Akèy › Anplwayè › SOLV Energy, LLC
SOLV Energy, LLC: Salè H-1B ak pajon
SOLV Energy, LLC depoze 18 aplikasyon kondisyon travay pou visa H-1B ak visa ki gen rapò nan ane fiskal 2023–2026; sètifye: 18. Medyèn salè yo ofri a: $119,392.
Èske SOLV Energy, LLC pajone visa H-1B?
SOLV Energy, LLC depoze 18 aplikasyon kondisyon travay nan ane fiskal 2023–2026, dènye a soumèt sou Jun 19, 2026. Yon LCA se premye etap yon demann H-1B, konsa anplwayè a pajone oswa prepare pou pajone travayè H-1B; li pa garanti pajon pou okenn travay espesifik. Tcheke lis travay pwòp anplwayè a.
Salè pa tit travay
| Tit travay | LCA | Salè medyan |
|---|---|---|
| Energy Storage Project Manager | 4 | $119,392 |
| Project Manager | 4 | $102,960 |
| Senior Project Manager | 2 | $141,590 |
| Senior SCADA Engineer | 2 | $145,642 |
| Performance Engineer 1 | 2 | $89,419 |
| Engineering Coordinator Energy Storage | 1 | $74,568 |
| Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead | 1 | $134,618 |
| Director of Engineering | 1 | $184,621 |
| Senior Engineering Analyst | 1 | $99,091 |
Aplikasyon pa ane fiskal
| Ane fiskal | LCA | Salè medyan |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $74,568 |
| FY2024 | 1 | $134,618 |
| FY2025 | 4 | $143,616 |
| FY2026 | 12 | $110,105 |
Nivo salè prevanlan
Depatman Travay la etabli kat nivo salè prevanlan pou chak okipasyon ak zòn, soti nan Nivo I (antre) rive nan Nivo IV (plen kompetans). Anplwayè a chwazi nivo ki koresponn ak kondisyon travay la.
Kote travay yo ye
- San Diego, CA3
- Edison, NJ3
- East Bernard, TX2
- Buffalo, NY2
- Northlake, TX1
- Abbott, TX1
- Orangevale, CA1
- Pawtucket, RI1
- Seattle, WA1
- Andover, MA1
- Worcester, MA1
- Albany, NY1
Okipasyon
- Civil Engineers6
- Construction Managers4
- Mechatronics Engineers3
- Mechanical Engineers2
- Industrial Engineers1
- Architectural and Engineering Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Dènye aplikasyon yo
| Tit travay | Salè baz | Kote | Soumèt | Dat kòmansman | Estati |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $117,250–$125,000 Nivo II | Albany, NY | Jun 19, 2026 | Jun 24, 2026 | Certifye |
| Performance Engineer 1 | $89,419–$155,126 Nivo I | Andover, MA | May 20, 2026 | Oct 1, 2026 | Certifye |
| Performance Engineer 1 | $89,419–$155,126 Nivo I | Worcester, MA | May 20, 2026 | Oct 1, 2026 | Certifye |
| Senior Engineering Analyst | $99,091–$137,280 Nivo II | Seattle, WA | May 19, 2026 | Jul 27, 2026 | Certifye |
| Energy Storage Project Manager | $119,392–$154,440 Nivo IV | Buffalo, NY | May 18, 2026 | May 25, 2026 | Certifye |
| Energy Storage Project Manager | $119,392–$154,440 Nivo IV | East Bernard, TX | May 18, 2026 | May 25, 2026 | Certifye |
| Project Manager | $94,682–$140,000 Nivo II | Edison, NJ | May 18, 2026 | Oct 1, 2026 | Certifye |
| Project Manager | $102,960–$154,440 Nivo II | Edison, NJ | May 12, 2026 | Oct 1, 2026 | Certifye |
| Project Manager | $102,960–$154,440 Nivo II | Pawtucket, RI | May 12, 2026 | Oct 1, 2026 | Certifye |
| Energy Storage Project Manager | $119,392–$154,440 Nivo IV | Buffalo, NY | Apr 1, 2026 | Apr 1, 2026 | Certifye |
| Energy Storage Project Manager | $119,392–$154,440 Nivo IV | East Bernard, TX | Apr 1, 2026 | Apr 1, 2026 | Certifye |
| Director of Engineering | $184,621–$211,754 Nivo IV | Edison, NJ | Mar 16, 2026 | Jul 10, 2026 | Certifye |
| Senior SCADA Engineer | $145,642–$207,690 Nivo IV | San Diego, CA | Sep 19, 2025 | Oct 1, 2025 | Certifye |
| Senior SCADA Engineer | $145,642–$207,690 Nivo IV | Orangevale, CA | Sep 19, 2025 | Oct 1, 2025 | Certifye |
| Senior Project Manager | $141,590–$212,384 Nivo IV | Northlake, TX | Feb 20, 2025 | Mar 3, 2025 | Certifye |
| Senior Project Manager | $141,590–$212,384 Nivo IV | Abbott, TX | Feb 20, 2025 | Mar 3, 2025 | Certifye |
| Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead | $134,618–$186,472 Nivo I | San Diego, CA | Jul 17, 2024 | Nov 30, 2024 | Certifye |
| Engineering Coordinator Energy Storage | $74,568–$90,834 Nivo I | San Diego, CA | Mar 29, 2023 | Sep 1, 2023 | Certifye |
Salè yo se fen ki pi ba nan salè yo ofri sou chak aplikasyon, konvèti nan yon montan anyèl; estatistik yo itilize sèlman aplikasyon tan plen sètifye. Yon LCA pa yon apwobasyon visa epi yon sèl LCA ka kouvri plizyè pozisyon. Sous: Depatman Travay Etazini, Done Divulgasyon LCA OFLC, ane fiskal 2023–2026 (dènye desizyon Jun 30, 2026).