Akèy › Anplwayè › Intone Networks, Inc. › Business Analyst
Business Analyst nan Intone Networks, Inc.: Salè H-1B
15 aplikasyon kondisyon travay pou tit travay Business Analyst nan Intone Networks, Inc.. Salè baz medyàn ofri $110,000; mwatye mitan $95,500–$111,000.
Demann (LCA)15
Salè medyan ofri$110,000
Mwatye salè yo$95,500–$111,000
10yèm–90yèm pousantaj$89,111–$121,200
Pa ane fiskal
| Ane fiskal | LCA | Salè medyan |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $110,000 |
| FY2024 | 2 | $99,356 |
| FY2025 | 4 | $110,000 |
| FY2026 | 3 | $105,000 |
Aplikasyon
| Salè baz | Kote | Soumèt | Dat kòmansman | Estati |
|---|---|---|---|---|
| $100,000 Nivo II | Waxhaw, NC | Apr 14, 2026 | Apr 16, 2026 | Certifye |
| $105,000 Nivo II | Trenton, NJ | Nov 11, 2025 | Nov 13, 2025 | Certifye |
| $122,200 Nivo III | Plano, TX | Jun 4, 2025 | Jun 5, 2025 | Certifye |
| $120,000 Nivo III | Kyle, TX | Dec 4, 2024 | Dec 4, 2024 | Certifye |
| $100,000 Nivo II | Plano, TX | Oct 28, 2024 | Mar 28, 2025 | Certifye |
| $110,000 Nivo III | Cary, NC | Mar 4, 2024 | Mar 11, 2024 | Certifye |
| $88,712 Nivo II | Suwanee, GA | Nov 21, 2023 | Dec 1, 2023 | Certifye |
| $89,710 Nivo II | Mint Hill, NC | Sep 22, 2023 | Oct 1, 2023 | Certifye |
| $110,000 Nivo III | Cary, NC | Aug 24, 2023 | Sep 1, 2023 | Certifye |
| $112,000 Nivo III | Washougal, WA | Jun 15, 2023 | Oct 26, 2023 | Certifye, apre retire |
| $110,000 Nivo II | Kyle, TX | Mar 13, 2023 | Mar 15, 2023 | Certifye |
| $82,000 Nivo II | Durham, NC | Jan 20, 2022 | Feb 1, 2022 | Certifye, apre retire |
| $110,000 Nivo III | Princeton, NJ | Dec 14, 2021 | Jan 3, 2022 | Certifye, apre retire |
| $91,000 Nivo III | Columbia, SC | Feb 5, 2021 | Jul 31, 2021 | Certifye, apre retire |
| $122,000 Nivo II | Princeton, NJ | Oct 20, 2020 | Nov 2, 2020 | Certifye, apre retire |
Business Analyst nan tout anplwayè yo →
Lòt travay nan Intone Networks, Inc.
- Software Developer$106,650
- Clinical SAS Analyst$100,000
- SAS Analyst$110,000
- Software Engineer$110,000
- Principal Statistical Programmer$132,500
- Senior Statistical Programmer$110,000
- Programmer Analyst$107,141
- Data Analyst$102,500
- SAS Programmer$120,000
Salè yo se fen ki pi ba nan salè yo ofri sou chak aplikasyon, konvèti nan yon montan anyèl; estatistik yo itilize sèlman aplikasyon tan plen sètifye. Yon LCA pa yon apwobasyon visa epi yon sèl LCA ka kouvri plizyè pozisyon. Sous: Depatman Travay Etazini, Done Divulgasyon LCA OFLC, ane fiskal 2023–2026 (dènye desizyon Jun 30, 2026).