בית › מעסיקים › Inbound-Partners LLC
Inbound-Partners LLC: משכורות וחסות H-1B
Inbound-Partners LLC הגיש 25 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 25. משכורת מוצעת חציונית: $101,109.
האם Inbound-Partners LLC ממנה ויזות H-1B?
Inbound-Partners LLC הגיש 25 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 23 ביוני 2026. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
בקשות כרטיס ירוק (PERM) ב-Inbound-Partners LLC: 4 →
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| Systems Engineer (Security) | 9 | $101,421 |
| Computer Systems Analyst | 3 | $108,493 |
| Network and Computer Systems Administrator | 3 | $96,304 |
| Senior Security Engineer | 2 | $132,870 |
| Software Developer | 2 | $112,424 |
| UX Designer | 1 | $68,390 |
| Advisor Security Compliance | 1 | $150,000 |
| Security Analyst (Information Security Analyst) | 1 | $88,379 |
| Cybersecurity Engineer | 1 | $88,500 |
| Network and Systems Administrator | 1 | $96,304 |
| Systems Analyst | 1 | $78,000 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 12 | $98,706 |
| שנת כספים 2024 | 4 | $94,786 |
| שנת כספים 2025 | 4 | $107,000 |
| שנת כספים 2026 | 5 | $98,862 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
- Fremont, CA6
- Monroe, NC2
- Leander, TX2
- Plano, TX2
- Peoria, IL1
- Cincinnati, OH1
- Wake Forest, NC1
- Feasterville-Trevose, PA1
- Miramar, FL1
- McKinney, TX1
- Van Alstyne, TX1
- Hemet, CA1
- Chicago, IL1
- Plainsboro, NJ1
- Frisco, TX1
- Forth Worth, TX1
- Tysons, VA1
מקצועות
- Software Developers13
- Computer Systems Analysts4
- Network and Computer Systems Administrators4
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts2
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Analyst | $78,000 רמה I | Plano, TX | 23 ביוני 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Computer Systems Analyst | $98,862 רמה II | Monroe, NC | 5 ביוני 2026 | 16 ביוני 2026 | מאושר |
| Network and Systems Administrator | $96,304 רמה II | Leander, TX | 13 בינו׳ 2026 | 13 באפר׳ 2026 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $112,923 רמה II | Plano, TX | 10 בדצמ׳ 2025 | 22 בדצמ׳ 2025 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $126,090 רמה II | Tysons, VA | 30 בספט׳ 2025 | 10 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Cybersecurity Engineer | $88,500 רמה II | Chicago, IL | 18 ביוני 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Software Developer | $123,656 רמה II | Plainsboro, NJ | 16 ביוני 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $107,000 רמה II | Frisco, TX | 1 במאי 2025 | 9 במאי 2025 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $107,000 רמה II | Forth Worth, TX | 28 באפר׳ 2025 | 9 במאי 2025 | מאושר |
| Security Analyst (Information Security Analyst) | $88,379 רמה I | Hemet, CA | 22 במאי 2024 | 28 במאי 2024 | מאושר |
| Advisor Security Compliance | $150,000 רמה III | Van Alstyne, TX | 21 בפבר׳ 2024 | 27 בפבר׳ 2024 | מאושר |
| Network and Computer Systems Administrator | $80,080–$96,304 רמה II | Leander, TX | 8 בנוב׳ 2023 | 20 בנוב׳ 2023 | מאושר |
| Software Developer | $101,192 רמה II | McKinney, TX | 6 בנוב׳ 2023 | 15 במרץ 2024 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $94,411–$101,109 רמה II | Peoria, IL | 9 ביוני 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| UX Designer | $68,390 רמה II | Cincinnati, OH | 7 ביוני 2023 | 19 ביוני 2023 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $101,109 רמה II | Monroe, NC | 5 ביוני 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $101,421 רמה II | Wake Forest, NC | 19 במאי 2023 | 30 בספט׳ 2023 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $84,219–$95,701 רמה II | Feasterville-Trevose, PA | 18 במאי 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Systems Engineer (Security) | $84,531–$102,960 רמה II | Miramar, FL | 8 במאי 2023 | 1 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Network and Computer Systems Administrator | $96,304 רמה II | Fremont, CA | 6 באפר׳ 2023 | 13 באפר׳ 2023 | מאושר |
| Network and Computer Systems Administrator | $96,304 רמה II | Fremont, CA | 30 במרץ 2023 | 10 באפר׳ 2023 | מאושר |
| Computer Systems Analyst | $108,493 רמה II | Fremont, CA | 30 במרץ 2023 | 30 במרץ 2023 | מאושר |
| Computer Systems Analyst | $108,493 רמה II | Fremont, CA | 24 במרץ 2023 | 27 במרץ 2023 | מאושר |
| Senior Security Engineer | $132,870 רמה II | Fremont, CA | 1 בדצמ׳ 2022 | 8 בדצמ׳ 2022 | מאושר |
| Senior Security Engineer | $132,870 רמה II | Fremont, CA | 26 בספט׳ 2022 | 6 באוק׳ 2022 | מאושר |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).