נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Qualcomm Atheros, Inc. › Staff Systems Engineer

⁨Staff Systems Engineer⁩ ב-⁨Qualcomm Atheros, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨19⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Staff Systems Engineer⁩ ב-⁨Qualcomm Atheros, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$167,078⁩; חצי הביניים ⁨$161,374⁩–⁨$178,006⁩.

בקשות (LCAs)19
משכורת מוצעת חציונית$167,078
חצי האמצעי של המשכורות⁨$161,374⁩–⁨$178,006⁩
אחוזון 10–90⁨$153,184⁩–⁨$186,472⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩1$151,902
שנת כספים ⁨2024⁩3$153,504
שנת כספים ⁨2025⁩9$178,006
שנת כספים ⁨2026⁩6$176,775

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$167,078–$227,800Santa Clara, CA10 בפבר׳ 20261 ביוני 2026מאושר
$186,472–$227,800
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA21 בינו׳ 202624 ביוני 2026מאושר
$166,249–$227,800Santa Clara, CA11 בדצמ׳ 202517 בדצמ׳ 2025מאושר
$166,249–$227,800Santa Clara, CA4 בדצמ׳ 202510 בדצמ׳ 2025מאושר
$186,472–$227,800
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA1 בדצמ׳ 20251 ביוני 2026מאושר
$186,472–$227,800
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA20 בנוב׳ 202525 בנוב׳ 2025מאושר
$178,006–$227,800
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA26 במרץ 20251 ביולי 2025מאושר
$178,006–$227,800
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA20 בפבר׳ 202530 ביולי 2025מאושר
$178,006–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA30 בינו׳ 202519 ביולי 2025מאושר
$131,352–$189,000
רמה ⁨III⁩
Austin, TX13 בינו׳ 202515 בינו׳ 2025מאושר
$178,006–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA23 בדצמ׳ 202426 בדצמ׳ 2024מאושר
$178,006–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA20 בדצמ׳ 202426 בדצמ׳ 2024מאושר
$162,442–$213,000Santa Clara, CA4 בדצמ׳ 202429 במאי 2025מאושר
$162,442–$213,000Santa Clara, CA4 בדצמ׳ 202431 במאי 2025מאושר
$160,305–$213,000Santa Clara, CA21 באוק׳ 202415 באפר׳ 2025מאושר
$178,006–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA14 באוג׳ 20248 בינו׳ 2025מאושר
$153,504–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA12 במרץ 202420 באוג׳ 2024מאושר
$153,504–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA21 בדצמ׳ 202318 ביוני 2024מאושר
$151,902–$213,000
רמה ⁨III⁩
Santa Clara, CA6 ביוני 202322 בנוב׳ 2023מאושר

⁨Staff Systems Engineer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Qualcomm Atheros, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).