נתוני שכר H1B

בית › מעסיקים › Zensar Technologies, Inc. › Computer Systems Analyst

⁨Computer Systems Analyst⁩ ב-⁨Zensar Technologies, Inc.⁩: שכר H-1B

⁨171⁩ בקשות לתנאי עבודה עבור התפקיד ⁨Computer Systems Analyst⁩ ב-⁨Zensar Technologies, Inc.⁩. חציון השכר הבסיסי המוצע ⁨$104,125⁩; חצי הביניים ⁨$92,331⁩–⁨$120,000⁩.

בקשות (LCAs)171
משכורת מוצעת חציונית$104,125
חצי האמצעי של המשכורות⁨$92,331⁩–⁨$120,000⁩
אחוזון 10–90⁨$86,678⁩–⁨$136,074⁩

לפי שנת כספים

שנת כספיםLCAsשכר חציוני
שנת כספים ⁨2023⁩31$104,125
שנת כספים ⁨2024⁩34$100,000
שנת כספים ⁨2025⁩72$100,357
שנת כספים ⁨2026⁩30$110,000

בקשות

שכר בסיסמיקוםהוגשתאריך התחלהסטטוס
$93,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Research Triangle Park, NC22 ביוני 20262 ביולי 2026נמשך
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC15 ביוני 20261 באוק׳ 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA9 ביוני 202621 בספט׳ 2026מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC3 ביוני 202621 בספט׳ 2026מאושר
$92,331–$122,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC3 ביוני 202621 בספט׳ 2026מאושר
$115,000–$135,000
רמה ⁨IV⁩
Neenah, WI1 ביוני 20261 באוק׳ 2026מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Neenah, WI1 ביוני 20269 ביוני 2026מאושר
$99,840–$120,840
רמה ⁨III⁩
Chicago, IL27 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$99,840–$120,840
רמה ⁨III⁩
Chicago, IL26 במאי 20261 באוק׳ 2026נמשך
$155,000–$175,000
רמה ⁨IV⁩
East Rutherford, NJ12 במאי 202622 במאי 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA11 במאי 202621 בספט׳ 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA7 במאי 202621 בספט׳ 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA7 במאי 202621 בספט׳ 2026מאושר
$105,000–$125,000
רמה ⁨II⁩
Santa Ana, CA7 במאי 20261 באוק׳ 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA7 במאי 202619 במאי 2026מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨III⁩
Morrisville, NC24 באפר׳ 202621 בספט׳ 2026מאושר
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC24 באפר׳ 20261 באוק׳ 2026מאושר
$131,498–$151,000
רמה ⁨IV⁩
Duluth, GA3 באפר׳ 20269 באפר׳ 2026מאושר
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC13 במרץ 20263 בספט׳ 2026מאושר
$113,904–$133,904
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC11 במרץ 202622 ביוני 2026מאושר
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC5 במרץ 202629 באוג׳ 2026מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC5 במרץ 202629 באוג׳ 2026מאושר
$101,050–$121,050
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA26 בפבר׳ 202628 באוג׳ 2026מאושר
$92,539–$112,539
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA10 בפבר׳ 20269 במאי 2026מאושר
$131,560–$151,560
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA30 בינו׳ 20269 בפבר׳ 2026מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA28 בינו׳ 20261 ביוני 2026מאושר
$130,000–$150,000
רמה ⁨II⁩
Marlborough, MA14 בינו׳ 20268 ביולי 2026מאושר
$120,000–$160,000
רמה ⁨II⁩
Monroe, LA12 בינו׳ 20261 בפבר׳ 2026מאושר
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC7 בינו׳ 202619 בינו׳ 2026מאושר
$108,136–$148,136
רמה ⁨II⁩
Plano, TX11 בנוב׳ 202525 בנוב׳ 2025מאושר
$93,000–$113,000
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA11 בנוב׳ 202518 בדצמ׳ 2025מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨II⁩
Tarrytown, NY3 בנוב׳ 202517 בנוב׳ 2025מאושר
$120,840–$160,840
רמה ⁨II⁩
Huntersville, NC29 באוג׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Miami, FL22 באוג׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Neenah, WI22 באוג׳ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Manteca, CA22 באוג׳ 20255 בספט׳ 2025מאושר
$108,000–$128,000
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX31 ביולי 202511 באוג׳ 2025מאושר
$106,000–$126,000
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC10 ביולי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$88,483–$108,483
רמה ⁨II⁩
