נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › L&T Technology Services Limited › Design Engineer

⁨Design Engineer⁩ ב-⁨L&T Technology Services Limited⁩: שכר H-1B

⁨310⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Design Engineer⁩ ב-⁨L&T Technology Services Limited⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$82,000⁩; חצי הביניים ⁨$75,000⁩–⁨$90,000⁩.

בקשות (LCAs)310
משכורת מוצעת חציונית$82,000
חצי האמצעי של המשכורות⁨$75,000⁩–⁨$90,000⁩
אחוזון 10–90⁨$69,000⁩–⁨$100,000⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩94$78,000
שנת כספים ⁨2024⁩89$83,000
שנת כספים ⁨2025⁩76$84,638
שנת כספים ⁨2026⁩40$83,522

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$90,709–$115,000
רמה ⁨III⁩
La Grange, GA11 ביוני 202612 בספט׳ 2026מאושר
$70,470–$105,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI3 ביוני 202625 בנוב׳ 2026מאושר
$66,789–$92,000
רמה ⁨II⁩
Nappanee, IN3 ביוני 202628 בספט׳ 2026מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH2 ביוני 20269 ביוני 2026מאושר
$70,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD29 במאי 202630 בספט׳ 2026מאושר
$88,650–$105,000
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA26 במאי 202626 באוק׳ 2026מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Peoria, IL12 במאי 202620 במאי 2026מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA11 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Dearborn, MI22 באפר׳ 202629 באפר׳ 2026מאושר
$83,990–$93,000
רמה ⁨II⁩
Benson, MN1 באפר׳ 20268 באפר׳ 2026מאושר
$67,000–$77,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH26 במרץ 20262 באפר׳ 2026מאושר
$70,491–$80,000
רמה ⁨II⁩
Minneapolis, MN19 במרץ 202627 במרץ 2026מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Longview, TX18 במרץ 202625 במרץ 2026מאושר
$77,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD4 במרץ 202630 ביוני 2026מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Lockport, NY27 בפבר׳ 202629 ביוני 2026מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH24 בפבר׳ 20263 במרץ 2026מאושר
$65,187–$75,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN16 בפבר׳ 202623 בפבר׳ 2026מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN5 בפבר׳ 20267 באוג׳ 2026מאושר
$68,266–$78,000
רמה ⁨II⁩
Spring, TX2 בפבר׳ 202616 ביוני 2026מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨III⁩
Raymond, OH1 בפבר׳ 202610 במרץ 2026מאושר
$77,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI30 בינו׳ 20266 בפבר׳ 2026מאושר
$112,000–$122,000
רמה ⁨II⁩
Dearborn, MI29 בינו׳ 20265 בפבר׳ 2026מאושר
$83,054–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH29 בינו׳ 20265 בפבר׳ 2026מאושר
$81,000–$91,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH27 בינו׳ 202613 ביולי 2026מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨II⁩
Savage, MN21 בינו׳ 202629 בינו׳ 2026מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Verona, VA14 בינו׳ 20262 ביוני 2026מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH12 בינו׳ 202619 בינו׳ 2026מאושר
$100,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Tustin, CA12 בינו׳ 202619 בינו׳ 2026נמשך
$120,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA12 בינו׳ 202619 בינו׳ 2026מאושר
$100,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Tustin, CA9 בינו׳ 202616 בינו׳ 2026מאושר
$76,752–$86,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI7 בינו׳ 202614 בינו׳ 2026מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Lynden, WA7 בינו׳ 202614 בינו׳ 2026מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Florence, SC7 בינו׳ 202612 בינו׳ 2026מאושר
$76,752–$86,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI6 בינו׳ 202614 בינו׳ 2026נמשך
$87,000–$97,000
רמה ⁨III⁩
Shawano, WI23 בדצמ׳ 20251 בינו׳ 2026מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Fond du Lac, WI15 בדצמ׳ 202522 בדצמ׳ 2025מאושר
$120,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA26 בנוב׳ 202510 במרץ 2026מאושר
$70,470–$80,470
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI25 בנוב׳ 20252 בדצמ׳ 2025מאושר
$120,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA13 בנוב׳ 20251 במאי 2026מאושר
$120,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA7 בנוב׳ 202514 בנוב׳ 2025מאושר
$100,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA5 בנוב׳ 202514 בנוב׳ 2025מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN1 בנוב׳ 202510 בנוב׳ 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN18 בספט׳ 202525 בספט׳ 2025מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Nappanee, IN18 בספט׳ 202522 בספט׳ 2025מאושר
