Kezdőlap › Munkáltatók › American Airlines, Inc. › Data Engineer, IT Analytics
Data Engineer, IT Analytics a(z) American Airlines, Inc. cégnél: H-1B fizetések
9 munkavállalási engedély kérelem a(z) Data Engineer, IT Analytics pozícióra a(z) American Airlines, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $101 192; középső 50%: $92 040–$105 997.
Kérelmek (LCA)9
Medián ajánlott fizetés$101 192
Fizetések középső fele$92 040–$105 997
10–90. percentilis$84 789–$112 923
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $80 778 |
| 2024. év | 1 | $101 192 |
| 2025. év | 5 | $102 150 |
| 2026. év | 1 | $112 923 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $112 923–$140 000 II. szint | Fort Worth, TX | 2026. máj. 20. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| $112 923–$140 000 II. szint | Fort Worth, TX | 2025. júl. 9. | 2025. júl. 30. | Tanúsított |
| $92 040–$140 000 II. szint | Fort Worth, TX | 2025. máj. 19. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $99 563–$140 000 | Fort Worth, TX | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 997–$140 000 II. szint | Fort Worth, TX | 2025. febr. 24. | 2025. aug. 22. | Tanúsított |
| $102 150–$136 000 | Tempe, AZ | 2025. jan. 22. | 2025. jún. 28. | Tanúsított |
| $101 192–$131 718 II. szint | Fort Worth, TX | 2024. febr. 13. | 2024. febr. 19. | Tanúsított |
| $74 091–$131 718 II. szint | Tempe, AZ | 2023. máj. 5. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $87 464–$131 718 II. szint | Tempe, AZ | 2023. ápr. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) American Airlines, Inc. cégnél
- Sr. Developer, IT Applications$105 997
- Sr. Engineer, IT Software$112 923
- Developer, IT Applications$101 192
- Sr. Data Engineer, IT Analytics$105 997
- Technical Lead, IT Applications$101 192
- Developer/Sr. Developer, IT Applications$105 997
- Principal Programmer/Technical Lead, IT Applications$121 867
- Principal Architect, IT Applications$127 878
- Sr. Engineer, IT Infrastructure$105 550
- Manager, IT Applications$144 851
- Engineer, IT Software$108 534
- Sr. Engineer, IT Quality Assurance$98 904
- Engineer/Sr. Engineer, IT Software$112 923
- Sr. Engineer, IT Systems$101 192
- Analyst, Division Finance$81 374
- Sr. Architect, IT Applications$105 997
- Sr. Systems Analyst, IT Applications$97 636
- Analyst/Sr. Analyst, Revenue Management Development$79 567
- Manager, IT Data$151 507
- Sr. Principal Architect, IT Applications$130 798
- Engineer, IT Quality Assurance$81 328
- Associate Developer, IT Applications$81 324
- Sr. Consultant, IT Operations Research & Advanced Analytics$87 125
- Sr. Data Engineer$105 997
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).