Scottsdale, AZ10 ביולי 202524 ביולי 2025מאושר
$92,331–$112,331
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC8 ביולי 202515 באוק׳ 2025מאושר
$88,358–$108,358
רמה ⁨II⁩
Durham, NC30 ביוני 202515 ביולי 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA30 ביוני 202515 ביולי 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC20 ביוני 202530 ביוני 2025מאושר
$65,811–$85,000
רמה ⁨II⁩
Decatur, IL16 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Durham, NC12 ביוני 202524 ביוני 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA12 ביוני 20251 באוג׳ 2025מאושר
$125,000–$145,000
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA10 ביוני 202519 ביוני 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Durham, NC10 ביוני 20259 בדצמ׳ 2025מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA9 ביוני 202515 ביוני 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC6 ביוני 20252 בדצמ׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA5 ביוני 202517 ביוני 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA4 ביוני 20251 באוק׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC31 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$89,710–$109,710
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA29 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$89,710–$110,000
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA27 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$88,358–$108,358
רמה ⁨II⁩
Durham, NC27 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$98,550–$118,550
רמה ⁨II⁩
Tracy, CA27 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC27 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$100,714–$120,714
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX23 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA23 במאי 202530 בספט׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA22 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$69,638–$89,638
רמה ⁨II⁩
Gainesville, FL22 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA9 במאי 20258 ביולי 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA7 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨II⁩
East Rutherford, NJ2 במאי 20255 במאי 2025מאושר
$88,000–$108,000
רמה ⁨II⁩
Homestead, FL1 במאי 20251 באוק׳ 2025מאושר
$89,710–$109,710
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA23 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA23 באפר׳ 202530 בספט׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA22 באפר׳ 20251 במאי 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC22 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA11 באפר׳ 202530 באוג׳ 2025מאושר
$137,000–$157,000
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA9 באפר׳ 202516 באפר׳ 2025מאושר
$95,000–$135,000
רמה ⁨II⁩
Neenah, WI8 באפר׳ 20251 במאי 2025מאושר
$87,485–$107,485
רמה ⁨II⁩
Miami, FL7 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$93,101–$133,101
רמה ⁨II⁩
Cary, NC7 באפר׳ 202520 בספט׳ 2025מאושר
$118,789–$138,789
רמה ⁨II⁩
Corte Madera, CA7 באפר׳ 20259 בספט׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA4 באפר׳ 20251 באוק׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC3 באפר׳ 202510 באפר׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Cary, NC1 באפר׳ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$115,000–$135,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC31 במרץ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC28 במרץ 20251 באפר׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
Palo Alto, CA28 במרץ 20258 באפר׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA17 במרץ 20252 בספט׳ 2025מאושר
$125,000–$145,000
רמה ⁨II⁩
New York, NY11 במרץ 202517 במרץ 2025מאושר
$119,302–$139,302
רמה ⁨II⁩
Pittsburgh, PA10 במרץ 202531 באוג׳ 2025מאושר
$89,710–$109,710
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA4 במרץ 202531 באוג׳ 2025מאושר
$107,000–$127,000
רמה ⁨II⁩
