נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Ust Healthproof Inc. › Lead II - Software Engineering

⁨Lead II - Software Engineering⁩ ב-⁨Ust Healthproof Inc.⁩: שכר H-1B

⁨16⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Lead II - Software Engineering⁩ ב-⁨Ust Healthproof Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$99,508⁩; חצי הביניים ⁨$93,560⁩–⁨$100,714⁩.

בקשות (LCAs)16
משכורת מוצעת חציונית$99,508
חצי האמצעי של המשכורות⁨$93,560⁩–⁨$100,714⁩
אחוזון 10–90⁨$90,000⁩–⁨$104,694⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩2$93,560
שנת כספים ⁨2024⁩2$90,000
שנת כספים ⁨2025⁩6$100,714
שנת כספים ⁨2026⁩6$99,508

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$116,640
רמה ⁨II⁩
Frisco, TX3 ביוני 202615 ביוני 2026מאושר
$108,675
רמה ⁨II⁩
Frisco, TX19 במאי 20261 ביוני 2026מאושר
$99,015
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX23 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$99,000
רמה ⁨II⁩
Farmers Bramch, TX8 באפר׳ 202620 באפר׳ 2026מאושר
$99,000
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX26 במרץ 202620 באפר׳ 2026מאושר
$100,000
רמה ⁨II⁩
Pittsburgh, PA30 בספט׳ 202510 באוק׳ 2025מאושר
$100,714
רמה ⁨II⁩
Frisco, TX13 באוג׳ 202531 באוג׳ 2025מאושר
$100,714
רמה ⁨II⁩
Frisco, TX11 ביולי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$100,714
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX22 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$100,714
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX21 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$100,714
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX21 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$90,000
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX27 בנוב׳ 20249 בדצמ׳ 2024מאושר
$90,000
רמה ⁨II⁩
Philadelphia, PA24 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$90,000
רמה ⁨II⁩
Farmers Branch, TX23 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$93,560
רמה ⁨II⁩
Aurora, CO7 ביוני 20231 באוק׳ 2023מאושר
$93,560
רמה ⁨II⁩
Aurora, CO18 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר

⁨Lead II - Software Engineering⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Ust Healthproof Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).