$82,534–$92,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA18 בספט׳ 202529 בספט׳ 2025מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Nappanee, IN10 בספט׳ 202518 בספט׳ 2025מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA4 בספט׳ 20258 בספט׳ 2025מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN1 בספט׳ 20258 בספט׳ 2025מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN29 באוג׳ 20256 באוק׳ 2025מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Chicago, IL26 באוג׳ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH22 באוג׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$68,266–$78,266
רמה ⁨II⁩
Houston, TX14 באוג׳ 202521 באוג׳ 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Greencastle, PA14 באוג׳ 202521 באוג׳ 2025מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA12 באוג׳ 202519 באוג׳ 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Greencastle, PA11 באוג׳ 202518 באוג׳ 2025מאושר
$89,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH23 ביולי 202524 באוג׳ 2025מאושר
$100,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH22 ביולי 20256 בדצמ׳ 2025מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD10 ביולי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$86,305–$96,000
רמה ⁨III⁩
Roseau, MN7 ביולי 202514 ביולי 2025מאושר
$90,938–$100,938
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA20 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$123,000–$133,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA19 ביוני 202526 ביוני 2025מאושר
$69,430–$79,000
רמה ⁨II⁩
Fort Collins, CO19 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$113,000–$123,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA18 ביוני 202526 ביוני 2025מאושר
$77,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH13 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$97,000–$107,000
רמה ⁨II⁩
Lake Forest, CA13 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA11 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$89,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA11 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$90,938–$100,000
רמה ⁨II⁩
Richmond, CA10 ביוני 202526 ביוני 2025מאושר
$120,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA10 ביוני 202517 ביוני 2025מאושר
$113,000–$123,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA10 ביוני 202517 ביוני 2025מאושר, לאחר מכן נמשך
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN9 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$101,000–$111,000
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ5 ביוני 202510 באוק׳ 2025מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$122,000–$132,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA3 ביוני 202510 ביוני 2025מאושר
$91,500–$101,500
רמה ⁨II⁩
Decatur, GA30 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD30 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$74,000–$84,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN28 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$69,430–$79,000
רמה ⁨II⁩
Fort Collins, CO28 במאי 202518 באוג׳ 2025מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH28 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$97,198–$107,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA28 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$72,758–$82,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN26 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN26 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$87,381–$97,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN20 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH16 במאי 202526 במאי 2025מאושר
$84,000–$94,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI15 במאי 202522 במאי 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH14 במאי 202520 במאי 2025מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Oak Brook, IL6 במאי 202513 במאי 2025מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Edgewater, FL28 באפר׳ 20255 במאי 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Nappanee, IN25 באפר׳ 20252 במאי 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Sturtevant, WI25 באפר׳ 20255 במאי 2025מאושר
$109,504–$119,504
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA4 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA3 באפר׳ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$89,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI1 באפר׳ 20258 באפר׳ 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN31 במרץ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN28 במרץ 202523 באפר׳ 2025מאושר
