נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › NTT DATA Americas, Inc. › Software Development Senior Specialist

⁨Software Development Senior Specialist⁩ ב-⁨NTT DATA Americas, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨143⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Development Senior Specialist⁩ ב-⁨NTT DATA Americas, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$114,379⁩; חצי הביניים ⁨$108,298⁩–⁨$124,674⁩.

בקשות (LCAs)143
משכורת מוצעת חציונית$114,379
חצי האמצעי של המשכורות⁨$108,298⁩–⁨$124,674⁩
אחוזון 10–90⁨$103,269⁩–⁨$133,545⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩50$111,062
שנת כספים ⁨2024⁩35$110,418
שנת כספים ⁨2025⁩35$119,933
שנת כספים ⁨2026⁩23$129,022

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$98,779–$128,779
רמה ⁨IV⁩
Montpelier, VT21 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$135,138–$165,138
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA19 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$123,864–$153,864
רמה ⁨IV⁩
Bala Cynwvd, PA15 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Addison, TX15 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$135,138–$165,138
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA7 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$117,308–$147,308Carver, MN27 באפר׳ 202631 באוג׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX22 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$153,317–$183,317
רמה ⁨IV⁩
Concord, CA13 באפר׳ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$163,613–$193,613
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX25 במרץ 202611 ביולי 2026מאושר
$120,837–$150,837Carver, MN25 במרץ 20261 בספט׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX26 בפבר׳ 202611 באוג׳ 2026מאושר
$163,613–$193,613
רמה ⁨IV⁩
San Leandro, CA26 בפבר׳ 20267 ביולי 2026מאושר
$113,048–$143,048
רמה ⁨IV⁩
Salt Lake City, UT25 בפבר׳ 202627 בפבר׳ 2026מאושר
$145,454–$175,454
רמה ⁨IV⁩
Jersey City, NJ20 בפבר׳ 20261 באוג׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX27 בינו׳ 202615 במאי 2026מאושר
$122,304–$152,304
רמה ⁨IV⁩
Gilbert, AZ26 בינו׳ 202624 במאי 2026מאושר
$94,078–$124,078
רמה ⁨IV⁩
Memphis, TN12 בינו׳ 202627 באפר׳ 2026מאושר
$117,026–$147,026Addison, TX8 בינו׳ 202619 בינו׳ 2026מאושר
$121,971–$151,971
רמה ⁨IV⁩
Durham, NC6 בינו׳ 202611 במאי 2026מאושר
$111,446–$141,446
רמה ⁨IV⁩
Davidson, NC26 בדצמ׳ 202523 ביוני 2026מאושר
$132,142–$162,142
רמה ⁨IV⁩
Fuquay Varina, NC4 בדצמ׳ 202525 באפר׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
McKinney, TX25 בנוב׳ 20253 בינו׳ 2026מאושר
$92,789–$115,379
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS29 בספט׳ 202516 במרץ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC5 בספט׳ 202524 בפבר׳ 2026מאושר
$114,619–$144,619Malvern, PA27 באוג׳ 202518 בפבר׳ 2026מאושר
$129,022–$159,022
