נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Oath Holdings, Inc. › Software Dev Engineer II

⁨Software Dev Engineer II⁩ ב-⁨Oath Holdings, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨26⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Dev Engineer II⁩ ב-⁨Oath Holdings, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$154,399⁩; חצי הביניים ⁨$141,589⁩–⁨$156,614⁩.

בקשות (LCAs)26
משכורת מוצעת חציונית$154,399
חצי האמצעי של המשכורות⁨$141,589⁩–⁨$156,614⁩
אחוזון 10–90⁨$135,516⁩–⁨$161,834⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩24$154,399

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$155,637–$231,250Mountain View, CA1 במאי 202326 במאי 2023מאושר
$140,000San Jose, CA19 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$140,000San Jose, CA15 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023נדחה
$156,327
רמה ⁨III⁩
Redmond, WA13 באפר׳ 202324 באפר׳ 2023מאושר
$133,390–$231,250
רמה ⁨III⁩
Edison, NJ30 במרץ 20235 באפר׳ 2023מאושר
$157,477–$231,250
רמה ⁨IV⁩
Harrison, NJ21 במרץ 20233 באפר׳ 2023מאושר
$140,474–$220,000Playa Vista, CA10 במרץ 202314 באפר׳ 2023מאושר
$155,637–$231,250Mountain View, CA6 במרץ 20231 באפר׳ 2023מאושר
$151,138–$231,250Sunnyvale, CA1 במרץ 202331 במרץ 2023מאושר
$157,710Mountain View, CA13 בפבר׳ 20235 במרץ 2023מאושר
$155,637–$231,250San Jose, CA10 בפבר׳ 20233 במרץ 2023מאושר
$190,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA19 בינו׳ 202317 בפבר׳ 2023מאושר
$155,318Sunnyvale, CA23 בדצמ׳ 202220 בינו׳ 2023מאושר
$162,733New York, NY16 בדצמ׳ 202220 בינו׳ 2023מאושר
$130,000
רמה ⁨III⁩
Tulsa, OK13 בדצמ׳ 20226 בינו׳ 2023מאושר
$159,738
רמה ⁨III⁩
Owings Mills, MD7 בדצמ׳ 202223 בדצמ׳ 2022מאושר
$180,000South San Francisco, CA6 בדצמ׳ 202223 בדצמ׳ 2022מאושר
$154,409Sunnyvale, CA17 בנוב׳ 20229 בדצמ׳ 2022מאושר
$146,678
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA2 בנוב׳ 202214 בנוב׳ 2022מאושר
$152,082San Jose, CA1 בנוב׳ 202214 בנוב׳ 2022מאושר
$135,516Chicago, IL19 באוק׳ 20227 בנוב׳ 2022מאושר
$154,389Los Angeles, CA17 באוק׳ 202224 באוק׳ 2022מאושר
$135,516Urbana, IL11 באוק׳ 202217 באוק׳ 2022מאושר, לאחר מכן נמשך
$154,389Los Angeles, CA10 באוק׳ 202224 באוק׳ 2022נמשך
$153,100Oakland, CA28 בספט׳ 202210 באוק׳ 2022מאושר
$141,961San Jose, CA26 בספט׳ 202210 באוק׳ 2022מאושר

⁨Software Dev Engineer II⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Oath Holdings, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).