$81,935–$91,935
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH25 במרץ 202527 באפר׳ 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN5 במרץ 202520 באוג׳ 2025מאושר
$87,810–$97,810
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 במרץ 202511 במרץ 2025מאושר
$83,500–$93,500
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN27 בפבר׳ 202525 במרץ 2025מאושר
$84,275–$94,275
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI6 בפבר׳ 20253 ביוני 2025מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI3 בפבר׳ 202510 בפבר׳ 2025מאושר
$84,275–$94,275
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI31 בינו׳ 20257 בפבר׳ 2025מאושר
$72,000–$82,000
רמה ⁨II⁩
Oak Brook, IL30 בינו׳ 20256 בפבר׳ 2025מאושר
$121,000–$131,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA22 בינו׳ 202529 בינו׳ 2025מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Dublin, OH21 בינו׳ 202528 בינו׳ 2025מאושר
$132,000–$142,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA9 בינו׳ 202516 בינו׳ 2025מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Forest City, IA7 בינו׳ 202530 ביוני 2025מאושר
$89,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH30 בדצמ׳ 20246 במאי 2025מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN23 בדצמ׳ 202426 בדצמ׳ 2024מאושר
$65,000–$75,000
רמה ⁨II⁩
Peoria, IL21 בנוב׳ 20244 באפר׳ 2025מאושר
$73,296–$83,296
רמה ⁨II⁩
Peoria, IL19 בנוב׳ 202411 באפר׳ 2025מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD14 בנוב׳ 202421 בנוב׳ 2024מאושר
$86,000–$96,000
רמה ⁨II⁩
Dublin, OH29 באוק׳ 202418 בנוב׳ 2024מאושר
$90,938–$100,938
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA23 באוק׳ 202430 באוק׳ 2024מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH23 באוק׳ 202424 באוק׳ 2024מאושר
$76,163–$86,163
רמה ⁨II⁩
Peoria, IL22 באוק׳ 202428 באוק׳ 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH14 באוק׳ 202421 באוק׳ 2024מאושר
$69,430–$79,430
רמה ⁨II⁩
Fort Collins, CO10 באוק׳ 202417 באוק׳ 2024מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH18 בספט׳ 20247 באוק׳ 2024מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH18 בספט׳ 202425 בספט׳ 2024נמשך
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD6 בספט׳ 20247 בספט׳ 2024מאושר
$123,000–$133,000
רמה ⁨II⁩
Newark, CA4 בספט׳ 202411 בספט׳ 2024מאושר
$103,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 בספט׳ 202418 בספט׳ 2024מאושר
$103,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 בספט׳ 20249 בספט׳ 2024נמשך
$81,508–$91,000Wichita, KS30 באוג׳ 202414 בפבר׳ 2025מאושר
$81,508–$91,000Wichita, KS30 באוג׳ 202414 בפבר׳ 2025מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN27 באוג׳ 202427 בדצמ׳ 2024מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Lockport, NY27 באוג׳ 20243 בספט׳ 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Oak Brook, IL23 באוג׳ 202430 באוג׳ 2024מאושר
$64,275–$74,275
רמה ⁨II⁩
Novi, MI16 באוג׳ 202423 באוג׳ 2024מאושר
$79,880–$89,880
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN14 באוג׳ 202420 באוג׳ 2024מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN13 באוג׳ 20241 בפבר׳ 2025מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH7 באוג׳ 202412 באוג׳ 2024מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH7 באוג׳ 20248 באוג׳ 2024מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI19 ביולי 202414 באוג׳ 2024מאושר
$87,000–$97,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH9 ביולי 202416 ביולי 2024מאושר
$97,000–$107,000
רמה ⁨II⁩
Southfield, MI9 ביולי 202416 ביולי 2024מאושר
$97,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Southfield, MI9 ביולי 202416 ביולי 2024נמשך
$91,500–$101,500
רמה ⁨II⁩
Fort Worth, TX4 ביולי 20241 באוג׳ 2024מאושר
$108,000–$118,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI28 ביוני 20245 ביולי 2024מאושר
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI27 ביוני 202424 ביולי 2024מאושר
$78,580–$88,580
רמה ⁨II⁩
Las Vegas, NV27 ביוני 20243 ביולי 2024מאושר
$89,398–$99,398
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ14 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Pella, IA14 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$76,000–$86,000
רמה ⁨II⁩
Spring, TX14 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH12 ביוני 202418 ביוני 2024מאושר
$65,666–$75,000
רמה ⁨II⁩