רמה ⁨IV⁩
Addison, TX23 ביולי 202525 ביולי 2025מאושר
$114,680–$144,680Plano, TX21 ביולי 202522 ביולי 2025מאושר
$103,189–$133,189
רמה ⁨IV⁩
Sandy, UT27 ביוני 202525 בדצמ׳ 2025מאושר
$114,680–$144,680Plano, TX17 ביוני 202522 ביוני 2025מאושר
$114,680–$144,680Westlake, TX10 ביוני 202516 ביוני 2025מאושר
$131,747–$161,747
רמה ⁨IV⁩
Concord, NC20 במאי 202526 במאי 2025מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC2 במאי 202518 באוק׳ 2025מאושר
$115,796–$145,796Durham, NC23 באפר׳ 202522 ביוני 2025מאושר
$104,832–$134,832
רמה ⁨IV⁩
Auburn Hills, MI16 באפר׳ 202521 באפר׳ 2025מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA14 באפר׳ 202527 בספט׳ 2025מאושר
$131,747–$161,747
רמה ⁨IV⁩
Nashville, TN10 באפר׳ 202514 באפר׳ 2025מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX8 באפר׳ 202514 באפר׳ 2025מאושר
$119,933–$149,933
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA4 באפר׳ 20257 באפר׳ 2025מאושר
$106,167–$136,167Dallas, TX3 באפר׳ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$119,933–$149,933
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA3 באפר׳ 202523 בספט׳ 2025מאושר
$104,832–$134,832
רמה ⁨IV⁩
Auburn Hills, MI28 במרץ 202531 במרץ 2025מאושר
$106,517–$136,517
רמה ⁨III⁩
Addison, TX11 במרץ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC6 במרץ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA27 בינו׳ 20253 בפבר׳ 2025מאושר
$119,933–$149,933
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA27 בינו׳ 20257 ביולי 2025מאושר
$142,012–$172,012San Leandro, CA21 בינו׳ 202529 ביוני 2025מאושר
$113,901–$143,901
רמה ⁨IV⁩
Jacksonville, FL14 בינו׳ 20251 באפר׳ 2025מאושר
$105,480–$135,480Charlotte, NC31 בדצמ׳ 20243 במאי 2025מאושר
$122,603–$152,603Jersey City, NJ19 בדצמ׳ 20241 ביוני 2025מאושר
$105,480–$135,480Davidson, NC6 בדצמ׳ 202423 במאי 2025מאושר
$109,150–$139,150Tempe, AZ6 בדצמ׳ 202413 בדצמ׳ 2024מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Devon, PA3 בדצמ׳ 202416 בדצמ׳ 2024מאושר
$147,410–$177,410
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX26 בנוב׳ 202427 בפבר׳ 2025מאושר
$115,898–$145,898
רמה ⁨IV⁩
Tempe, AZ18 בנוב׳ 20242 בדצמ׳ 2024מאושר
$113,270–$143,270Dallas, TX13 בנוב׳ 202429 באפר׳ 2025מאושר
$160,139–$190,139
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX13 בנוב׳ 202422 באפר׳ 2025מאושר
$127,150–$157,150
רמה ⁨IV⁩
Louisville, KY25 באוק׳ 20241 בדצמ׳ 2024מאושר
$126,131–$156,131
רמה ⁨IV⁩
Winter Garden, FL16 באוק׳ 202421 באוק׳ 2024מאושר
$111,197–$141,197Oaks, PA16 באוג׳ 20241 בספט׳ 2024מאושר
$136,136–$166,136
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA5 באוג׳ 20242 בינו׳ 2025מאושר
$111,197–$141,197Plano, TX5 באוג׳ 20247 באוג׳ 2024מאושר
$111,197–$141,197Plano, TX30 ביולי 20246 באוג׳ 2024מאושר
$111,197–$141,197Plano, TX28 ביוני 202428 בדצמ׳ 2024מאושר
$127,774–$157,774
רמה ⁨IV⁩
Winston-Salem, NC28 ביוני 202411 ביולי 2024מאושר
