נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Strategic Resources International Inc › Software Developer

⁨Software Developer⁩ ב-⁨Strategic Resources International Inc⁩: שכר H-1B

⁨162⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Software Developer⁩ ב-⁨Strategic Resources International Inc⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$100,589⁩; חצי הביניים ⁨$92,404⁩–⁨$108,181⁩.

בקשות (LCAs)162
משכורת מוצעת חציונית$100,589
חצי האמצעי של המשכורות⁨$92,404⁩–⁨$108,181⁩
אחוזון 10–90⁨$83,701⁩–⁨$114,026⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩62$98,904
שנת כספים ⁨2024⁩44$100,069
שנת כספים ⁨2025⁩35$105,976
שנת כספים ⁨2026⁩13$109,845

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$101,899–$101,920
רמה ⁨II⁩
Delaware, OH23 ביוני 20267 ביולי 2026מאושר
$101,899–$101,920
רמה ⁨II⁩
Delaware, OH23 ביוני 20267 ביולי 2026נמשך
$109,845–$109,866
רמה ⁨II⁩
Malvern, PA28 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$101,899–$101,920
רמה ⁨II⁩
Westerville, OH22 במאי 20261 ביוני 2026מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Plano, TX22 במאי 202628 במאי 2026מאושר
$101,899–$101,900
רמה ⁨II⁩
Columbus, OH22 במאי 202628 במאי 2026מאושר
$126,090–$126,091
רמה ⁨II⁩
Frederick, MD7 במאי 202629 בספט׳ 2026מאושר
$106,579–$106,580
רמה ⁨II⁩
San Antonio, TX10 באפר׳ 202627 באוג׳ 2026מאושר
$109,845–$109,866
משרה חלקית · רמה ⁨II⁩
Malvern, PA18 בפבר׳ 202626 בפבר׳ 2026מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX10 בפבר׳ 202623 בפבר׳ 2026מאושר
$109,845–$109,846
רמה ⁨II⁩
Middletown, DE12 בינו׳ 20267 במאי 2026מאושר
$112,424–$112,425
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC19 בנוב׳ 20256 באפר׳ 2026מאושר
$109,845–$109,846
רמה ⁨II⁩
Middletown, DE18 בנוב׳ 20257 במאי 2026מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX18 בנוב׳ 20256 במרץ 2026מאושר
$131,997–$131,998
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ6 בנוב׳ 202517 בנוב׳ 2025מאושר
$92,206–$92,207
רמה ⁨II⁩
Strongsville, OH18 בספט׳ 202518 בספט׳ 2025מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Plano, TX18 בספט׳ 202518 בספט׳ 2025מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX10 בספט׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$92,206–$92,207
רמה ⁨II⁩
Strongsville, OH1 בספט׳ 202515 בספט׳ 2025מאושר
$114,754–$114,755
רמה ⁨II⁩
Georgetown, TX15 באוג׳ 202525 באוג׳ 2025מאושר
$112,923–$112,924
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX11 באוג׳ 202518 בספט׳ 2025מאושר
$97,386–$97,387
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO11 באוג׳ 202527 בספט׳ 2025מאושר
$95,202–$95,203
רמה ⁨II⁩
Indianapolis, IN6 באוג׳ 20252 באוק׳ 2025מאושר
$101,421–$101,442
רמה ⁨I⁩
Washington, DC21 ביולי 202528 ביולי 2025מאושר
$101,421–$101,422
רמה ⁨I⁩
Washington, DC21 ביולי 202528 ביולי 2025מאושר
$113,547–$113,548
רמה ⁨II⁩
Apex, NC17 ביולי 202528 ביולי 2025מאושר
$113,547–$113,548
רמה ⁨II⁩
Apex, NC17 ביולי 20257 בנוב׳ 2025מאושר
$91,707–$91,708
רמה ⁨I⁩
Apex, NC17 ביולי 202528 ביולי 2025מאושר
$94,390–$94,391
רמה ⁨II⁩
Harrisburg, PA16 ביולי 202513 בספט׳ 2025מאושר
$106,558–$106,559
רמה ⁨II⁩
Bloomingdale, IL26 ביוני 202526 ביוני 2025מאושר
$60,000–$60,001
רמה ⁨I⁩
Houston, TX13 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$61,506–$61,507
רמה ⁨I⁩
Houston, TX13 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$92,435–$92,436
רמה ⁨II⁩
Overland Park, KS3 ביוני 202516 ביוני 2025מאושר
$105,976–$105,977
רמה ⁨II⁩
