Done sou Salè H1B

Akèy › Anplwayè › Google LLC › Technical Solutions Consultant

Technical Solutions Consultant nan Google LLC: Salè H-1B

242 aplikasyon kondisyon travay pou tit travay Technical Solutions Consultant nan Google LLC. Salè baz medyàn ofri $171,000; mwatye mitan $145,750–$200,000.

Demann (LCA)242
Salè medyan ofri$171,000
Mwatye salè yo$145,750–$200,000
10yèm–90yèm pousantaj$130,500–$221,550

Pa ane fiskal

Ane fiskalLCASalè medyan
FY202364$158,500
FY202478$182,500
FY202559$174,000
FY202635$181,000

Aplikasyon

Salè bazKoteSoumètDat kòmansmanEstati
$210,120
Nivo IV
New York, NYJun 16, 2026Nov 9, 2026Certifye
$213,000
Nivo IV
New York, NYJun 9, 2026Oct 21, 2026Certifye
$209,000Sunnyvale, CAMay 15, 2026May 28, 2026Certifye
$211,000
Nivo IV
Austin, TXMay 13, 2026Oct 2, 2026Certifye
$146,000
Nivo II
Austin, TXMay 7, 2026Oct 1, 2026Certifye
$249,000
Nivo IV
San Francisco, CAApr 21, 2026Aug 25, 2026Certifye
$118,000Austin, TXApr 3, 2026Sep 18, 2026Certifye
$209,000
Nivo IV
New York, NYApr 2, 2026Sep 5, 2026Certifye
$118,000Austin, TXMar 27, 2026Sep 4, 2026Certifye
$118,000Austin, TXMar 27, 2026Sep 23, 2026Certifye
$118,000
Nivo I
Austin, TXMar 27, 2026Sep 9, 2026Certifye
$170,000
Nivo II
New York, NYMar 27, 2026Sep 10, 2026Certifye
$146,000
Nivo II
Austin, TXMar 27, 2026Sep 1, 2026Certifye
$210,000Sunnyvale, CAMar 26, 2026Sep 9, 2026Certifye
$181,000
Nivo IV
Chicago, ILMar 25, 2026Aug 29, 2026Certifye
$146,000
Nivo II
Austin, TXMar 23, 2026Sep 4, 2026Certifye
$187,000
Nivo II
Kirkland, WAMar 20, 2026Sep 4, 2026Certifye
$208,000
Nivo IV
Sunnyvale, CAMar 19, 2026Sep 4, 2026Certifye
$170,000
Nivo IV
Austin, TXMar 18, 2026Aug 11, 2026Certifye
$217,000Mountain View, CAMar 18, 2026Aug 26, 2026Certifye
$164,000
Nivo II
New York, NYMar 7, 2026Sep 2, 2026Certifye
$240,000
Nivo IV
San Francisco, CAMar 4, 2026Aug 25, 2026Certifye
$289,000
Nivo IV
Sunnyvale, CAFeb 26, 2026Jun 25, 2026Certifye
$242,000
Nivo III
Sunnyvale, CAJan 20, 2026Jul 7, 2026Certifye
$171,000
Nivo III
Austin, TXJan 14, 2026Apr 25, 2026Certifye
$201,000
Nivo II
Sunnyvale, CAJan 9, 2026Jan 26, 2026Certifye
$168,000Mountain View, CAJan 5, 2026Jun 20, 2026Certifye
$197,000Sunnyvale, CADec 30, 2025Jan 19, 2026Certifye
$171,000
Nivo III
Austin, TXDec 24, 2025Mar 13, 2026Certifye, apre retire
$142,000
Nivo II
Atlanta, GADec 19, 2025Dec 28, 2025Certifye
$170,000San Jose, CADec 10, 2025Jan 15, 2026Certifye
$209,520
Nivo IV
Dallas, TXDec 2, 2025May 21, 2026Certifye
$171,000
Nivo III
Austin, TXSep 26, 2025Mar 13, 2026Certifye
$149,000Seattle, WASep 25, 2025Oct 21, 2025Certifye
$201,000
Nivo III
New York, NYSep 25, 2025Oct 28, 2025Certifye