$119,829–$149,829
רמה ⁨IV⁩
Dacula, GA24 ביוני 202428 ביוני 2024מאושר
$108,393–$138,393Charlotte, NC18 ביוני 20247 באוק׳ 2024מאושר
$116,979–$146,979
רמה ⁨IV⁩
Auburn Hills, MI12 ביוני 202410 בנוב׳ 2024מאושר
$111,147–$141,147Carver, MN7 ביוני 202427 באוק׳ 2024מאושר
$111,147–$141,147Concord, NC21 במאי 20241 ביוני 2024מאושר
$111,147–$141,147Concord, NC9 במאי 20241 ביוני 2024מאושר
$104,374–$134,374
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS24 באפר׳ 20247 במאי 2024מאושר
$109,507–$139,507Addison, TX11 באפר׳ 202427 בספט׳ 2024מאושר
$110,537–$140,537Durham, NC11 באפר׳ 202427 בספט׳ 2024מאושר
$110,418–$140,418Miami, FL10 באפר׳ 202412 ביולי 2024מאושר
$110,148–$140,148Oaks, PA5 באפר׳ 202427 בספט׳ 2024מאושר
$109,507–$139,507Addison, TX5 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$109,507–$139,507Addison, TX5 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$110,148–$140,148Oaks, PA3 באפר׳ 202427 בספט׳ 2024מאושר
$93,704–$123,704
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS2 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$116,834–$146,834
רמה ⁨IV⁩
Jacksonville, FL2 באפר׳ 20241 ביולי 2024מאושר
$117,333–$147,333
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX2 באפר׳ 202417 בספט׳ 2024מאושר
$107,889–$137,889Concord, NC1 באפר׳ 202415 באפר׳ 2024מאושר
$93,704–$123,704
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS6 במרץ 202411 באוג׳ 2024מאושר
$117,079–$147,079Charlotte, NC22 בפבר׳ 202411 באוג׳ 2024מאושר
$104,657–$134,657Carver, MN7 בפבר׳ 20248 ביולי 2024מאושר
$107,889–$137,889Charlotte, NC29 בינו׳ 202415 ביוני 2024מאושר
$117,333–$147,333
רמה ⁨IV⁩
Worcester, MA29 בינו׳ 20249 ביוני 2024מאושר
$109,507–$139,507Charlotte, NC18 בינו׳ 202422 בינו׳ 2024מאושר
$110,148–$140,148Malvern, PA2 בינו׳ 20241 במאי 2024מאושר
$109,507–$139,507Charlotte, NC15 בדצמ׳ 202320 בדצמ׳ 2023מאושר
$105,843–$135,843Charlotte, NC29 בנוב׳ 202310 באפר׳ 2024מאושר
$114,379–$144,379
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS23 באוק׳ 20231 בינו׳ 2024מאושר
$107,981–$137,981King of Prussia, PA2 באוק׳ 202317 במרץ 2024מאושר
$105,233–$135,233Charlotte, NC20 בספט׳ 20232 בינו׳ 2024מאושר
$133,896–$163,896Fremont, CA1 בספט׳ 202315 בספט׳ 2023מאושר
$114,379–$144,379
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS31 באוג׳ 20231 בינו׳ 2024מאושר
$125,319–$155,319San Leandro, CA22 באוג׳ 20231 בספט׳ 2023מאושר
$109,967–$139,967Addison, TX1 באוג׳ 202311 באוג׳ 2023מאושר
$133,896–$163,896San Leandro, CA27 ביולי 202310 באוג׳ 2023מאושר
$109,967–$139,967Charlotte, NC20 ביולי 20237 באוג׳ 2023מאושר
$109,967–$139,967Addison, TX17 ביולי 202311 באוג׳ 2023מאושר
$95,264–$125,264
רמה ⁨IV⁩
Topeka, KS30 ביוני 202317 ביולי 2023מאושר
$105,233–$135,233Charlotte, NC19 ביוני 202323 ביוני 2023מאושר
$109,533–$139,533
רמה ⁨IV⁩
Fond du Lac, WI15 ביוני 202316 ביוני 2023מאושר
$110,448–$140,448
רמה ⁨IV⁩