Oak Brook, IL10 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,500–$95,500
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD7 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$99,000–$109,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA7 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$93,000–$103,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 ביוני 202411 ביוני 2024מאושר
$77,000–$87,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH1 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$74,000–$84,000
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ31 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH30 במאי 202425 באוק׳ 2024מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Chillicothe, IL30 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$70,500–$80,500
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH30 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$72,000–$82,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH29 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$67,000–$107,000
רמה ⁨II⁩
East Syracuse, NY28 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,500–$955,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Oak Brook, IL24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$101,000–$111,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,500–$95,500
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$74,000–$84,000
רמה ⁨II⁩
Corpus Christi, TX23 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Savage, MN22 במאי 202428 במאי 2024מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD21 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$103,000–$108,000
רמה ⁨II⁩
Plymouth, MI21 במאי 202428 במאי 2024מאושר
$103,000–$108,000
רמה ⁨II⁩
Plymouth, MI21 במאי 202428 במאי 2024נמשך
$103,000–$108,000
רמה ⁨II⁩
Plymouth, MI21 במאי 202421 במאי 2024נמשך
$90,000–$100,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN21 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ19 במאי 202427 במאי 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD18 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH18 במאי 202425 באוק׳ 2024מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Eden Prairie, MN17 במאי 202424 במאי 2024מאושר, לאחר מכן נמשך
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA17 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$67,000–$107,000
רמה ⁨II⁩
East Syracuse, NY16 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$105,000–$115,000
רמה ⁨III⁩
Phoenix, AZ14 במאי 202421 במאי 2024מאושר
$103,000–$108,000
רמה ⁨II⁩
Plymouth, MI13 במאי 202420 במאי 2024מאושר
$80,520–$90,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH10 במאי 202417 במאי 2024מאושר
$81,293–$91,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH10 במאי 202417 במאי 2024מאושר
$74,000–$84,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI8 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Marysville, OH6 במאי 202413 במאי 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH6 במאי 202413 במאי 2024מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH12 באפר׳ 202419 באפר׳ 2024מאושר
$74,000–$84,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN11 באפר׳ 202416 באוג׳ 2024מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH10 באפר׳ 202422 באפר׳ 2024מאושר
$86,000–$96,000
רמה ⁨II⁩
Novi, MI5 באפר׳ 20248 ביולי 2024מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Corpus Christi, TX4 באפר׳ 202411 באפר׳ 2024מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 באפר׳ 202411 באפר׳ 2024מאושר, לאחר מכן נמשך
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 באפר׳ 202418 באפר׳ 2024מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH4 באפר׳ 202411 באפר׳ 2024מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH28 במרץ 20244 באפר׳ 2024מאושר
$77,000–$87,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH22 במרץ 202429 במרץ 2024מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH14 במרץ 202428 במרץ 2024מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
North Haven, CT29 בפבר׳ 20247 במרץ 2024מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI30 בינו׳ 20246 בפבר׳ 2024מאושר
$69,000–$79,000
רמה ⁨II⁩
Conyers, GA15 בינו׳ 202422 בינו׳ 2024מאושר
$95,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA4 בינו׳ 202431 בינו׳ 2024מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH11 בדצמ׳ 202318 בדצמ׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨III⁩
