Kezdőlap › Városok › Massachusetts › Norton
H-1B szponzorok Norton, MA
A munkáltatók 21 munkavállalási engedély kérelmet nyújtottak be Norton, MA állásokra 2023–2026 pénzügyi években. Medián ajánlott alapfizetés: $99 000.
Kérelmek (LCA)21
Medián ajánlott fizetés$99 000
Fizetések középső fele$78 000–$127 548
10–90. percentilis$72 800–$144 000
Top szponzorok
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Alnylam US, Inc. | 5 | $141 086 |
| GP Technologies LLC | 4 | $94 050 |
| T-Mobile USA, Inc. | 3 | $127 548 |
| Precision Medicine Group, LLC | 3 | $75 000 |
| LS Solutions, Inc. | 2 | $92 500 |
| Cognizant Technology Solutions US Corp | 1 | $113 547 |
| Eurofins Lancaster Laboratories LLC | 1 | $63 443 |
| GoTo Technologies USA, Inc. | 1 | $195 700 |
| Sedgwick Claims Management Services, Inc. | 1 | $80 000 |
Foglalkozások
| Foglalkozás | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Computer Programmers | 4 | $94 050 |
| Molecular and Cellular Biologists | 3 | $75 000 |
| Chemists | 3 | $78 000 |
| Electrical Engineers | 2 | $132 221 |
| Software Developers | 1 | $117 999 |
| Industrial Production Managers | 1 | $145 000 |
| Computer Systems Analysts | 1 | $113 547 |
| Biological Technicians | 1 | $63 443 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 1 | $195 700 |
| Industrial Engineers | 1 | $99 000 |
| Data Scientists | 1 | $80 000 |
| Natural Sciences Managers | 1 | $144 000 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 1 | $86 000 |
Beosztások
- Computer Programmer4
- Clinical Project Manager2
- Quality Control Analyst II2
- Sr Engineer, Software1
- Manager, QC Lab Systems1
- Manager JC501
- Senior Engineer, Radio Frequency1
- Senior Validation Engineer/ Scientist1
- Senior Scientist1
- Sr. Manager, Product Management1
- Validation Engineer1
- Data Analyst1
- Quality Control Lead1
- Clinical Research Associate II1
- Sr Engineer, Radio Frequency1
- Software Validation Engineer1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).