Scottsdale, AZ19 במאי 202522 באוק׳ 2025מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX23 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$92,435–$92,436
רמה ⁨II⁩
Overland Park, KS23 באפר׳ 202517 בספט׳ 2025מאושר
$84,094–$84,095
רמה ⁨I⁩
Plano, TX11 באפר׳ 202521 באפר׳ 2025מאושר
$95,493–$95,494
רמה ⁨I⁩
Newark, NJ3 במרץ 202510 במרץ 2025מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Little Elm, TX10 בינו׳ 202520 בינו׳ 2025מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Plano, TX3 בינו׳ 20256 בינו׳ 2025מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Plano, TX3 בינו׳ 20256 בינו׳ 2025נמשך
$91,645
רמה ⁨I⁩
Charlotte, NC11 בדצמ׳ 202428 במרץ 2025מאושר
$121,451–$121,452
רמה ⁨II⁩
Rocklin, CA26 בנוב׳ 20249 בדצמ׳ 2024מאושר
$121,451–$121,452
רמה ⁨II⁩
Rocklin, CA26 בנוב׳ 20249 בדצמ׳ 2024מאושר
$106,558–$106,559
רמה ⁨II⁩
Streamwood, IL25 בנוב׳ 20242 בדצמ׳ 2024מאושר
$105,976–$105,977
רמה ⁨II⁩
Scottsdale, AZ7 באוק׳ 20248 באוק׳ 2024מאושר
$105,976–$105,977
רמה ⁨II⁩
Scottsdale, AZ7 באוק׳ 202422 באוק׳ 2024מאושר
$108,826–$108,827
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX2 באוק׳ 20242 באוק׳ 2024מאושר
$108,826–$108,827
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX2 באוק׳ 20242 באוק׳ 2024נמשך
$105,206–$105,207
רמה ⁨II⁩
Malvern, PA2 באוק׳ 20242 באוק׳ 2024מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX2 באוק׳ 202428 במרץ 2025מאושר
$112,507–$112,508
רמה ⁨II⁩
Portsmouth, NH1 באוק׳ 20241 בינו׳ 2025מאושר
$108,826–$108,827
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX23 בספט׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$82,971–$82,972
רמה ⁨I⁩
Mableton, GA18 בספט׳ 202423 בספט׳ 2024מאושר
$105,227–$105,228
רמה ⁨II⁩
Mableton, GA11 בספט׳ 202416 בספט׳ 2024מאושר
$108,826–$108,827
רמה ⁨II⁩
Georgetown, TX19 באוג׳ 202426 באוג׳ 2024מאושר
$79,123–$79,124
רמה ⁨I⁩
San Antonio, TX6 באוג׳ 202414 באוג׳ 2024מאושר
$79,123–$79,124
רמה ⁨I⁩
San Antonio, TX5 באוג׳ 202419 באוג׳ 2024מאושר
$99,965–$99,966
רמה ⁨II⁩
San Antonio, TX5 באוג׳ 202414 באוג׳ 2024מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Irving, TX19 ביולי 202431 באוק׳ 2024מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Irving, TX19 ביולי 202429 ביולי 2024מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Little Elm, TX17 ביולי 202429 ביולי 2024מאושר
$105,997–$105,998
רמה ⁨II⁩
Plano, TX9 ביולי 202415 באוג׳ 2024מאושר
$88,442–$88,443
רמה ⁨I⁩
Mc Lean, VA25 ביוני 20241 ביולי 2024מאושר
$114,026–$114,027
רמה ⁨II⁩
Mc Lean, VA25 ביוני 20241 ביולי 2024מאושר
$184,662–$184,663
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA24 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$74,651–$74,652
רמה ⁨I⁩
Southfield, MI20 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$91,021–$91,022
רמה ⁨II⁩
Southfield, MI20 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$102,877–$102,878
רמה ⁨II⁩
Cumming, GA18 ביוני 202428 ביוני 2024מאושר
$102,877–$102,878
רמה ⁨II⁩
Cumming, GA18 ביוני 202428 ביוני 2024מאושר
$102,877–$102,878
רמה ⁨II⁩
Cumming, GA17 ביוני 20241 ביולי 2024מאושר
$86,050–$86,051
רמה ⁨II⁩
Westfield, IN23 במאי 20243 ביוני 2024מאושר
$86,050–$86,051
רמה ⁨II⁩
Westfield, IN14 במאי 202413 בנוב׳ 2024מאושר
$90,085–$90,086
רמה ⁨II⁩
Nashua, NH13 במאי 202427 במאי 2024מאושר
$90,085–$90,086
רמה ⁨II⁩
Nashua, NH13 במאי 202416 בספט׳ 2024נמשך
$80,080–$80,081
רמה ⁨I⁩
Malvern, PA8 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$105,810–$105,811
רמה ⁨II⁩
Manteca, CA30 באפר׳ 202415 באוג׳ 2024מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