$261,000Sunnyvale, CASep 4, 2025Jan 25, 2026Certifye
$204,000
Nivo II
San Jose, CAJul 29, 2025Jan 9, 2026Certifye
$206,000
E-3
New York, NYJul 28, 2025Sep 1, 2025Certifye
$168,000Sunnyvale, CAJul 23, 2025Jul 29, 2025Certifye
$168,000Sunnyvale, CAJul 22, 2025Jul 31, 2025Certifye
$261,000Sunnyvale, CAJul 18, 2025Dec 5, 2025Certifye
$180,000
Nivo III
Addison, TXJul 10, 2025Jul 14, 2025Certifye
$200,000
Nivo III
Seattle, WAJul 9, 2025Jul 18, 2025Certifye
$143,000
Nivo II
Atlanta, GAJun 11, 2025Nov 29, 2025Certifye
$185,000
Nivo III
Austin, TXJun 2, 2025Jun 13, 2025Certifye
$142,000Boulder, COMay 30, 2025Oct 1, 2025Certifye
$174,000
Nivo III
Addison, TXMay 30, 2025Nov 16, 2025Certifye
$140,000
Nivo II
Chicago, ILApr 29, 2025May 2, 2025Certifye
$195,000Sunnyvale, CAApr 21, 2025Sep 30, 2025Certifye
$230,000
Nivo IV
Austin, TXApr 18, 2025Jun 16, 2025Certifye
$120,000
Nivo II
Austin, TXApr 14, 2025Oct 10, 2025Certifye
$203,000
Nivo III
San Jose, CAApr 11, 2025Sep 25, 2025Certifye
$200,000
Nivo III
Mountain View, CAApr 4, 2025Apr 11, 2025Certifye
$213,000
Nivo IV
Atlanta, GAMar 28, 2025Apr 16, 2025Certifye
$203,000
Nivo III
Sunnyvale, CAMar 14, 2025Aug 11, 2025Certifye
$162,000
Nivo III
Addison, TXMar 10, 2025Sep 5, 2025Certifye
$253,000
Nivo IV
New York, NYMar 7, 2025Sep 6, 2025Certifye
$144,000
Nivo II
Chicago, ILMar 6, 2025Sep 3, 2025Certifye
$166,000
Nivo III
Chicago, ILMar 6, 2025Sep 3, 2025Certifye
$244,256
Nivo IV
Mountain View, CAMar 6, 2025Sep 3, 2025Certifye
$138,000
Nivo II
Chicago, ILMar 5, 2025Sep 3, 2025Certifye
$110,000
Nivo I
Boulder, COMar 5, 2025Sep 3, 2025Certifye
$194,000
Nivo II
Mountain View, CAFeb 21, 2025Aug 8, 2025Certifye
$138,000
Nivo II
Austin, TXFeb 21, 2025Aug 20, 2025Certifye
$193,000Sunnyvale, CAFeb 21, 2025Aug 16, 2025Certifye
$135,000Boulder, COFeb 20, 2025Aug 20, 2025Certifye
$238,000
Nivo IV
New York, NYFeb 20, 2025Aug 22, 2025Certifye
$138,690
Nivo II
Kirkland, WAFeb 20, 2025Aug 13, 2025Certifye
$195,000Sunnyvale, CAFeb 20, 2025Aug 20, 2025Certifye
$158,000
Nivo II
New York, NYFeb 20, 2025Aug 21, 2025Certifye
$174,000
Nivo II
New York, NYFeb 20, 2025Aug 18, 2025Certifye
$138,000
Nivo II
Austin, TXFeb 19, 2025Aug 20, 2025Retire
$193,640
Nivo II
San Jose, CAFeb 18, 2025Aug 17, 2025Certifye
$203,000
Nivo III
Sunnyvale, CAFeb 18, 2025Aug 20, 2025Certifye
$146,000Reston, VAFeb 18, 2025Jul 9, 2025Certifye
$158,000
Nivo II
New York, NYFeb 18, 2025Aug 19, 2025Retire
$116,000Kirkland, WAFeb 17, 2025Aug 15, 2025Certifye
$139,000
Nivo II
Austin, TXFeb 17, 2025Aug 15, 2025Certifye
$138,500
Nivo II
Chicago, ILFeb 13, 2025Aug 11, 2025Certifye
$144,000
Nivo II
