נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Visa U.S.A. Inc. › Sr. Manager

⁨Sr. Manager⁩ ב-⁨Visa U.S.A. Inc.⁩: שכר H-1B

⁨52⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Sr. Manager⁩ ב-⁨Visa U.S.A. Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$154,008⁩; חצי הביניים ⁨$147,502⁩–⁨$169,100⁩.

בקשות (LCAs)52
משכורת מוצעת חציונית$154,008
חצי האמצעי של המשכורות⁨$147,502⁩–⁨$169,100⁩
אחוזון 10–90⁨$135,454⁩–⁨$188,596⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩8$151,162
שנת כספים ⁨2024⁩17$153,587
שנת כספים ⁨2025⁩13$149,760
שנת כספים ⁨2026⁩14$170,776

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$164,715–$246,200
רמה ⁨IV⁩
San Francisco, CA23 באפר׳ 20268 ביוני 2026מאושר
$161,600–$258,300
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA23 במרץ 202622 בספט׳ 2026מאושר
$169,100–$270,800
רמה ⁨IV⁩
New York, NY3 במרץ 202621 ביולי 2026מאושר
$172,453–$273,200
רמה ⁨IV⁩
San Francisco, CA27 בפבר׳ 202626 באוג׳ 2026מאושר
$185,994–$289,300
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA24 בפבר׳ 20269 במרץ 2026מאושר
$172,453–$240,100
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA24 בפבר׳ 20269 באוג׳ 2026מאושר
$156,645–$246,200
רמה ⁨IV⁩
New York, NY20 בפבר׳ 20265 באוג׳ 2026מאושר
$194,834–$307,800
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA13 בפבר׳ 202612 באוג׳ 2026מאושר
$163,300–$261,600
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO12 בפבר׳ 20261 באוג׳ 2026מאושר
$194,834–$307,800
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA2 בפבר׳ 202616 בפבר׳ 2026מאושר
$153,700–$246,200
רמה ⁨IV⁩
New York, NY27 בינו׳ 202620 ביולי 2026מאושר, לאחר מכן נמשך
$182,434–$260,400Austin, TX23 בינו׳ 20269 בפבר׳ 2026מאושר
$194,834–$289,300
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA22 בינו׳ 202614 באפר׳ 2026מאושר
$169,100–$270,800
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA14 בנוב׳ 20257 באפר׳ 2026מאושר
$145,995–$230,200
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO12 בספט׳ 20256 בפבר׳ 2026מאושר
$194,834–$295,400
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA8 בספט׳ 202518 בנוב׳ 2025מאושר
$152,200–$243,700
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX23 ביוני 20257 ביולי 2025מאושר
$138,500–$221,400
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX9 באפר׳ 202514 באפר׳ 2025מאושר
$135,300–$216,600
רמה ⁨IV⁩
Charlotte, NC8 באפר׳ 20252 באוג׳ 2025מאושר
$127,400–$204,000
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA2 באפר׳ 202521 באוג׳ 2025מאושר
$149,760–$230,200
רמה ⁨IV⁩
Atlanta, GA4 במרץ 20252 באוג׳ 2025מאושר
$159,100–$254,800
רמה ⁨II⁩
New York, NY28 בפבר׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$136,989–$199,300
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX27 בפבר׳ 202518 באוג׳ 2025מאושר
$188,885–$270,800
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA11 בדצמ׳ 20247 ביוני 2025מאושר
$152,200–$243,700
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX27 בנוב׳ 20246 במאי 2025מאושר
$153,587–$230,200
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO25 בנוב׳ 20243 בדצמ׳ 2024מאושר
$143,200–$229,300
רמה ⁨IV⁩
Boston, MA21 באוק׳ 202415 באפר׳ 2025מאושר
$153,587–$214,500
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO26 באוג׳ 202422 בפבר׳ 2025מאושר
$153,587–$193,500
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO13 באוג׳ 202431 בינו׳ 2025מאושר
$169,200–$270,800
רמה ⁨III⁩
Foster City, CA11 ביולי 20246 בדצמ׳ 2024מאושר
$181,813–$227,100
רמה ⁨IV⁩
San Francisco, CA23 באפר׳ 20241 במאי 2024מאושר
$191,755–$227,100
רמה ⁨IV⁩
Austin, TX12 באפר׳ 202429 באפר׳ 2024מאושר
$154,315–$236,300
E-3 · רמה ⁨IV⁩
New York, NY21 במרץ 20242 באפר׳ 2024מאושר
$162,594–$193,500
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO13 במרץ 202412 בספט׳ 2024מאושר
$163,238–$236,300
רמה ⁨IV⁩
New York, NY22 בפבר׳ 202422 באוג׳ 2024מאושר
$128,200–$204,800
רמה ⁨IV⁩
New York, NY21 בפבר׳ 202431 ביולי 2024מאושר
$147,700–$236,300
רמה ⁨IV⁩
San Francisco, CA21 בפבר׳ 202417 באוג׳ 2024מאושר
$147,700–$236,300
רמה ⁨III⁩
New York, NY21 בפבר׳ 202417 באוג׳ 2024מאושר
$133,000–$212,900
רמה ⁨IV⁩
New York, NY20 בפבר׳ 202417 באוג׳ 2024מאושר
$147,700–$236,300
רמה ⁨IV⁩
New York, NY16 בפבר׳ 202416 באוג׳ 2024מאושר
$163,238–$236,300
רמה ⁨IV⁩
New York, NY19 בינו׳ 202417 ביולי 2024מאושר
$146,910–$232,700
רמה ⁨IV⁩
Washington, DC17 בינו׳ 202414 ביוני 2024מאושר
$152,300–$198,000
רמה ⁨III⁩
Washington, DC2 בינו׳ 202414 ביוני 2024מאושר
$142,300–$227,700
E-3 · רמה ⁨IV⁩
San Francisco, CA25 בספט׳ 202325 בנוב׳ 2023מאושר
$154,315–$227,700
רמה ⁨IV⁩
New York, NY19 בספט׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$148,800–$283,200
רמה ⁨IV⁩
Washington, DC2 ביוני 202320 ביוני 2023מאושר
$133,500–$213,500
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA11 באפר׳ 202310 באוק׳ 2023מאושר
$153,525–$227,700
רמה ⁨IV⁩
New York, NY1 במרץ 202328 באוג׳ 2023מאושר
$136,843–$204,900
רמה ⁨IV⁩
Washington DC, VA20 בפבר׳ 202320 באוג׳ 2023מאושר
$132,704–$209,200
רמה ⁨IV⁩
Highlands Ranch, CO26 בינו׳ 20236 בפבר׳ 2023מאושר
$162,386–$246,200
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA7 בנוב׳ 20223 במאי 2023מאושר
$165,400–$264,600
רמה ⁨IV⁩
Foster City, CA17 באוק׳ 202214 באפר׳ 2023מאושר

⁨Sr. Manager⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Visa U.S.A. Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).