Newark, NJ17 באפר׳ 202414 ביוני 2024מאושר
$100,069–$100,070
רמה ⁨II⁩
Malvern, PA14 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$85,738–$85,739
רמה ⁨I⁩
Charlotte, NC9 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$106,974–$106,975
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC9 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
Edison, NJ1 באפר׳ 20241 באפר׳ 2024מאושר
$85,426–$85,427
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO28 במרץ 202427 בספט׳ 2024מאושר
$100,069–$100,070
רמה ⁨II⁩
Middletown, DE28 במרץ 20241 באפר׳ 2024מאושר
$90,147–$90,148
רמה ⁨II⁩
Albany, NY22 במרץ 202425 במרץ 2024מאושר
$102,690–$102,691
רמה ⁨II⁩
Aurora, IL21 בפבר׳ 202426 בפבר׳ 2024מאושר
$90,147–$90,148
רמה ⁨II⁩
Albany, NY21 בפבר׳ 202426 בפבר׳ 2024מאושר
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Liberty Hill, TX31 בינו׳ 202431 בינו׳ 2024מאושר
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX13 בינו׳ 202415 בינו׳ 2024מאושר
$1,162,392–$1,162,404
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX12 בינו׳ 202412 בינו׳ 2024נדחה
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX15 בדצמ׳ 202318 בדצמ׳ 2023מאושר
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Georgetown, TX14 בדצמ׳ 20232 בינו׳ 2024מאושר
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Cedar Park, TX17 בנוב׳ 202320 בנוב׳ 2023מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
Freehold, NJ17 בנוב׳ 202320 בנוב׳ 2023מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
Weehawken, NJ9 בנוב׳ 202313 בנוב׳ 2023מאושר
$94,245–$94,246
רמה ⁨II⁩
Helotes, TX8 בנוב׳ 20238 בנוב׳ 2023מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
New York, NY27 בספט׳ 20231 בנוב׳ 2023מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
New York, NY27 בספט׳ 20239 באוק׳ 2023מאושר
$90,085–$90,086
רמה ⁨II⁩
Nashua, NH24 בספט׳ 202325 בספט׳ 2023מאושר
$114,026–$114,027
רמה ⁨II⁩
Aldie, VA28 באוג׳ 20235 בספט׳ 2023מאושר
$86,050–$86,051
רמה ⁨II⁩
Westfield, IN28 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$85,738–$85,739
רמה ⁨I⁩
Charlotte, NC24 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$81,744–$81,745
רמה ⁨I⁩
Phoenix, AZ24 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$102,294–$102,295
רמה ⁨II⁩
Phoenix, AZ24 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$85,426–$85,427
רמה ⁨II⁩
Maryland Heights, MO24 באוג׳ 20235 בספט׳ 2023מאושר
$106,974–$106,975
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC24 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$96,574–$96,575
רמה ⁨II⁩
Columbus, OH16 באוג׳ 202321 באוג׳ 2023מאושר
$115,918–$115,919
רמה ⁨II⁩
Newark, NJ16 באוג׳ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$101,192–$101,193
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX5 ביולי 202317 ביולי 2023מאושר
$96,866–$96,867
רמה ⁨II⁩
Georgetown, TX5 ביולי 202310 ביולי 2023מאושר
$92,040–$92,041
רמה ⁨II⁩
Austin, TX23 ביוני 202326 ביוני 2023מאושר
$109,283–$109,284
רמה ⁨II⁩
Newark, NJ15 ביוני 202326 ביוני 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX15 ביוני 202326 ביוני 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
The Colony, TX13 ביוני 202313 ביוני 2023מאושר
$95,326–$95,327
רמה ⁨II⁩
Minneapolis, MN13 ביוני 202326 ביוני 2023מאושר
$109,283–$109,284
רמה ⁨II⁩
Newark, NJ6 ביוני 202312 ביוני 2023מאושר
$109,283–$109,284
רמה ⁨II⁩
Newark, NJ6 ביוני 202312 ביוני 2023נמשך
$82,014–$82,035
רמה ⁨II⁩