Addison, TXFeb 11, 2025Feb 24, 2025Certifye
$198,900
Nivo II
Sunnyvale, CAFeb 7, 2025Aug 5, 2025Certifye
$172,000
Nivo III
Kirkland, WAFeb 6, 2025Jul 11, 2025Certifye
$173,000
Nivo III
Irvine, CAFeb 6, 2025Aug 7, 2025Certifye
$162,000
Nivo II
Sunnyvale, CAFeb 4, 2025Feb 7, 2025Certifye
$164,000Sunnyvale, CAJan 6, 2025Jan 13, 2025Certifye
$211,000
Nivo IV
Woolwich Township, NJDec 24, 2024Jun 21, 2025Certifye
$145,000
Nivo II
Addison, TXDec 23, 2024Jan 10, 2025Certifye
$195,000
Nivo III
New York, NYDec 23, 2024Jan 3, 2025Certifye
$140,000
Nivo II
Chicago, ILDec 20, 2024Jan 2, 2025Certifye
$162,000
Nivo II
Sunnyvale, CADec 18, 2024Jun 12, 2025Certifye
$166,000
Nivo III
Chicago, ILNov 13, 2024May 11, 2025Certifye
$180,000Sunnyvale, CANov 13, 2024May 11, 2025Certifye
$146,000
Nivo II
Kirkland, WANov 6, 2024Jan 6, 2025Certifye
$175,000
Nivo III
Reston, VANov 5, 2024May 1, 2025Certifye
$195,000
Nivo III
Sunnyvale, CAOct 28, 2024Feb 28, 2025Certifye
$194,930
Nivo III
New York, NYOct 18, 2024Apr 14, 2025Certifye
$235,000
Nivo IV
New York, NYSep 19, 2024Mar 5, 2025Certifye
$195,000
Nivo III
New York, NYSep 6, 2024Feb 28, 2025Certifye
$115,000
Nivo II
Chicago, ILAug 23, 2024Feb 17, 2025Certifye
$166,000
Nivo III
Austin, TXAug 20, 2024Jan 10, 2025Certifye
$190,000
Nivo III
New York, NYAug 20, 2024Aug 29, 2024Certifye
$234,000
Nivo IV
New York, NYAug 13, 2024Feb 8, 2025Certifye
$228,000
Nivo III
Mountain View, CAAug 12, 2024Sep 12, 2024Certifye
$200,000
Nivo III
Sunnyvale, CAAug 8, 2024Aug 19, 2024Certifye
$190,000
Nivo II
Sunnyvale, CAJul 31, 2024Jan 22, 2025Certifye
$203,000
E-3 · Nivo III
Sunnyvale, CAJul 26, 2024Sep 9, 2024Certifye
$211,000
Nivo IV
Bellevue, WAJul 10, 2024Jan 4, 2025Certifye
$138,000
Nivo II
Atlanta, GAJul 9, 2024Jul 9, 2024Certifye
$159,930Mountain View, CAJun 25, 2024Dec 20, 2024Certifye
$195,000
Nivo III
New York, NYJun 17, 2024Jul 26, 2024Certifye
$196,500
Nivo III
Sunnyvale, CAJun 17, 2024Nov 26, 2024Certifye
$195,000
Nivo II
San Jose, CAJun 14, 2024Dec 10, 2024Certifye
$166,000
Nivo III
Austin, TXJun 7, 2024Nov 29, 2024Certifye
$220,000
Nivo IV
Seattle, WAJun 6, 2024Jun 26, 2024Certifye
$169,000
Nivo II
San Francisco, CAMay 20, 2024Oct 1, 2024Certifye
$140,000
Nivo II
Austin, TXMay 15, 2024May 20, 2024Certifye
$139,000
Nivo III
Ann Arbor, MIMay 9, 2024Oct 31, 2024Certifye
$205,000
Nivo III
Chicago, ILMay 6, 2024May 13, 2024Certifye
$212,100
Nivo II
San Jose, CAApr 18, 2024Oct 14, 2024Certifye
$203,000
Nivo III
New York, NYApr 9, 2024Apr 22, 2024Certifye
$175,000
Nivo III
Playa Vista, CAApr 9, 2024Oct 5, 2024Certifye
$165,164
Nivo II
New York, NYApr 5, 2024Aug 25, 2024Certifye
