Akèy › Anplwayè › JPMorgan Chase & Co. › Vice President, Agility Lead
Vice President, Agility Lead nan JPMorgan Chase & Co.: Salè H-1B
15 aplikasyon kondisyon travay pou tit travay Vice President, Agility Lead nan JPMorgan Chase & Co.. Salè baz medyàn ofri $155,000; mwatye mitan $144,650–$165,500.
Demann (LCA)15
Salè medyan ofri$155,000
Mwatye salè yo$144,650–$165,500
10yèm–90yèm pousantaj$133,840–$175,160
Pa ane fiskal
| Ane fiskal | LCA | Salè medyan |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $155,000 |
| FY2024 | 8 | $144,650 |
| FY2025 | 4 | $165,500 |
| FY2026 | 2 | $162,000 |
Aplikasyon
| Salè baz | Kote | Soumèt | Dat kòmansman | Estati |
|---|---|---|---|---|
| $165,500 Nivo IV | Houston, TX | Jun 15, 2026 | Dec 5, 2026 | Certifye |
| $158,500 Nivo IV | Plano, TX | Nov 4, 2025 | Apr 28, 2026 | Certifye |
| $181,600 Nivo IV | New York, NY | Apr 21, 2025 | Oct 17, 2025 | Certifye |
| $162,600 Nivo IV | Plano, TX | Mar 7, 2025 | Aug 22, 2025 | Certifye |
| $165,500 Nivo IV | Houston, TX | Mar 5, 2025 | Aug 19, 2025 | Certifye |
| $165,500 Nivo IV | Houston, TX | Feb 26, 2025 | Aug 19, 2025 | Certifye |
| $148,400 Nivo IV | Wilmington, DE | Sep 17, 2024 | Mar 1, 2025 | Certifye |
| $139,600 | Chicago, IL | Aug 19, 2024 | Feb 13, 2025 | Certifye |
| $130,000 | Plano, TX | Aug 2, 2024 | Jan 24, 2025 | Certifye |
| $145,000 Nivo IV | Wilmington, DE | Apr 12, 2024 | Aug 29, 2024 | Certifye |
| $189,280 | Seattle, WA | Apr 9, 2024 | Oct 8, 2024 | Certifye |
| $146,600 Nivo IV | Wilmington, DE | Feb 26, 2024 | Jul 24, 2024 | Certifye |
| $144,300 Nivo IV | Plano, TX | Jan 29, 2024 | Jul 26, 2024 | Certifye |
| $127,000 Nivo IV | Columbus, OH | Nov 13, 2023 | May 10, 2024 | Certifye |
| $155,000 Nivo IV | Plano, TX | May 16, 2023 | May 30, 2023 | Certifye |
Lòt travay nan JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160,000
- Associate, Software Engineer III$139,000
- Associate, Software Engineer$131,000
- Vice President, Software Engineer$160,000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177,750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181,700
- Vice President, Software Engineering$153,300
- Software Engineer$130,000
- Vice President, Product Manager$159,500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164,650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182,000
- Associate, Software Engineering$126,000
- Associate$150,000
- Vice President, Quantitative Research$205,000
- Associate, Investment Banking$175,000
- Associate, Software Engineer II$121,500
- Associate, Quant Analytics$115,000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125,000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170,000
- Associate, Strategic Analytics$107,000
- Vice President, Data Scientist Lead$162,000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157,050
- Financial Analyst$108,723
- Vice President, Technology Support Lead$141,000
Salè yo se fen ki pi ba nan salè yo ofri sou chak aplikasyon, konvèti nan yon montan anyèl; estatistik yo itilize sèlman aplikasyon tan plen sètifye. Yon LCA pa yon apwobasyon visa epi yon sèl LCA ka kouvri plizyè pozisyon. Sous: Depatman Travay Etazini, Done Divulgasyon LCA OFLC, ane fiskal 2023–2026 (dènye desizyon Jun 30, 2026).