Elkhart, IN1 בדצמ׳ 20238 בדצמ׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN1 בדצמ׳ 20238 בדצמ׳ 2023מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Eden Prairie, MN28 בנוב׳ 20231 בדצמ׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH19 בנוב׳ 202324 בנוב׳ 2023מאושר
$89,000–$99,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA3 בנוב׳ 202310 בנוב׳ 2023מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD31 באוק׳ 20237 בנוב׳ 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN30 באוק׳ 20236 בנוב׳ 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN30 באוק׳ 20236 בנוב׳ 2023נמשך
—
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN30 באוק׳ 20236 בנוב׳ 2023נמשך
$82,000–$92,000
רמה ⁨III⁩
New Berlin, WI27 באוק׳ 20233 בנוב׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI27 באוק׳ 202327 בנוב׳ 2023מאושר
$82,000–$92,000
רמה ⁨III⁩
New Berlin, WI25 באוק׳ 202330 באוק׳ 2023מאושר
$99,424–$109,000
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA20 באוק׳ 202327 באוק׳ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI11 באוק׳ 202317 באוק׳ 2023מאושר
$101,000–$111,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA28 בספט׳ 202326 באוק׳ 2023מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨III⁩
Roseau, MN26 בספט׳ 20233 באוק׳ 2023מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Roseau, MN26 בספט׳ 20233 באוק׳ 2023נמשך
$77,000–$87,000
רמה ⁨II⁩
Bay City, TX21 בספט׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$82,000–$92,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA19 בספט׳ 202326 בספט׳ 2023מאושר
$76,000–$86,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN18 בספט׳ 202325 בספט׳ 2023מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Haverhill, MA14 בספט׳ 202320 בספט׳ 2023מאושר
$97,000–$107,000
רמה ⁨III⁩
LaGrange, GA11 בספט׳ 202314 בספט׳ 2023מאושר
$71,718–$81,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN31 ביולי 20234 באוג׳ 2023מאושר
$66,000–$76,000
רמה ⁨II⁩
North Haven, CT31 ביולי 20237 באוג׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Fond du Lac, WI28 ביולי 20234 באוג׳ 2023מאושר
$65,000–$75,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN21 ביולי 202328 ביולי 2023מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Elkhart, IN13 ביולי 202311 באוג׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨III⁩
Klamath Falls, OR7 ביולי 202314 ביולי 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Plano, TX23 ביוני 202330 ביוני 2023מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Burr Ridge, IL23 ביוני 202330 ביוני 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Davenport, IA23 ביוני 202330 ביוני 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Davenport, IA22 ביוני 202329 ביוני 2023מאושר
$80,000–$90,000
רמה ⁨II⁩
Burr Ridge, IL22 ביוני 202329 ביוני 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Sheboygan, WI22 ביוני 202329 ביוני 2023מאושר
$76,000–$86,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI16 ביוני 202323 ביוני 2023מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN12 ביוני 202316 ביוני 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Burr Ridge, IL9 ביוני 202316 ביוני 2023מאושר
$68,000–$78,000
רמה ⁨II⁩
Spring, TX9 ביוני 202316 ביוני 2023מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD31 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$66,000–$76,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN29 במאי 20232 ביוני 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$86,000–$96,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN26 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨II⁩
Wichita, KS24 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD19 במאי 202325 במאי 2023מאושר
$77,000–$87,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Center, MN18 במאי 202325 במאי 2023מאושר
$77,000–$87,000
רמה ⁨II⁩
Akron, OH17 במאי 202324 במאי 2023מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Peachtree City, GA16 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$84,594–$94,000
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA11 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Verona, VA5 במאי 20232 ביוני 2023מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨II⁩
Hawthorne, CA4 במאי 20235 ביוני 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$88,000–$98,000
רמה ⁨III⁩
Wyoming, MN3 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$125,000–$135,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA22 באפר׳ 20231 במאי 2023מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨III⁩
