בית › מעסיקים › thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC
thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC: משכורות וחסות H-1B
thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC הגיש 27 בקשות תנאי עבודה עבור ויזות H-1B וויזות קשורות בשנות הכספים 2023–2026; מאושרות: 26. משכורת מוצעת חציונית: $78,000.
האם thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC ממנה ויזות H-1B?
thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC הגיש 27 בקשות תנאי עבודה בשנות הכספים 2023–2026, האחרונה הוגשה בתאריך 11 ביוני 2026. LCA הוא השלב הראשון בבקשת H-1B, ולכן המעסיק מימן או הכין מימון לעובדי H-1B; זה אינו מבטיח חסות למשרה מסוימת. בדקו את רשימות המשרות של המעסיק עצמו.
בקשות כרטיס ירוק (PERM) ב-thyssenkrupp Crankshaft Company, LLC: 3 →
משכורות לפי שם משרה
| משרה | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| Controls Engineer | 9 | $78,000 |
| Sales Pricing Analyst | 2 | $58,184 |
| Process Engineer | 2 | $77,875 |
| Maintenance Engineer | 2 | $80,000 |
| IT Network Specialist | 2 | $70,886 |
| Corporate Production Systems Manager | 1 | $130,645 |
| Production Manager | 1 | $94,786 |
| Quality Engineer | 1 | $69,618 |
| Quality Manager Forging | 1 | $90,000 |
| Quality Systems Engineer | 1 | $70,000 |
| Sr. Manager IT/SAP | 1 | $80,000 |
| Maintenance Planning Team Leader | 1 | $73,674 |
| Analyst, Procurement | 1 | $68,702 |
| Senior Logistics & Planning Group Leader | 1 | $89,000 |
| Logistics & Planning Group Leader | 1 | $89,000 |
בקשות לפי שנת כספים
| שנת כספים | LCAs | שכר חציוני |
|---|---|---|
| שנת כספים 2023 | 6 | $82,250 |
| שנת כספים 2024 | 3 | $70,000 |
| שנת כספים 2025 | 6 | $73,674 |
| שנת כספים 2026 | 12 | $78,000 |
רמות שכר שורר
משרד העבודה קובע ארבע רמות שכר שורר לכל מקצוע ואזור, מרמה I (התחלה) עד רמה IV (מומחיות מלאה). המעסיק בוחר את הרמה המתאימה לדרישות המשרה.
היכן נמצאות המשרות
מקצועות
- Mechatronics Engineers7
- Industrial Engineers6
- Industrial Production Managers4
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Electrical Engineers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Logisticians2
- Computer Systems Engineers/Architects1
הבקשות האחרונות
| משרה | שכר בסיס | מיקום | הוגש | תאריך התחלה | סטטוס |
|---|---|---|---|---|---|
| Logistics & Planning Group Leader | $89,000–$95,000 רמה II | Danville, IL | 11 ביוני 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Process Engineer | $79,206–$90,000 רמה II | Danville, IL | 9 ביוני 2026 | 12 ביוני 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 29 במאי 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 29 במאי 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 29 במאי 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| IT Network Specialist | $70,886–$75,000 רמה I | Danville, IL | 19 במאי 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Senior Logistics & Planning Group Leader | $89,000–$95,000 רמה II | Danville, IL | 23 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 23 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 21 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 21 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Controls Engineer | $78,000–$95,000 רמה I | Danville, IL | 21 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| IT Network Specialist | $70,886–$75,000 רמה I | Danville, IL | 21 באפר׳ 2026 | 1 באוק׳ 2026 | מאושר |
| Analyst, Procurement | $68,702–$77,000 רמה I | Danville, IL | 30 ביוני 2025 | 30 ביוני 2025 | מאושר |
| Maintenance Planning Team Leader | $73,674–$95,000 רמה I | Danville, IL | 3 ביוני 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Process Engineer | $76,544–$85,000 רמה II | Danville, IL | 20 במאי 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Maintenance Engineer | $80,000–$92,000 רמה I | Danville, IL | 12 במאי 2025 | 1 באוק׳ 2025 | מאושר |
| Maintenance Engineer | $80,000–$92,000 רמה I | Danville, MI | 6 במאי 2025 | 1 באוק׳ 2025 | נמשך |
| Sales Pricing Analyst | $60,000–$75,000 רמה II | Danville, IL | 11 באוק׳ 2024 | 21 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Sales Pricing Analyst | $56,368–$65,000 רמה II | Danville, IL | 20 בספט׳ 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Sr. Manager IT/SAP | $80,000–$90,000 רמה III | Danville, IL | 10 במאי 2024 | 1 באוק׳ 2024 | מאושר |
| Quality Systems Engineer | $70,000–$75,000 רמה I | Danville, IL | 29 בספט׳ 2023 | 6 באוק׳ 2023 | מאושר |
| Production Manager | $94,786–$104,000 רמה II | Danville, IL | 25 באוק׳ 2022 | 1 בנוב׳ 2022 | מאושר |
| Corporate Production Systems Manager | $130,645–$150,000 רמה IV | Danville, IL | 25 באוק׳ 2022 | 1 בנוב׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Controls Engineer | $74,500–$82,000 רמה II | Danville, IL | 27 באפר׳ 2022 | 1 באוק׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Controls Engineer | $74,500–$82,000 רמה II | Danville, IL | 27 באפר׳ 2022 | 1 באוק׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Quality Manager Forging | $90,000–$100,000 רמה II | Danville, IL | 28 בדצמ׳ 2021 | 12 בינו׳ 2022 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
| Quality Engineer | $69,618–$75,000 רמה II | Danville, IL | 10 בספט׳ 2021 | 21 בספט׳ 2021 | מאושר, לאחר מכן נמשך |
המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים 2023–2026 (החלטה אחרונה בתאריך 30 ביוני 2026).