Cary, NC3 במרץ 20251 בספט׳ 2025מאושר
$110,000–$150,000
רמה ⁨II⁩
Columbus, OH3 במרץ 202524 במרץ 2025מאושר
$93,101–$113,101
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC28 בפבר׳ 202510 במרץ 2025מאושר
$87,485–$107,485
רמה ⁨II⁩
Miami, FL28 בפבר׳ 202530 באוג׳ 2025מאושר
$87,485–$107,485
רמה ⁨II⁩
Miami, FL27 בפבר׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$91,370–$111,370
רמה ⁨II⁩
Miami, FL27 בפבר׳ 202529 באוג׳ 2025מאושר
$136,074–$156,074
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA25 בפבר׳ 202521 באוג׳ 2025מאושר
$110,461–$130,461
רמה ⁨II⁩
Round Rock, TX24 בפבר׳ 20255 באוג׳ 2025מאושר
$95,454–$115,454
רמה ⁨II⁩
Miami, FL24 בפבר׳ 202518 באוג׳ 2025מאושר
$90,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Marietta, GA20 בפבר׳ 202522 באוג׳ 2025מאושר
$94,000–$124,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC18 בפבר׳ 202516 באוג׳ 2025מאושר
$118,789–$138,789
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA13 בפבר׳ 202515 באוג׳ 2025מאושר
$89,710–$109,710
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA13 בפבר׳ 202515 ביולי 2025מאושר
$137,884–$157,884
רמה ⁨II⁩
Durham, NC12 בפבר׳ 202512 באוג׳ 2025מאושר
$144,800–$184,800
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA7 בפבר׳ 202518 בפבר׳ 2025מאושר
$104,154–$134,154
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA17 בינו׳ 202527 בינו׳ 2025מאושר
$95,000–$115,000
רמה ⁨II⁩
Loganville, GA28 באוק׳ 202412 בנוב׳ 2024מאושר
$115,000–$135,000
רמה ⁨II⁩
Austin, TX25 בספט׳ 202425 בספט׳ 2024מאושר
$93,200–$113,200
רמה ⁨II⁩
Morrisville, NC9 בספט׳ 202413 בספט׳ 2024מאושר
$85,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Collierville, TN16 באוג׳ 202430 באוג׳ 2024מאושר
$122,000–$142,000
רמה ⁨II⁩
Amelia, OH2 באוג׳ 202415 באוג׳ 2024מאושר
$130,000–$150,000
רמה ⁨II⁩
Irving, TX14 ביוני 202428 ביוני 2024מאושר
$97,594–$117,594
רמה ⁨II⁩
Brea, CA13 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$121,597–$141,597
רמה ⁨II⁩
Pleasanton, CA12 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$90,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Decatur, IL11 ביוני 202411 ביוני 2024מאושר
$86,403–$106,403
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA7 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$104,125–$124,125
רמה ⁨II⁩
Princeton, NJ6 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$84,510–$104,510
רמה ⁨II⁩
Durham, NC3 ביוני 20241 באוק׳ 2024מאושר
$81,578–$101,578
רמה ⁨II⁩
Miami, FL31 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$97,594–$117,594
רמה ⁨II⁩
Santa Ana, CA31 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$86,403–$106,403
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA29 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$133,245–$153,245
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA29 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$84,510–$104,510
רמה ⁨II⁩
Durham, NC28 במאי 20247 ביוני 2024מאושר
$104,125–$124,125
רמה ⁨II⁩
New York, NY8 במאי 20241 באוק׳ 2024מאושר
$116,000–$136,000
רמה ⁨II⁩
Alpharetta, GA8 במאי 202421 במאי 2024מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Holly Springs, NC29 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Coppell, TX26 באפר׳ 202410 במאי 2024מאושר
$119,700–$139,700
רמה ⁨II⁩
Marlborough, MA26 באפר׳ 20242 ביולי 2024מאושר
$104,000–$124,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC15 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$90,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA5 באפר׳ 20241 באוק׳ 2024מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC29 במרץ 202424 באוג׳ 2024מאושר
$130,000–$150,000
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX13 בפבר׳ 202415 בפבר׳ 2024מאושר
$100,000–$120,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC24 בינו׳ 202428 ביוני 2024מאושר
$100,000–$140,000
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA23 בינו׳ 20241 בפבר׳ 2024מאושר