Greencastle, PA20 באפר׳ 202327 באפר׳ 2023מאושר
$63,000–$73,000
רמה ⁨II⁩
Sheboygan, WI18 באפר׳ 202325 באפר׳ 2023מאושר
$91,000–$101,000
רמה ⁨III⁩
Klamath Falls, OR13 באפר׳ 202319 באפר׳ 2023מאושר
$75,000–$85,000
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD13 באפר׳ 202310 במאי 2023מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨II⁩
Peachtree City, GA12 באפר׳ 202319 באפר׳ 2023מאושר
$104,000–$114,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Centre, MN7 באפר׳ 202314 באפר׳ 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$60,000–$70,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI6 באפר׳ 202313 באפר׳ 2023מאושר
$60,000–$70,000
רמה ⁨II⁩
Milwaukee, WI6 באפר׳ 202313 באפר׳ 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$110,219–$120,000
רמה ⁨III⁩
Phoenix, AZ6 באפר׳ 202313 באפר׳ 2023מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Forest City, IA5 באפר׳ 202312 באפר׳ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Auburn Hills, MI2 באפר׳ 202310 באפר׳ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Klamath Falls, OR31 במרץ 20237 באפר׳ 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Syracuse, NY27 במרץ 20233 באפר׳ 2023מאושר
$65,000–$75,000
רמה ⁨II⁩
Akron, OH27 במרץ 202330 במרץ 2023מאושר
$61,610–$71,000
רמה ⁨II⁩
Spring, TX21 במרץ 202328 במרץ 2023מאושר
$65,000–$75,000
רמה ⁨II⁩
Akron, OH21 במרץ 202327 במרץ 2023מאושר
$79,000–$89,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Centre, MN20 במרץ 202327 במרץ 2023מאושר
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI20 במרץ 202327 במרץ 2023מאושר
$85,000–$95,000
רמה ⁨II⁩
Eden Prairie, MN14 במרץ 202321 במרץ 2023מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
East Syracuse, NY3 במרץ 202310 במרץ 2023מאושר
$98,000–$108,000
רמה ⁨III⁩
Raymond, OH3 במרץ 202310 במרץ 2023מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH2 במרץ 20239 במרץ 2023מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH23 בפבר׳ 20232 במרץ 2023מאושר
$64,000–$74,000
רמה ⁨II⁩
Forest City, IA21 בפבר׳ 202328 בפבר׳ 2023מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Dodge Centre, MN17 בפבר׳ 202324 בפבר׳ 2023מאושר
$86,000–$96,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH16 בפבר׳ 202310 ביולי 2023מאושר
$88,000–$98,000
רמה ⁨II⁩
Southfield, MI13 בפבר׳ 202320 בפבר׳ 2023מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH10 בפבר׳ 202317 בפבר׳ 2023מאושר
$76,000–$86,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH6 בפבר׳ 202313 בפבר׳ 2023מאושר
$76,000–$86,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH6 בפבר׳ 202313 בפבר׳ 2023מאושר
$87,000–$97,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH3 בפבר׳ 202310 בפבר׳ 2023מאושר
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH30 בינו׳ 20236 בפבר׳ 2023מאושר
$79,636–$89,000Longview, TX25 בינו׳ 20231 בפבר׳ 2023מאושר
$69,000–$79,000
רמה ⁨II⁩
Raymond, OH24 בינו׳ 202331 בינו׳ 2023מאושר
$78,000–$88,000
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI20 בינו׳ 202327 בינו׳ 2023מאושר
$103,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI6 בינו׳ 202313 בינו׳ 2023מאושר
$103,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Lowell, MI6 בינו׳ 202320 בינו׳ 2023מאושר
$67,000–$77,000
רמה ⁨II⁩
Houston, TX5 בינו׳ 202311 בינו׳ 2023מאושר
$69,000–$79,000
רמה ⁨II⁩
Wyoming, MN27 בדצמ׳ 20222 בינו׳ 2023מאושר
$77,501–$87,000
רמה ⁨II⁩
Wichita, KS19 בדצמ׳ 202226 בדצמ׳ 2022מאושר
$61,000–$71,000
רמה ⁨II⁩
Decatur, GA19 בדצמ׳ 202226 בדצמ׳ 2022מאושר
$64,000–$74,000
רמה ⁨II⁩
Dublin, OH18 בדצמ׳ 20222 בינו׳ 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$73,000–$83,000
רמה ⁨II⁩
Plano, TX13 בדצמ׳ 202220 בדצמ׳ 2022מאושר
$104,000–$114,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA10 בדצמ׳ 202219 בדצמ׳ 2022מאושר
$68,598–$78,000
רמה ⁨II⁩
Bridgewater, NJ30 בנוב׳ 20222 בינו׳ 2023מאושר
$72,240–$82,240
רמה ⁨II⁩
Haverhill, MA28 בנוב׳ 202230 בנוב׳ 2022מאושר
$66,996–$76,996
רמה ⁨II⁩
Hagerstown, MD23 בנוב׳ 202222 בדצמ׳ 2022מאושר
$113,000–$123,000
רמה ⁨II⁩
Irvine, CA16 בנוב׳ 202223 בנוב׳ 2022נמשך
$83,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Peoria, IL14 בנוב׳ 202221 בנוב׳ 2022מאושר
$64,000–$74,000
רמה ⁨II⁩
Dublin, OH9 בנוב׳ 20225 בדצמ׳ 2022מאושר
$70,000–$80,000
רמה ⁨II⁩
North Haven, CT9 בנוב׳ 202216 בנוב׳ 2022מאושר

מציג את ⁨300⁩ הבקשות העדכניות ביותר מתוך ⁨310⁩.

⁨Design Engineer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨L&T Technology Services Limited⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).