Kezdőlap › Munkáltatók › 7-Eleven, Inc. › Manager, Software Engineer
Manager, Software Engineer a(z) 7-Eleven, Inc. cégnél: H-1B fizetések
8 munkavállalási engedély kérelem a(z) Manager, Software Engineer pozícióra a(z) 7-Eleven, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $134 992; középső 50%: $115 918–$141 710.
Kérelmek (LCA)8
Medián ajánlott fizetés$134 992
Fizetések középső fele$115 918–$141 710
10–90. percentilis$113 603–$146 076
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 7 | $134 992 |
| 2026. év | 1 | $144 310 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $144 310–$190 000 IV. szint | Irving, TX | 2026. márc. 24. | 2026. júl. 27. | Tanúsított |
| $140 843–$214 252 | Irving, TX | 2023. máj. 26. | 2023. nov. 23. | Tanúsított |
| $115 918–$214 252 IV. szint | Irving, TX | 2023. máj. 10. | 2023. máj. 22. | Tanúsított |
| $134 992–$214 252 IV. szint | Irving, TX | 2023. máj. 3. | 2023. okt. 12. | Tanúsított |
| $150 197–$224 233 IV. szint | Irving, TX | 2023. ápr. 19. | 2023. ápr. 25. | Tanúsított |
| $134 992–$214 253 IV. szint | Dallas, TX | 2023. márc. 6. | 2023. aug. 3. | Tanúsított |
| $108 202–$214 253 IV. szint | Irving, TX | 2023. márc. 2. | 2023. júl. 27. | Tanúsított |
| $115 918–$214 252 IV. szint | Irving, TX | 2023. febr. 27. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
Manager, Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) 7-Eleven, Inc. cégnél
- Software Engineer II$116 938
- Software Engineer$115 357
- Senior Software Engineer$134 992
- Sr. Software Engineer$139 464
- Manager, Software Engineering$144 310
- Mgr Software Engineering$136 136
- Sr. Product Manager$144 310
- Software Developer$116 938
- Sr. Manager, Software Engineering$161 254
- Senior Financial Analyst$80 267
- Senior Solutions Architect$123 759
- Software Engineer I$91 135
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).