Suwannee, GA14 ביוני 202325 ביוני 2023מאושר
$139,027–$169,027
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC9 ביוני 202330 ביוני 2023מאושר
$122,262–$152,262
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA2 ביוני 20231 באוק׳ 2023מאושר
$104,477–$134,477Charlotte, NC8 במאי 202315 במאי 2023מאושר
$120,206–$150,206Irving, TX4 במאי 202315 במאי 2023מאושר
$113,797–$143,797
רמה ⁨IV⁩
Charolette, NC26 באפר׳ 202316 במאי 2023מאושר
$83,158–$123,158
רמה ⁨IV⁩
Memphis, TN24 באפר׳ 202327 באפר׳ 2023מאושר
$103,269–$133,269Addison, TX14 באפר׳ 20231 במאי 2023מאושר
$114,650–$144,650Jersey City, NJ10 באפר׳ 202325 באפר׳ 2023מאושר
$103,269–$133,269Durham, NC7 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$115,918–$145,918
רמה ⁨IV⁩
Irving, TX7 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$83,158–$113,158
רמה ⁨IV⁩
Memphis, TN31 במרץ 20238 בספט׳ 2023מאושר
$121,555–$151,555
רמה ⁨IV⁩
Plano, TX28 במרץ 20237 באפר׳ 2023מאושר
$117,582–$160,000
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC27 במרץ 202310 באפר׳ 2023מאושר
$104,649–$134,649Oaks, PA10 במרץ 20235 בספט׳ 2023מאושר
$104,649–$134,649Oaks, PA9 במרץ 20235 בספט׳ 2023מאושר
$103,269–$133,269Plano, TX6 במרץ 20232 בספט׳ 2023מאושר
$134,992–$164,992
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX6 במרץ 202320 במרץ 2023מאושר
$108,202–$138,202
רמה ⁨IV⁩
Frisco, TX28 בפבר׳ 202315 במרץ 2023מאושר
$120,206–$150,206Irving, TX17 בפבר׳ 20231 במרץ 2023מאושר
$107,264–$137,264Scottsdale, AZ10 בפבר׳ 202314 ביוני 2023מאושר
$124,030–$154,030
רמה ⁨IV⁩
Jersey City, NJ9 בפבר׳ 20231 באוג׳ 2023מאושר
$115,918–$145,918
רמה ⁨IV⁩
Jacksonville, FL8 בפבר׳ 202322 בפבר׳ 2023מאושר
$103,269–$133,269Frisco, TX6 בפבר׳ 202313 בפבר׳ 2023מאושר
$112,148–$142,148Plano, TX30 בינו׳ 20231 באוג׳ 2023מאושר
$158,667–$188,667San Francisco, CA27 בינו׳ 20237 ביולי 2023מאושר
$122,077–$152,077San Leandro, CA27 בינו׳ 202311 ביולי 2023מאושר
$103,269–$133,269Plano, TX20 בינו׳ 202313 בפבר׳ 2023מאושר
$110,525–$140,525Gilbert, AZ22 בנוב׳ 202224 במאי 2023מאושר
$117,582–$147,582
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC21 בנוב׳ 202221 במאי 2023מאושר
$107,759–$137,759Charlotte, NC9 בנוב׳ 202211 במאי 2023מאושר
$111,062–$141,062Charlotte, NC7 בנוב׳ 202220 בנוב׳ 2022מאושר
$99,461–$129,461Salt Lake City, UT31 באוק׳ 202213 בדצמ׳ 2022מאושר
$123,895–$153,895San Leandro, CA28 באוק׳ 202221 באפר׳ 2023מאושר
$112,148–$142,148Melville, NY25 באוק׳ 20225 בדצמ׳ 2022מאושר
$123,895–$153,895San Leandro, CA21 באוק׳ 202217 באפר׳ 2023מאושר
$111,062–$141,062Charlotte, NC11 באוק׳ 202218 באוק׳ 2022מאושר
$129,619–$159,619Jersey City, NJ7 באוק׳ 202228 בפבר׳ 2023מאושר
$94,744–$124,744
רמה ⁨IV⁩
Apex, NC6 באוק׳ 20222 בינו׳ 2023מאושר

⁨Software Development Senior Specialist⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨NTT DATA Americas, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).