Kezdőlap › Városok › Colorado › Northglenn
H-1B szponzorok Northglenn, CO
A munkáltatók 38 munkavállalási engedély kérelmet nyújtottak be Northglenn, CO állásokra 2023–2026 pénzügyi években. Medián ajánlott alapfizetés: $90 000.
Kérelmek (LCA)38
Medián ajánlott fizetés$90 000
Fizetések középső fele$87 443–$112 008
10–90. percentilis$79 489–$119 461
Top szponzorok
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Concert Tech Corporation | 21 | $92 165 |
| FactSet Research Systems Inc. | 3 | $160 000 |
| WestTel International, Inc. | 3 | $89 000 |
| Capital IT Solutions INC | 2 | $79 290 |
| Nextgen IT Solutions Inc | 2 | $82 004 |
| Mountain View Pain Specialists LLC | 2 | $90 000 |
| Roeslein & Associates of Denver LLC | 1 | $119 102 |
| Global Village Academy - Northglenn | 1 | $43 680 |
| Cadence Design Systems, Inc. | 1 | $105 893 |
| Northglenn Dental Partners LLP | 1 | $120 000 |
| Cummins Inc. | 1 | $112 195 |
Foglalkozások
| Foglalkozás | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developers | 17 | $88 222 |
| Database Architects | 4 | $112 008 |
| Database Administrators | 4 | $86 226 |
| Project Management Specialists | 3 | $160 000 |
| Web Developers | 3 | $78 291 |
| Physical Therapists | 2 | $90 000 |
| Mechanical Engineers | 1 | $119 102 |
| Elementary School Teachers, Except Special Education | 1 | $43 680 |
| Electronics Engineers, Except Computer | 1 | $105 893 |
| Dentists, General | 1 | $120 000 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 1 | $112 195 |
Beosztások
- Software Developer9
- Database Developer4
- Software Engineer4
- Lead Software Engineer3
- Web Developer3
- Solution Engineer3
- Database Adminstrator2
- Physical Therapist2
- Mechanical Engineer III1
- ETL Developer1
- Data Engineer1
- Mainframe Operations Analyst1
- Bilingual Elementary Teacher (Spanish)1
- Product Engineer II1
- Dentist1
- Product Manager1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).