נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Fortinet, Inc. › Technical Account Manager

⁨Technical Account Manager⁩ ב-⁨Fortinet, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨20⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Technical Account Manager⁩ ב-⁨Fortinet, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$122,658⁩; חצי הביניים ⁨$116,188⁩–⁨$137,882⁩.

בקשות (LCAs)20
משכורת מוצעת חציונית$122,658
חצי האמצעי של המשכורות⁨$116,188⁩–⁨$137,882⁩
אחוזון 10–90⁨$110,090⁩–⁨$140,000⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩5$116,000
שנת כספים ⁨2024⁩2$124,338
שנת כספים ⁨2025⁩11$122,824
שנת כספים ⁨2026⁩2$140,000

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$140,000–$160,000
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX15 ביוני 20269 בנוב׳ 2026מאושר
$140,000–$160,000
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX15 ביוני 20265 באוק׳ 2026מאושר
$138,902–$185,000
רמה ⁨IV⁩
Morganville, NJ12 בספט׳ 202529 בספט׳ 2025מאושר
$123,219–$165,600
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX11 בספט׳ 202513 במרץ 2026מאושר
$125,000–$145,000
רמה ⁨III⁩
Frisco, TX6 באוג׳ 202530 בינו׳ 2026מאושר
$118,685–$169,350
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX19 במאי 20253 באוק׳ 2025מאושר
$137,842–$165,000
רמה ⁨IV⁩
Kearny, NJ25 במרץ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$122,491–$165,000
רמה ⁨IV⁩
Cary, NC10 במרץ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$116,251–$167,084
רמה ⁨III⁩
Parsippany, NJ24 בפבר׳ 202525 ביולי 2025מאושר
$122,824–$154,106
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX23 בינו׳ 20253 בפבר׳ 2025מאושר
$119,392–$170,000
רמה ⁨IV⁩
Houston, TX16 בינו׳ 202524 בפבר׳ 2025מאושר
$104,805–$124,805
רמה ⁨III⁩
Frisco, TX6 בינו׳ 202518 ביוני 2025מאושר
$137,842–$159,256
רמה ⁨IV⁩
Wharton, NJ22 בנוב׳ 202423 במאי 2025מאושר
$110,677–$154,106
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX26 בפבר׳ 202423 באוג׳ 2024מאושר
$138,000–$158,000
רמה ⁨IV⁩
Metuchen, NJ22 בדצמ׳ 20232 בינו׳ 2024מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX12 במאי 20239 בנוב׳ 2023מאושר
$116,000–$136,000
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX10 באפר׳ 20235 באוק׳ 2023מאושר
$140,000–$170,000
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX17 במרץ 202313 בספט׳ 2023מאושר
$115,357–$160,000
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX10 במרץ 202327 במרץ 2023מאושר
$101,171–$150,000
רמה ⁨IV⁩
Philadelphia, PA7 באוק׳ 202217 באוק׳ 2022מאושר

⁨Technical Account Manager⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Fortinet, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).