בית › מעסיקים › Public Storage
Public Storage: משכורות וחסות H-1B
Public Storage הגיש 32 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 29. משכורת מוצעת חציונית: $137,645.
האם Public Storage ממנה ויזות H-1B?
Public Storage הגיש 32 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 3 בפבר׳ 2026. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
בקשות כרטיס ירוק (PERM) ב-Public Storage: 9 →
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer | 5 | $137,645 |
| Manager, Business Analysis (Technical) | 3 | $130,000 |
| Quality Assurance Manager | 3 | $130,161 |
| Data Engineer | 3 | $127,500 |
| Data Scientist II | 3 | $164,800 |
| Senior Quality Assurance Analyst | 2 | $113,677 |
| Digital Quality Assurance Analyst | 2 | $109,500 |
| Sr. Manager of Data & Analytics | 2 | $170,000 |
| Data Analyst - Revenue Management | 1 | $105,000 |
| Sr Analyst, Web Data & Analytics | 1 | $125,000 |
| Sr. Data Analyst - Revenue Management | 1 | $130,000 |
| Software Engineer | 1 | $142,146 |
| Data Engineer II | 1 | $145,000 |
| Technical Product Manager | 1 | $175,000 |
| Sr. Manager of Data and Analytics | 1 | $170,000 |
| Sr. Quality Assurance Analyst | 1 | $126,880 |
| Director of Data Analytics | 1 | $210,000 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 9 | $119,338 |
| שנת כספים 2024 | 10 | $139,896 |
| שנת כספים 2025 | 8 | $138,116 |
| שנת כספים 2026 | 5 | $137,645 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
- Glendale, CA18
- Plano, TX4
- Henderson, NV3
- Round Rock, TX2
- Wilmington, DE2
- Dublin, OH1
- Eastvale, CA1
- Frisco, TX1
מקצועות
- Computer and Information Systems Managers8
- Software Developers6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Operations Research Analysts4
- Data Scientists4
- Computer and Information Research Scientists3
- Software Developers, Applications1
- Database Architects1
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Data Analytics | $210,000 רמה IV | Frisco, TX | 3 בפבר׳ 2026 | 16 בפבר׳ 2026 | מאושר |
| Sr. Quality Assurance Analyst | $126,880 רמה III | Round Rock, TX | 4 בדצמ׳ 2025 | 15 בדצמ׳ 2025 | מאושר |
| Sr. Software Engineer | $137,645 רמה II | Glendale, CA | 3 בדצמ׳ 2025 | 9 בפבר׳ 2026 | מאושר |
| Sr. Software Engineer | $137,645 רמה II | Glendale, CA | 12 בנוב׳ 2025 | 9 בפבר׳ 2026 | מאושר |
| Sr. Manager of Data and Analytics | $170,000 רמה II | Henderson, NV | 30 בספט׳ 2025 | 18 בנוב׳ 2025 | מאושר |
| Digital Quality Assurance Analyst | $122,000 רמה III | Plano, TX | 11 באוג׳ 2025 | 30 בינו׳ 2026 | מאושר |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $138,587 רמה I | Eastvale, CA | 2 ביוני 2025 | 16 ביוני 2025 | מאושר |
| Data Engineer | $130,000 רמה II | Plano, TX | 14 במאי 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Quality Assurance Manager | $134,322 רמה I | Glendale, CA | 10 במרץ 2025 | 17 במרץ 2025 | מאושר |
| Data Scientist II | $164,800 רמה III | Glendale, CA | 10 במרץ 2025 | 8 באוג׳ 2025 | מאושר |
| Technical Product Manager | $175,000 רמה I | Glendale, CA | 5 בפבר׳ 2025 | 6 ביוני 2025 | מאושר |
| Sr. Software Engineer | $137,645 רמה II | Glendale, CA | 23 בינו׳ 2025 | 9 בפבר׳ 2025 | מאושר |
| Data Engineer II | $145,000 רמה III | Plano, TX | 9 באוק׳ 2024 | 16 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Sr. Manager of Data & Analytics | $170,000 רמה IV | Henderson, NV | 22 באוג׳ 2024 | 17 בנוב׳ 2024 | מאושר |
| Data Scientist II | $147,000 רמה II | Glendale, CA | 16 ביולי 2024 | 7 בינו׳ 2025 | מאושר |
| Data Scientist II | $172,224 רמה III | Wilmington, DE | 16 ביולי 2024 | 1 באוג׳ 2024 | מאושר |
| Data Engineer | $172,224 רמה III | Wilmington, DE | 16 ביולי 2024 | 1 באוג׳ 2024 | נמשך |
| Data Engineer | $125,000 רמה III | Plano, TX | 11 באפר׳ 2024 | 13 במאי 2024 | מאושר |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $130,000 רמה I | Dublin, OH | 8 במרץ 2024 | 6 באפר׳ 2024 | מאושר |
| Sr. Software Engineer | $137,645 רמה II | Glendale, CA | 31 באוק׳ 2023 | 23 בפבר׳ 2024 | מאושר |
| Sr. Software Engineer | $1,651,740 רמה II | Glendale, CA | 27 באוק׳ 2023 | 23 בפבר׳ 2024 | נדחה |
| Quality Assurance Manager | $126,000 רמה I | Glendale, CA | 12 בספט׳ 2023 | 24 בספט׳ 2023 | מאושר |
| Quality Assurance Manager | $126,000 רמה I | Glendale, CA | 12 בספט׳ 2023 | 24 בספט׳ 2023 | נמשך |
| Sr Analyst, Web Data & Analytics | $125,000 רמה III | Glendale, CA | 18 באוג׳ 2023 | 31 באוג׳ 2023 | מאושר |
| Sr. Manager of Data & Analytics | $170,000 רמה IV | Henderson, NV | 6 ביוני 2023 | 10 ביולי 2023 | מאושר |
| Senior Quality Assurance Analyst | $113,677 רמה III | Round Rock, TX | 26 באפר׳ 2023 | 15 במאי 2023 | מאושר |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $130,000 רמה I | Glendale, CA | 19 בינו׳ 2023 | 30 בינו׳ 2023 | מאושר |
| Senior Quality Assurance Analyst | $113,677 רמה III | Glendale, CA | 11 בינו׳ 2023 | 11 באפר׳ 2023 | מאושר |
| Digital Quality Assurance Analyst | $97,000 רמה II | Glendale, CA | 4 בינו׳ 2023 | 30 בינו׳ 2023 | מאושר |
| Software Engineer | $142,146 רמה IV | Glendale, CA | 7 בפבר׳ 2022 | 16 באפר׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Sr. Data Analyst - Revenue Management | $130,000 רמה IV | Glendale, CA | 4 באוק׳ 2021 | 12 באוק׳ 2021 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Data Analyst - Revenue Management | $105,000 רמה III | Glendale, CA | 16 ביולי 2021 | 26 ביולי 2021 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).