נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Qualcomm Technologies, Inc. › Senior Staff CPU Engineer

⁨Senior Staff CPU Engineer⁩ ב-⁨Qualcomm Technologies, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨115⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Senior Staff CPU Engineer⁩ ב-⁨Qualcomm Technologies, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$179,000⁩; חצי הביניים ⁨$167,000⁩–⁨$185,500⁩.

בקשות (LCAs)115
משכורת מוצעת חציונית$179,000
חצי האמצעי של המשכורות⁨$167,000⁩–⁨$185,500⁩
אחוזון 10–90⁨$167,000⁩–⁨$204,901⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩42$167,000
שנת כספים ⁨2024⁩22$167,000
שנת כספים ⁨2025⁩32$179,000
שנת כספים ⁨2026⁩16$179,000

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX17 ביוני 202616 בדצמ׳ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX1 במאי 202630 בספט׳ 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA23 במרץ 202625 באוג׳ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA17 במרץ 202626 באוג׳ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA13 במרץ 202616 במרץ 2026מאושר
$198,700–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX21 בינו׳ 202630 ביוני 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Cupertino, CA21 בינו׳ 20261 באפר׳ 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA21 בינו׳ 202612 ביולי 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA6 בינו׳ 202630 ביוני 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX15 בדצמ׳ 202522 בדצמ׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX26 בנוב׳ 20251 במאי 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX21 בנוב׳ 202513 במרץ 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA18 בנוב׳ 202525 בנוב׳ 2025מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA16 בנוב׳ 20251 באפר׳ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Hillsboro, OR6 בנוב׳ 202513 בנוב׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Hillsboro, OR26 בספט׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA23 בספט׳ 20252 במרץ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX19 באוג׳ 20253 בפבר׳ 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA14 באוג׳ 202528 בספט׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX12 באוג׳ 20256 בנוב׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX12 באוג׳ 202516 בינו׳ 2026מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX7 באוג׳ 202522 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX4 באוג׳ 20256 בנוב׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX4 באוג׳ 202516 בינו׳ 2026מאושר
$216,091–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA16 ביולי 202517 ביולי 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX20 במאי 202523 במאי 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA8 במאי 202513 במאי 2025מאושר
$204,901–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA18 באפר׳ 202516 באוק׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX16 באפר׳ 20259 באוק׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Leander, TX8 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX7 באפר׳ 202510 באפר׳ 2025מאושר
$204,901–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA3 באפר׳ 20259 באפר׳ 2025מאושר
$204,901–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA14 במרץ 202511 בספט׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA4 במרץ 202526 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX4 במרץ 202511 במאי 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA3 במרץ 202517 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA2 במרץ 20258 באוג׳ 2025מאושר
$204,901–$298,100
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA28 בפבר׳ 202528 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA19 בפבר׳ 202526 ביולי 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA19 בפבר׳ 202515 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA11 בפבר׳ 20258 באוג׳ 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA6 בפבר׳ 202531 ביולי 2025מאושר
$179,000–$268,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA4 בפבר׳ 20256 בפבר׳ 2025מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX28 בינו׳ 202522 ביולי 2025מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX6 בינו׳ 202528 ביוני 2025מאושר
$204,901–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA19 בדצמ׳ 202420 בדצמ׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX5 בנוב׳ 202414 באפר׳ 2025מאושר
$204,901–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA5 בנוב׳ 20246 באפר׳ 2025מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX19 בספט׳ 202415 במרץ 2025מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX4 בספט׳ 20241 במרץ 2025מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX2 באוג׳ 202415 בנוב׳ 2024מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA26 במאי 202419 בנוב׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA22 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX14 במאי 202414 במאי 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX12 באפר׳ 202412 בספט׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX1 באפר׳ 20244 באפר׳ 2024מאושר
$159,702–$237,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA29 במרץ 202414 בספט׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨II⁩
Austin, TX25 במרץ 202412 בספט׳ 2024מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA25 במרץ 202412 בספט׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX18 במרץ 202422 במרץ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX17 בפבר׳ 202415 באוג׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA28 בינו׳ 202431 בינו׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA12 בדצמ׳ 202312 בדצמ׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX5 בדצמ׳ 202312 בדצמ׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX7 בנוב׳ 20239 בנוב׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA5 באוק׳ 202311 באוק׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA5 באוק׳ 202311 באוק׳ 2023מאושר
$188,926–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA5 באוק׳ 202311 באוק׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA5 באוק׳ 202311 באוק׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA5 באוק׳ 202311 באוק׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA22 בספט׳ 202321 במרץ 2024מאושר
$188,926–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Dublin, CA15 בספט׳ 202320 בספט׳ 2023מאושר
$188,926–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Tracy, CA12 בספט׳ 202315 בספט׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Cupertino, CA12 בספט׳ 202314 בספט׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX14 באוג׳ 202314 באוג׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX11 באוג׳ 202314 באוג׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Spicewood, TX9 באוג׳ 202331 באוק׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX4 באוג׳ 202314 בדצמ׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX31 ביולי 202314 בדצמ׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX31 ביולי 202314 בדצמ׳ 2023נמשך
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX27 ביולי 202314 בדצמ׳ 2023נמשך
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA24 ביולי 202322 בינו׳ 2024מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX26 ביוני 202322 בדצמ׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX16 ביוני 202314 בדצמ׳ 2023מאושר, לאחר מכן נמשך
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Milpitas, CA12 ביוני 20239 בדצמ׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA1 ביוני 202322 בנוב׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA11 במאי 202316 במאי 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA10 במאי 202316 במאי 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA27 באפר׳ 202325 באוק׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA26 באפר׳ 202326 באפר׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA13 באפר׳ 202315 באפר׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA13 באפר׳ 202315 באפר׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA29 במרץ 202330 במרץ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Fremont, CA27 במרץ 202330 במרץ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX10 במרץ 202313 במרץ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX8 במרץ 202313 במרץ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA8 במרץ 20236 בספט׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA14 בפבר׳ 20231 באוג׳ 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX14 בפבר׳ 20231 באוג׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA2 בדצמ׳ 20222 בדצמ׳ 2022מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA1 בדצמ׳ 202223 בינו׳ 2023מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA24 בנוב׳ 202224 בנוב׳ 2022מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA24 בנוב׳ 202223 בינו׳ 2023נמשך
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA23 בנוב׳ 202218 במאי 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA18 בנוב׳ 202218 בנוב׳ 2022מאושר
$185,500–$278,500
רמה ⁨IV⁩
San Jose, CA18 בנוב׳ 202218 במאי 2023מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
Quincy, MA15 בנוב׳ 202218 בנוב׳ 2022מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA13 באוק׳ 202213 באוק׳ 2022מאושר
$167,000–$251,000
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA12 באוק׳ 202213 באוק׳ 2022מאושר
$158,000–$237,000
רמה ⁨IV⁩
Pflugerville, TX10 באוק׳ 202211 באוק׳ 2022מאושר
$158,000–$237,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX28 בספט׳ 202228 בספט׳ 2022מאושר
$158,000–$237,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX27 בספט׳ 202227 בספט׳ 2022מאושר
$177,600–$266,400
רמה ⁨IV⁩
Santa Clara, CA27 בספט׳ 202228 בספט׳ 2022מאושר
$177,600–$266,400
רמה ⁨IV⁩
San Diego, CA26 בספט׳ 202228 בספט׳ 2022מאושר
$158,000–$237,000
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX26 בספט׳ 202228 בספט׳ 2022מאושר

⁨Senior Staff CPU Engineer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Qualcomm Technologies, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).