בית › מעסיקים › Heritage Provider Network, Inc.
Heritage Provider Network, Inc.: משכורות וחסות H-1B
Heritage Provider Network, Inc. הגיש 20 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 20. משכורת מוצעת חציונית: $245,000.
האם Heritage Provider Network, Inc. ממנה ויזות H-1B?
Heritage Provider Network, Inc. הגיש 20 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 13 ביוני 2026. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| Data Analyst | 7 | $120,000 |
| Senior Manager, Operations | 2 | $267,500 |
| Operations Finance Manager | 2 | $247,500 |
| Project Manager | 1 | $209,999 |
| Director, IS & Operations | 1 | $275,000 |
| Senior Director of Operations and Clinical Services | 1 | $290,000 |
| Senior director of finance/operations | 1 | $290,000 |
| Director of Operations | 1 | $300,000 |
| Senior Operations Manager | 1 | $250,000 |
| Sr. manager, managed care systems | 1 | $240,000 |
| Project Director | 1 | $265,000 |
| VP, IS & Operations | 1 | $335,000 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 4 | $282,500 |
| שנת כספים 2024 | 7 | $240,000 |
| שנת כספים 2025 | 5 | $240,000 |
| שנת כספים 2026 | 4 | $192,500 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
מקצועות
- Operations Research Analysts10
- Computer Systems Analysts3
- Software Developers3
- Statisticians3
- Management Analysts1
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| VP, IS & Operations | $335,000 רמה IV | West Hills, CA | 13 ביוני 2026 | 9 בנוב׳ 2026 | מאושר |
| Data Analyst | $100,000 רמה II | West Hills, CA | 3 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Project Director | $265,000 רמה IV | West Hills, CA | 7 בפבר׳ 2026 | 18 ביולי 2026 | מאושר |
| Data Analyst | $120,000 רמה IV | Northridge, CA | 5 בנוב׳ 2025 | 10 בנוב׳ 2025 | מאושר |
| Operations Finance Manager | $255,000 רמה IV | Northridge, CA | 10 ביוני 2025 | 1 ביולי 2025 | מאושר |
| Data Analyst | $115,000 רמה I | Northridge, CA | 23 באפר׳ 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Data Analyst | $155,000 רמה II | Northridge, CA | 23 באפר׳ 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Senior Manager, Operations | $280,000 רמה III | Northridge, CA | 7 באפר׳ 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Operations Finance Manager | $240,000 רמה IV | Northridge, CA | 28 בפבר׳ 2025 | 23 באוג׳ 2025 | מאושר |
| Sr. manager, managed care systems | $240,000 רמה IV | Northridge, CA | 31 באוג׳ 2024 | 20 בפבר׳ 2025 | מאושר |
| Senior Operations Manager | $250,000 רמה IV | Northridge, CA | 14 ביוני 2024 | 12 בספט׳ 2024 | מאושר |
| Data Analyst | $120,000 רמה I | Northridge, CA | 30 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Data Analyst | $120,000 רמה I | Northridge, CA | 30 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Data Analyst | $120,000 רמה I | Northridge, CA | 30 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Senior Manager, Operations | $255,000 רמה III | Northridge, CA | 30 באפר׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Director of Operations | $300,000 רמה IV | Northridge, CA | 13 בדצמ׳ 2023 | 27 במרץ 2024 | מאושר |
| Director, IS & Operations | $275,000 רמה IV | Northridge, CA | 23 במאי 2023 | 9 בנוב׳ 2023 | מאושר |
| Senior director of finance/operations | $290,000 רמה IV | Northridge, CA | 4 באפר׳ 2023 | 23 ביוני 2023 | מאושר |
| Senior Director of Operations and Clinical Services | $290,000 רמה IV | Northridge, CA | 4 באפר׳ 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Project Manager | $209,999 רמה IV | Northridge, CA | 27 בינו׳ 2023 | 18 ביולי 2023 | מאושר |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).