בית › מעסיקים › Connect Media Networks, LLC
Connect Media Networks, LLC: משכורות וחסות H-1B
Connect Media Networks, LLC הגיש 23 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 20. משכורת מוצעת חציונית: $123,895.
האם Connect Media Networks, LLC ממנה ויזות H-1B?
Connect Media Networks, LLC הגיש 23 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 15 במאי 2026. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| Project Manager | 5 | $133,806 |
| Software Engineer | 4 | $121,222 |
| Qulaity Engineering Manager | 2 | $101,795 |
| Technical Project Manager | 2 | $128,506 |
| Quality Engineer | 1 | $101,795 |
| Quality Engineering Manager | 1 | $101,795 |
| Salesforce Developer | 1 | $130,520 |
| Solutions Architect | 1 | $133,806 |
| Solution Architect | 1 | $133,806 |
| Data Engineer | 1 | $130,520 |
| IT Delivery Manager | 1 | $102,274 |
| Data Architect | 1 | $95,035 |
| Product Manager | 1 | $89,100 |
| Oracle Commerce Cloud Team Lead | 1 | $126,568 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 4 | $121,222 |
| שנת כספים 2024 | 14 | $130,520 |
| שנת כספים 2025 | 4 | $98,658 |
| שנת כספים 2026 | 1 | $126,568 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
מקצועות
- Computer Systems Engineers/Architects11
- Software Developers6
- Industrial Engineers4
- Database Administrators1
- Computer and Information Systems Managers1
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| Oracle Commerce Cloud Team Lead | $126,568 רמה IV | Monument, CO | 15 במאי 2026 | 18 במאי 2026 | מאושר |
| Product Manager | $89,100 רמה II | Centennial, CO | 10 ביולי 2025 | 10 ביולי 2025 | מאושר |
| Technical Project Manager | $154,731 רמה II | Aurora, CO | 2 ביוני 2025 | 2 ביוני 2025 | מאושר |
| Technical Project Manager | $102,280 רמה II | Aurora, CO | 2 במאי 2025 | 5 במאי 2025 | מאושר |
| Data Architect | $95,035 רמה II | Aurora, CO | 25 באוק׳ 2024 | 28 באוק׳ 2024 | מאושר |
| IT Delivery Manager | $102,274 רמה II | Aurora, CO | 22 באוג׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Quality Engineer | $101,795–$101,796 רמה III | Aurora, CO | 18 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Project Manager | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 12 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Project Manager | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 12 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Quality Engineering Manager | $101,795–$101,796 רמה III | Aurora, CO | 12 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Qulaity Engineering Manager | $101,795–$101,796 רמה III | Aurora, CO | 12 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Qulaity Engineering Manager | $101,795–$101,796 רמה III | Aurora, CO | 5 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Project Manager | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 5 ביוני 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Salesforce Developer | $130,520–$130,521 רמה III | Auroro, CO | 13 במאי 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Solutions Architect | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 8 במאי 2024 | 21 במאי 2024 | מאושר |
| Solution Architect | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 7 במאי 2024 | 21 במאי 2024 | מאושר |
| Project Manager | $133,806–$133,807 רמה III | Aurora, CO | 18 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Project Manager | — רמה III | Aurora, CO | 15 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | נדחה |
| Data Engineer | $130,520–$130,521 רמה III | Aurora, CO | 3 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Software Engineer | $121,222–$121,223 רמה III | Aurora, CO | 4 במאי 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Software Engineer | $121,222–$121,223 רמה III | Aurora, CO | 24 באפר׳ 2023 | 1 במאי 2023 | מאושר |
| Software Engineer | $121,222–$121,223 רמה III | Aurora, CO | 18 באפר׳ 2023 | 25 באפר׳ 2023 | נדחה |
| Software Engineer | $121,222–$121,223 רמה III | Aurora, CO | 17 באפר׳ 2023 | 17 באפר׳ 2023 | נדחה |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).