$159,000Mountain View, CAApr 1, 2024Apr 15, 2024Certifye
$139,500
Nivo II
Chicago, ILMar 29, 2024Sep 24, 2024Certifye
$196,000
Nivo II
Sunnyvale, CAMar 27, 2024Apr 15, 2024Certifye
$165,164
Nivo II
New York, NYMar 21, 2024Sep 17, 2024Certifye
$195,000
Nivo III
New York, NYMar 21, 2024Jul 26, 2024Certifye, apre retire
$110,000
Nivo II
Boulder, COMar 20, 2024Sep 11, 2024Certifye
$193,000
Nivo II
Sunnyvale, CAMar 20, 2024Sep 17, 2024Certifye
$164,000
Nivo II
New York, NYMar 7, 2024Mar 18, 2024Certifye
$113,000
Nivo II
Kirkland, WAMar 7, 2024Aug 29, 2024Certifye
$174,000
Nivo II
New York, NYMar 7, 2024Jul 27, 2024Certifye
$191,000Mountain View, CAMar 5, 2024Mar 15, 2024Certifye
$134,000
Nivo II
Chicago, ILMar 4, 2024Aug 24, 2024Certifye
$186,000
Nivo III
New York, NYMar 4, 2024Aug 29, 2024Certifye
$175,000
Nivo III
Cambridge, MAFeb 29, 2024Aug 18, 2024Certifye
$181,000
Nivo II
Sunnyvale, CAFeb 27, 2024Aug 22, 2024Certifye
$186,000
Nivo III
Sunnyvale, CAFeb 24, 2024Jul 24, 2024Certifye
$157,000Sunnyvale, CAFeb 23, 2024Aug 20, 2024Certifye
$132,030
Nivo II
Chicago, ILFeb 23, 2024Jul 16, 2024Certifye
$108,000
Nivo II
Addison, TXFeb 22, 2024Jul 24, 2024Certifye
$166,260
Nivo III
Austin, TXFeb 21, 2024Jul 24, 2024Certifye
$144,000
Nivo III
Austin, TXFeb 20, 2024Aug 6, 2024Certifye
$149,000
Nivo II
New York, NYFeb 19, 2024Feb 26, 2024Certifye
$186,000
Nivo III
New York, NYFeb 14, 2024Jul 18, 2024Certifye
$199,000
Nivo III
Mountain View, CAFeb 10, 2024Mar 1, 2024Certifye
$193,000Sunnyvale, CAFeb 9, 2024Jul 15, 2024Certifye
$172,516
Nivo III
Kirkland, WAFeb 1, 2024Jul 30, 2024Certifye
$188,000
Nivo II
San Jose, CAJan 26, 2024Jul 23, 2024Certifye
$156,000Sunnyvale, CAJan 24, 2024Jul 15, 2024Certifye
$204,000
Nivo III
San Francisco, CAJan 24, 2024Jul 16, 2024Certifye
$162,000Mountain View, CAJan 18, 2024Jun 24, 2024Certifye
$157,000Mountain View, CAJan 18, 2024Jul 14, 2024Certifye
$202,980
Nivo III
San Francisco, CAJan 11, 2024Jul 9, 2024Certifye
$160,000
Nivo III
Atlanta, GAJan 11, 2024Jul 6, 2024Certifye
$247,000Sunnyvale, CAJan 8, 2024Jan 22, 2024Certifye
$118,000
Nivo II
Seattle, WADec 7, 2023Dec 22, 2023Certifye
$186,000Sunnyvale, CADec 7, 2023May 22, 2024Certifye
$157,080
Nivo II
Sunnyvale, CADec 6, 2023Jan 22, 2024Certifye
$194,000
Nivo II
Sunnyvale, CADec 4, 2023Dec 18, 2023Certifye
$131,000
Nivo II
Chicago, ILNov 22, 2023Jan 15, 2024Certifye
$186,000Sunnyvale, CANov 22, 2023May 22, 2024Certifye
$155,043Sunnyvale, CANov 21, 2023Nov 30, 2023Certifye
$247,000Sunnyvale, CANov 15, 2023May 8, 2024Certifye
$223,000
Nivo II
San Jose, CANov 13, 2023May 11, 2024Certifye
$190,000
Nivo III
