נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › DaVita, Inc. › Technical Lead, Software Development

⁨Technical Lead, Software Development⁩ ב-⁨DaVita, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨29⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Technical Lead, Software Development⁩ ב-⁨DaVita, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$129,979⁩; חצי הביניים ⁨$121,836⁩–⁨$131,784⁩.

בקשות (LCAs)29
משכורת מוצעת חציונית$129,979
חצי האמצעי של המשכורות⁨$121,836⁩–⁨$131,784⁩
אחוזון 10–90⁨$118,972⁩–⁨$134,014⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩4$125,486
שנת כספים ⁨2024⁩11$129,979
שנת כספים ⁨2025⁩9$131,602
שנת כספים ⁨2026⁩4$126,860

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$131,602–$153,358
רמה ⁨III⁩
Chesterbrook, PA11 ביוני 202624 באוק׳ 2026מאושר
$131,602–$153,358
רמה ⁨III⁩
Malvern, PA3 ביוני 202624 באוק׳ 2026מאושר, לאחר מכן נמשך
$122,117–$140,920
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN15 בפבר׳ 20269 ביולי 2026מאושר
$122,117–$140,920
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN8 בינו׳ 202617 במאי 2026מאושר
$120,536–$142,314
רמה ⁨II⁩
Denver, CO22 באוג׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$131,602–$153,358
רמה ⁨III⁩
Malvern, PA31 ביולי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$122,117–$140,920
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN1 ביולי 202515 באוג׳ 2025מאושר
$134,014–$151,590
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN28 במאי 20256 באוג׳ 2025מאושר
$116,438–$134,014
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN28 במאי 20256 באוג׳ 2025נמשך
$126,589–$149,947
רמה ⁨III⁩
Richmond, TX13 באפר׳ 202518 במאי 2025מאושר
$134,014–$151,590
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN19 במרץ 202527 באפר׳ 2025מאושר
$134,014–$151,590
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN15 במרץ 202531 באוג׳ 2025מאושר
$116,438–$134,014
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN21 בינו׳ 20259 ביולי 2025מאושר
$134,014–$151,590
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN21 בנוב׳ 202425 בנוב׳ 2024מאושר
$149,781–$171,684
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX17 בספט׳ 20248 בינו׳ 2025מאושר
$116,438–$134,014
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN17 ביולי 20249 בדצמ׳ 2024מאושר
$130,520–$152,069
רמה ⁨III⁩
Denver, CO24 ביוני 20241 ביולי 2024מאושר
$129,979–$149,822
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN26 בפבר׳ 20241 באפר׳ 2024מאושר
$130,520–$152,069
רמה ⁨III⁩
Denver, CO23 בפבר׳ 202418 באוג׳ 2024מאושר
$120,328–$139,464
רמה ⁨III⁩
Northlake, TX19 בפבר׳ 20245 באוג׳ 2024מאושר
$130,520–$152,069
רמה ⁨III⁩
Denver, CO30 בינו׳ 20245 בפבר׳ 2024מאושר
$139,464–$158,600
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX3 בינו׳ 20244 בינו׳ 2024מאושר
$120,058–$140,046
רמה ⁨III⁩
Malvern, PA1 בדצמ׳ 20234 בדצמ׳ 2023מאושר
$129,979–$149,822
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN17 באוג׳ 202315 בפבר׳ 2024מאושר, לאחר מכן נמשך
$110,136–$129,979
רמה ⁨III⁩
Brentwood, TN16 באוג׳ 202315 בפבר׳ 2024מאושר
$129,979–$149,822
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN7 ביולי 202310 ביולי 2023מאושר
$132,330–$150,634
רמה ⁨IV⁩
Malvern, PA17 במאי 202325 באוק׳ 2023מאושר
$120,994–$138,918
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN16 במאי 202318 במאי 2023מאושר
$124,217–$138,839
רמה ⁨IV⁩
Brentwood, TN26 באוק׳ 202125 באפר׳ 2022מאושר, לאחר מכן נמשך

תפקידים נוספים ב-⁨DaVita, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).