 2023מאושר
$98,000–$118,500
רמה ⁨II⁩
Durham, NC29 ביוני 20236 ביולי 2023מאושר
$98,000–$118,500
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX4 במאי 20238 במאי 2023מאושר
$98,500–$118,500
רמה ⁨II⁩
Owings Mills, MD18 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$97,500–$118,500
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX4 באפר׳ 202310 באפר׳ 2023מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨III⁩
Merrimack, NH6 במרץ 202313 במרץ 2023מאושר
$84,250–$100,500
רמה ⁨II⁩
Durham, NC21 בדצמ׳ 202221 בדצמ׳ 2022מאושר
$101,000–$116,000
רמה ⁨III⁩
Durham, NC15 בדצמ׳ 202216 בדצמ׳ 2022מאושר
$100,500–$116,750
רמה ⁨III⁩
Durham, NC15 בדצמ׳ 202220 בדצמ׳ 2022מאושר
$100,000–$116,000
רמה ⁨III⁩
Philadelphia, PA1 בנוב׳ 20222 בנוב׳ 2022מאושר
$84,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Encino, CA31 באוק׳ 20221 במרץ 2023מאושר
$94,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Woburn, MA6 באוק׳ 20227 באוק׳ 2022מאושר

⁨Software Quality Assurance Engineer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Compunnel Software Group, Inc⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).