New York, NYNov 9, 2023May 8, 2024Certifye
$184,000
Nivo III
Seattle, WAOct 23, 2023Apr 18, 2024Certifye
$155,000
Nivo II
Sunnyvale, CAOct 23, 2023Nov 9, 2023Certifye
$204,000
Nivo IV
Kirkland, WAOct 20, 2023Nov 1, 2023Certifye
$161,120
Nivo III
Austin, TXOct 20, 2023Nov 20, 2023Certifye
$150,000
Nivo III
Cambridge, MAOct 18, 2023Nov 14, 2023Certifye
$226,000
Nivo IV
Sunnyvale, CAOct 3, 2023Nov 1, 2023Certifye
$228,000
Nivo IV
San Jose, CASep 29, 2023Oct 11, 2023Certifye
$161,460
Nivo II
Mountain View, CASep 29, 2023Oct 11, 2023Certifye
$226,000
Nivo IV
Santa Clara, CASep 21, 2023Nov 1, 2023Certifye
$226,000
Nivo IV
Santa Clara, CASep 21, 2023Nov 1, 2023Retire
$157,000
Nivo II
Sunnyvale, CASep 18, 2023Oct 1, 2023Certifye
$273,000
Nivo IV
Redwood City, CASep 7, 2023Mar 6, 2024Certifye
$153,000
Nivo II
New York, NYAug 31, 2023Sep 4, 2023Certifye
$190,000
Nivo III
Mountain View, CAAug 25, 2023Feb 18, 2024Certifye
$190,000
Nivo III
Mountain View, CAAug 23, 2023Feb 18, 2024Retire
$157,000
Nivo II
Mountain View, CAAug 22, 2023Oct 1, 2023Certifye
$200,500
Nivo III
New York, NYAug 18, 2023Oct 21, 2023Certifye
$193,000
Nivo III
Fremont, CAAug 18, 2023Feb 16, 2024Certifye
$245,000
Nivo IV
Mountain View, CAAug 14, 2023Feb 6, 2024Certifye
$226,000
Nivo IV
Mountain View, CAAug 4, 2023Jan 23, 2024Certifye
$141,000
Nivo II
Kirkland, WAJul 26, 2023Aug 7, 2023Certifye
$228,000
Nivo IV
Mountain View, CAJul 24, 2023Jan 23, 2024Certifye
$201,000
Nivo IV
Santa Clarita, CAJul 17, 2023Aug 28, 2023Certifye
$157,000
Nivo II
Mountain View, CAJul 12, 2023Jul 25, 2023Certifye
$155,000
Nivo II
Sunnyvale, CAJun 30, 2023Jul 14, 2023Certifye
$155,000
Nivo II
Sunnyvale, CAJun 30, 2023Jul 14, 2023Retire
$190,000
Nivo III
San Bruno, CAJun 6, 2023Jun 8, 2023Certifye
$162,000
Nivo III
Atlanta, GAJun 2, 2023Jun 12, 2023Certifye
$132,000
Nivo II
Chicago, ILMay 8, 2023Nov 1, 2023Certifye
$140,000
Nivo II
Atlanta, GAMay 3, 2023May 15, 2023Certifye
$166,000
Nivo III
Austin, TXMay 2, 2023Oct 28, 2023Certifye, apre retire
$158,000
Nivo II
Mountain View, CAMar 29, 2023Apr 3, 2023Certifye
$200,000
E-3 · Nivo III
San Francisco, CAMar 23, 2023Sep 19, 2023Certifye
$179,000
Nivo III
Sunnyvale, CAMar 15, 2023Aug 29, 2023Certifye
$143,000
Nivo II
New York, NYMar 10, 2023Jun 1, 2023Certifye
$181,000
Nivo III
Sunnyvale, CAMar 10, 2023Sep 5, 2023Certifye
$162,000
Nivo III
Austin, TXMar 10, 2023Aug 31, 2023Certifye
$137,000
Nivo II
Austin, TXMar 9, 2023Sep 2, 2023Certifye
$180,000
Nivo III
San Bruno, CAMar 9, 2023Sep 2, 2023Certifye
$145,000
Nivo II
San Francisco, CAMar 9, 2023Sep 2, 2023Certifye
$132,000
Nivo II
Sunnyvale, CAMar 8, 2023Sep 5, 2023Certifye
