נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › The Devereux Foundation › Case Coordinator

⁨Case Coordinator⁩ ב-⁨The Devereux Foundation⁩: שכר H-1B

⁨23⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Case Coordinator⁩ ב-⁨The Devereux Foundation⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$45,469⁩; חצי הביניים ⁨$42,737⁩–⁨$47,913⁩.

בקשות (LCAs)23
משכורת מוצעת חציונית$45,469
חצי האמצעי של המשכורות⁨$42,737⁩–⁨$47,913⁩
אחוזון 10–90⁨$39,285⁩–⁨$48,740⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩5$48,027
שנת כספים ⁨2024⁩4$45,617
שנת כספים ⁨2025⁩11$45,469
שנת כספים ⁨2026⁩2$44,408

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$48,838
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA9 בינו׳ 20269 בינו׳ 2026מאושר
$39,978
רמה ⁨I⁩
Tucson, AZ3 בנוב׳ 20253 בנוב׳ 2025מאושר
$48,838–$51,570
רמה ⁨II⁩
Webster, MA19 באוג׳ 202519 באוג׳ 2025מאושר
$39,208
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA11 ביולי 202511 ביולי 2025מאושר
$45,469–$47,248
רמה ⁨I⁩
Woburn, MA16 ביוני 20256 ביולי 2025מאושר
$45,469–$48,503
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA11 באפר׳ 202513 במאי 2025מאושר
$48,755–$53,927
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA24 במרץ 202524 במרץ 2025מאושר
$45,469–$48,521
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA18 במרץ 202518 במרץ 2025מאושר
$38,646–$44,678
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA18 במרץ 202518 במרץ 2025מאושר
$45,469–$48,097
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA26 בפבר׳ 202520 באפר׳ 2025מאושר
$37,315
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA7 באוק׳ 20247 באוק׳ 2024מאושר
$45,906
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA1 באוק׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$47,570
רמה ⁨I⁩
Rutland, MA1 באוק׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$44,490
רמה ⁨I⁩
Woburn, MA19 ביוני 202425 באוג׳ 2024מאושר
$46,181
רמה ⁨I⁩
Woburn, MA18 ביוני 202410 באוג׳ 2024מאושר
$45,053
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA29 בספט׳ 202320 במרץ 2024מאושר
$46,987
רמה ⁨II⁩
Warwick, RI27 בספט׳ 202310 בפבר׳ 2024מאושר
$45,053
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA26 בספט׳ 202320 במרץ 2024נמשך
$42,153
רמה ⁨II⁩
Webster, MA14 בפבר׳ 202315 בפבר׳ 2023מאושר
$41,721
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA14 בפבר׳ 202315 בפבר׳ 2023מאושר
$48,609
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA7 בפבר׳ 20238 בפבר׳ 2023מאושר
$48,609
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA25 בינו׳ 202327 בינו׳ 2023מאושר
$48,027
רמה ⁨II⁩
Rutland, MA11 בינו׳ 202315 בינו׳ 2023מאושר

תפקידים נוספים ב-⁨The Devereux Foundation⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).