Akèy › Anplwayè › Robert Bosch LLC › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer nan Robert Bosch LLC: Salè H-1B
18 aplikasyon kondisyon travay pou tit travay Senior Software Engineer nan Robert Bosch LLC. Salè baz medyàn ofri $138,000; mwatye mitan $130,466–$156,806.
Demann (LCA)18
Salè medyan ofri$138,000
Mwatye salè yo$130,466–$156,806
10yèm–90yèm pousantaj$126,925–$168,278
Pa ane fiskal
| Ane fiskal | LCA | Salè medyan |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $134,034 |
| FY2024 | 4 | $137,367 |
| FY2025 | 3 | $170,914 |
| FY2026 | 2 | $138,000 |
Aplikasyon
| Salè baz | Kote | Soumèt | Dat kòmansman | Estati |
|---|---|---|---|---|
| $138,000 Nivo III | Plymouth, MI | Jan 28, 2026 | Apr 28, 2026 | Certifye |
| $138,000 Nivo III | Plymouth, MI | Jan 7, 2026 | Jun 20, 2026 | Certifye |
| $147,306 Nivo IV | Plymouth, MI | Feb 5, 2025 | Jul 25, 2025 | Certifye |
| $200,000–$235,000 Nivo III | Sunnyvale, CA | Jan 23, 2025 | Jul 15, 2025 | Certifye, apre retire |
| $120,004 Nivo IV | Farmington Hills, MI | May 15, 2024 | Nov 1, 2024 | Certifye |
| $170,914–$214,500 Nivo III | Sunnyvale, CA | May 13, 2024 | Oct 1, 2024 | Certifye, apre retire |
| $144,934 Nivo III | Farmington Hills, MI | Feb 23, 2024 | Aug 16, 2024 | Certifye |
| $145,520 Nivo IV | Plymouth, MI | Dec 20, 2023 | Jun 18, 2024 | Certifye |
| $129,800 Nivo III | Plymouth, MI | Oct 16, 2023 | Apr 10, 2024 | Certifye |
| $131,864 Nivo IV | Plymouth, MI | Sep 14, 2023 | Feb 24, 2024 | Certifye |
| $130,000 Nivo IV | Plymouth, MI | Sep 8, 2023 | Oct 2, 2023 | Certifye |
| $135,000 Nivo IV | Plymouth, MI | Jul 14, 2023 | Jul 25, 2023 | Certifye |
| $167,149–$168,797 Nivo III | Sunnyvale, CA | May 10, 2023 | Aug 17, 2023 | Certifye |
| $125,000 Nivo IV | Novi, MI | Mar 1, 2023 | Aug 8, 2023 | Certifye |
| $127,750 Nivo IV | Farmington Hills, MI | Mar 1, 2023 | Aug 11, 2023 | Certifye |
| $134,034 Nivo IV | Farmington Hills, MI | Feb 14, 2023 | Aug 1, 2023 | Certifye |
| $159,973–$200,000 Nivo IV | Sunnyvale, CA | Nov 21, 2022 | May 18, 2023 | Certifye |
| $167,149–$170,000 Nivo III | Sunnyvale, CA | Nov 4, 2022 | Nov 21, 2022 | Certifye, apre retire |
Senior Software Engineer nan tout anplwayè yo →
Lòt travay nan Robert Bosch LLC
- Sr. Software Engineer$137,354
- Software Engineer$107,200
- Sr. Systems Engineer$128,578
- Sr. Calibration Engineer$128,500
- Sr. Application Engineer$129,516
- Manager, Engineering$157,270
- Research Scientist$147,228
- Application Calibration Engineer$109,424
- Application Engineer$102,820
- Technical Project Manager$141,718
- Sr Application Calibration Engineer$132,350
- Sr. Technical Project Manager$135,000
- Systems Engineer$107,625
- Machine Learning Research Scientist$159,000
- Senior Controls Software Engineer$125,000
- Senior Research Scientist$127,712
- Principal Software Engineer$163,808
Salè yo se fen ki pi ba nan salè yo ofri sou chak aplikasyon, konvèti nan yon montan anyèl; estatistik yo itilize sèlman aplikasyon tan plen sètifye. Yon LCA pa yon apwobasyon visa epi yon sèl LCA ka kouvri plizyè pozisyon. Sous: Depatman Travay Etazini, Done Divulgasyon LCA OFLC, ane fiskal 2023–2026 (dènye desizyon Jun 30, 2026).