$179,200
Nivo III
New York, NYMar 6, 2023Aug 18, 2023Certifye
$116,000
Nivo II
Mountain View, CAMar 6, 2023Aug 25, 2023Certifye
$143,000
Nivo II
Mountain View, CAMar 6, 2023Aug 29, 2023Certifye
$116,000
Nivo II
New York, NYMar 3, 2023Aug 16, 2023Certifye
$126,000
Nivo II
Addison, TXMar 3, 2023Aug 18, 2023Certifye
$163,000
Nivo III
Austin, TXMar 1, 2023Aug 26, 2023Certifye
$179,000
Nivo III
San Jose, CAFeb 27, 2023Aug 18, 2023Certifye
$111,000
Nivo II
Kirkland, WAFeb 24, 2023Aug 17, 2023Certifye
$159,000
Nivo II
Seattle, WAFeb 24, 2023Aug 17, 2023Certifye
$130,000
Nivo II
Kirkland, WAFeb 23, 2023Aug 17, 2023Certifye
$98,500
Nivo II
Austin, TXFeb 23, 2023Aug 17, 2023Certifye
$98,500Austin, TXFeb 22, 2023Aug 16, 2023Certifye
$102,000
Nivo II
Chicago, ILFeb 22, 2023Aug 18, 2023Certifye
$116,000Sunnyvale, CAFeb 22, 2023Aug 19, 2023Certifye
$143,000
Nivo II
Mountain View, CAFeb 22, 2023Aug 19, 2023Certifye
$143,000
Nivo II
San Francisco, CAFeb 21, 2023Aug 16, 2023Certifye
$152,000
Nivo III
Austin, TXFeb 21, 2023Aug 17, 2023Certifye
$164,000
Nivo III
Mountain View, CAFeb 21, 2023Aug 17, 2023Certifye
$222,100
Nivo IV
Sunnyvale, CAFeb 17, 2023Jun 25, 2023Certifye
$132,000
Nivo II
Sunnyvale, CAFeb 14, 2023Mar 20, 2023Certifye
$180,000
Nivo III
Mountain View, CAFeb 8, 2023Feb 21, 2023Certifye
$221,000
Nivo III
Mountain View, CAJan 25, 2023Feb 12, 2023Certifye
$144,000
Nivo II
Sunnyvale, CAJan 20, 2023Jan 26, 2023Retire
$180,000
Nivo III
New York, NYNov 11, 2022Nov 23, 2022Certifye
$163,000
Nivo IV
Addison, TXNov 11, 2022Nov 16, 2022Certifye
$161,000
Nivo II
Mountain View, CANov 10, 2022Nov 21, 2022Certifye
$216,000
Nivo IV
Mountain View, CANov 2, 2022Apr 3, 2023Certifye
$144,000
Nivo III
Mountain View, CANov 1, 2022Nov 14, 2022Certifye
$117,000
Nivo II
Austin, TXOct 27, 2022Nov 7, 2022Certifye
$129,000
Nivo II
Chicago, ILOct 26, 2022Nov 17, 2022Certifye
$203,000
Nivo III
Mountain View, CAOct 17, 2022Apr 16, 2023Certifye
$197,000
Nivo II
Mountain View, CAOct 13, 2022Oct 21, 2022Certifye
$89,069
Nivo II
New York, NYOct 12, 2022Oct 21, 2022Certifye
$144,000
Nivo III
San Francisco, CAOct 12, 2022Oct 24, 2022Certifye
$161,600
Nivo III
Playa Vista, CASep 30, 2022Oct 18, 2022Certifye

Technical Solutions Consultant nan tout anplwayè yo →

Lòt travay nan Google LLC

Salè yo se fen ki pi ba nan salè yo ofri sou chak aplikasyon, konvèti nan yon montan anyèl; estatistik yo itilize sèlman aplikasyon tan plen sètifye. Yon LCA pa yon apwobasyon visa epi yon sèl LCA ka kouvri plizyè pozisyon. Sous: Depatman Travay Etazini, Done Divulgasyon LCA OFLC, ane fiskal 2023–2026 (dènye desizyon Jun 30, 2026).