—
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA19 בינו׳ 20241 בפבר׳ 2024נדחה
$121,600–$141,600
רמה ⁨II⁩
Union City, CA13 בדצמ׳ 202322 בדצמ׳ 2023מאושר
$140,000–$160,000
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX6 בדצמ׳ 20234 ביוני 2024מאושר
$94,964–$114,964
רמה ⁨II⁩
Durham, NC27 בנוב׳ 202321 במאי 2024מאושר
$110,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Lathrop, CA22 בנוב׳ 202322 במאי 2024מאושר
$90,000–$110,000
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA3 בנוב׳ 202316 בנוב׳ 2023מאושר
$99,091–$129,091
רמה ⁨II⁩
Quincy, MA26 באוק׳ 202331 באוק׳ 2023מאושר
$95,000–$115,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC17 באוק׳ 202322 במרץ 2024מאושר
$104,125–$124,125
רמה ⁨II⁩
Princeton, NJ11 באוק׳ 202319 באוק׳ 2023מאושר
$104,125–$124,125
רמה ⁨II⁩
Hawthorne, NY22 בספט׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$104,125–$124,125
רמה ⁨II⁩
Parsippany, NJ6 בספט׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$73,000–$93,000
רמה ⁨II⁩
Columbia, MO1 בספט׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$77,334–$97,334
רמה ⁨II⁩
Miami, FL21 ביוני 20234 ביולי 2023מאושר
$95,514–$115,514
רמה ⁨II⁩
Cranbury, NJ13 ביוני 20231 באוק׳ 2023מאושר
$75,837–$95,837
רמה ⁨II⁩
Neenah, WI8 ביוני 20231 באוק׳ 2023מאושר
$84,781–$104,781
רמה ⁨II⁩
Duluth, GA26 במאי 202321 בספט׳ 2023מאושר
$94,890–$114,890
רמה ⁨II⁩
Westborough, MA15 במאי 20231 באוק׳ 2023מאושר
$84,781–$104,781
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA27 באפר׳ 20239 במאי 2023מאושר
$77,334–$97,334
רמה ⁨II⁩
Miami, FL18 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023מאושר
$82,888–$102,888
רמה ⁨II⁩
Durham, NC18 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023מאושר
$87,402–$107,402
רמה ⁨II⁩
Wayne, PA17 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023מאושר
$87,402–$107,402
רמה ⁨II⁩
Wayne, PA14 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023נמשך
$84,781–$105,000
רמה ⁨II⁩
Atlanta, GA13 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023מאושר
$115,814–$135,814
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA13 באפר׳ 202321 בספט׳ 2023מאושר
$94,557–$114,000
רמה ⁨II⁩
Santa Ana, CA3 באפר׳ 20231 באוק׳ 2023מאושר
$105,000–$125,000
רמה ⁨II⁩
Folsom, CA22 במרץ 202330 במרץ 2023מאושר
$116,000–$136,000
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA16 במרץ 202331 באוג׳ 2023מאושר
$123,000–$143,000
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA15 במרץ 202321 במרץ 2023מאושר
$122,000–$142,000
רמה ⁨II⁩
Pittsburgh, PA1 במרץ 202324 באוג׳ 2023מאושר
$116,000–$136,000
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA27 בפבר׳ 20236 במרץ 2023מאושר
$116,000–$136,000
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA9 בפבר׳ 20239 באוג׳ 2023מאושר
$115,814–$136,000
רמה ⁨II⁩
San Jose, CA30 בינו׳ 202325 ביולי 2023מאושר
$115,000–$136,000
רמה ⁨II⁩
Fuquay Varina, NC30 בינו׳ 202325 ביולי 2023מאושר
$115,814–$136,000
רמה ⁨II⁩
Santa Clara, CA30 בינו׳ 202324 ביולי 2023מאושר
$85,000–$105,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC23 בינו׳ 20231 ביוני 2023מאושר
$86,861–$106,861
רמה ⁨II⁩
Dallas, TX23 בינו׳ 202323 בינו׳ 2023מאושר
$100,000–$130,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC19 בדצמ׳ 202222 בדצמ׳ 2022מאושר
$152,000–$172,000
רמה ⁨II⁩
Durham, NC15 בנוב׳ 202216 במאי 2023מאושר
$115,814–$135,000
רמה ⁨II⁩
Milpitas, CA2 בנוב׳ 20221 בינו׳ 2023מאושר
$120,000–$140,000
רמה ⁨II⁩
Fremont, CA21 באוק׳ 202225 במרץ 2023מאושר
$155,000–$185,000
רמה ⁨II⁩
Cary, NC21 באוק׳ 202215 במרץ 2023מאושר

⁨Computer Systems Analyst⁩ אצל כל המעסיקים →

תפקידים נוספים ב-⁨Zensar Technologies, Inc.⁩

המשכורות הן הצד הנמוך יותר של השכר המוצע בכל בקשה, מומרות לסכום שנתי; הסטטיסטיקות משתמשות רק בבקשות מלאות-משרה מאושרות. LCA אינו אישור ויזה, ו-LCA אחד יכול לכסות מספר משרות. מקור: משרד העבודה האמריקאי, נתוני חשיפת LCA של OFLC, שנות כספים ⁨2023–2026⁩ (החלטה אחרונה בתאריך ⁨30 ביוני 2026⁩).