Westfiled, IN8 במאי 20231 ביוני 2023מאושר
$82,014–$82,015
רמה ⁨II⁩
Westfield, IN8 במאי 20231 ביוני 2023מאושר
$108,181–$108,182
רמה ⁨II⁩
Somerville, MA8 במאי 202319 בספט׳ 2023מאושר
$110,240–$110,241
רמה ⁨II⁩
Vienna, VA1 במאי 202330 בספט׳ 2023מאושר
$101,109–$101,110
רמה ⁨II⁩
Huntervilles, NC1 במאי 20238 במאי 2023מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA24 באפר׳ 20239 בספט׳ 2023מאושר
$95,701–$95,702
רמה ⁨II⁩
Marlton, NJ24 באפר׳ 20238 במאי 2023מאושר
$108,181–$108,182
רמה ⁨II⁩
Boston, MA24 באפר׳ 202329 בספט׳ 2023מאושר
$87,880–$87,881
רמה ⁨II⁩
Manteca, CA20 באפר׳ 202320 באפר׳ 2023מאושר
$83,242–$83,243
רמה ⁨II⁩
Santa Fe, NM19 באפר׳ 202324 באפר׳ 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Plano, TX28 במרץ 202329 במרץ 2023מאושר
$95,701–$95,702
רמה ⁨II⁩
Malvern, PA24 במרץ 202324 במרץ 2023מאושר
$92,394–$92,395
רמה ⁨II⁩
South Jordan, UT24 במרץ 202324 במרץ 2023מאושר
$110,240–$110,241
רמה ⁨II⁩
Aldie, VA22 במרץ 202322 במרץ 2023מאושר
$110,240–$110,241
רמה ⁨II⁩
Aldie, VA15 במרץ 202315 במרץ 2023נמשך
$101,421–$101,422
רמה ⁨II⁩
Raleigh, NC13 במרץ 20234 בספט׳ 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX10 במרץ 202310 במרץ 2023מאושר
$84,614–$84,615
רמה ⁨II⁩
Coraopolis, PA9 במרץ 20239 במרץ 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX7 במרץ 20237 במרץ 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX6 במרץ 20236 במרץ 2023מאושר
$101,109–$101,110
רמה ⁨II⁩
Durham, NC17 בפבר׳ 202320 בפבר׳ 2023מאושר
$83,533–$83,534
רמה ⁨II⁩
Nashua, NH16 בפבר׳ 202317 בפבר׳ 2023מאושר
$94,370–$94,371
רמה ⁨II⁩
Portsmouth, NH16 בפבר׳ 202316 בפבר׳ 2023מאושר
$109,283–$109,284
רמה ⁨II⁩
Whippany, NJ13 בפבר׳ 202320 בפבר׳ 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Irving, TX13 בפבר׳ 202327 בפבר׳ 2023מאושר
$101,109–$101,110
רמה ⁨II⁩
Durham, NC7 בפבר׳ 20231 במאי 2023מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Richardson, TX2 בפבר׳ 20231 ביולי 2023מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Cumming, GA2 בפבר׳ 20233 בפבר׳ 2023מאושר
$81,682–$81,683
רמה ⁨II⁩
Orlando, FL10 בינו׳ 202311 בינו׳ 2023מאושר
$80,829–$80,830
רמה ⁨II⁩
Hoover, AL28 בדצמ׳ 20222 בפבר׳ 2023מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA14 בדצמ׳ 202215 בדצמ׳ 2022מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Roswell, GA12 בדצמ׳ 202213 בדצמ׳ 2022מאושר
$127,338–$127,339
רמה ⁨II⁩
Tukwila, WA8 בדצמ׳ 20228 בדצמ׳ 2022מאושר
$77,875–$77,876
רמה ⁨II⁩
Lawrence, KS11 בנוב׳ 202214 בנוב׳ 2022מאושר
$103,189–$103,190
רמה ⁨II⁩
Woonsocket, RI10 בנוב׳ 202214 בנוב׳ 2022מאושר
$101,109–$101,110
רמה ⁨II⁩
Charlotte, NC8 בנוב׳ 20227 באפר׳ 2023מאושר
$81,682–$81,683
רמה ⁨II⁩
Orlando, FL4 בנוב׳ 20224 בנוב׳ 2022מאושר
$103,189–$103,190
רמה ⁨II⁩
Woonsocket, RI1 בנוב׳ 202224 במרץ 2023מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Cumming, GA25 באוק׳ 202226 באוק׳ 2022מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Irving, TX24 באוק׳ 202224 באוק׳ 2022מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA24 באוק׳ 202224 באוק׳ 2022מאושר
$127,338–$127,339
רמה ⁨II⁩
Seattle, WA11 באוק׳ 202212 באוק׳ 2022מאושר
$98,904–$98,905
רמה ⁨II⁩
Westlake, TX11 באוק׳ 202212 באוק׳ 2022מאושר
$88,629–$88,630
רמה ⁨II⁩
San Antonio, TX6 באוק׳ 20227 באוק׳ 2022מאושר
$99,008–$99,009
רמה ⁨II⁩
Sandy Springs, GA29 בספט׳ 202230 בספט׳ 2022מאושר

⁨Software Developer⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Strategic Resources International Inc⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).