Kezdőlap › Munkáltatók › Applied Materials, Inc › IT Application Solution Management Analyst
IT Application Solution Management Analyst a(z) Applied Materials, Inc cégnél: H-1B fizetések
46 munkavállalási engedély kérelem a(z) IT Application Solution Management Analyst pozícióra a(z) Applied Materials, Inc cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $148 246; középső 50%: $139 442–$162 634.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $144 224 |
| 2024. év | 17 | $147 393 |
| 2025. év | 17 | $149 100 |
| 2026. év | 6 | $151 490 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $155 000–$175 000 IV. szint | Austin, TX | 2026. jún. 18. | 2026. jún. 29. | Tanúsított |
| $124 140–$144 140 | Austin, TX | 2026. máj. 15. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $124 140–$144 140 | Austin, TX | 2026. ápr. 20. | 2026. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $150 000–$170 000 IV. szint | Austin, TX | 2026. ápr. 3. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| $152 979–$172 979 IV. szint | Austin, TX | 2026. febr. 13. | 2026. jún. 29. | Tanúsított |
| $178 222–$208 222 | Santa Clara, CA | 2026. jan. 15. | 2026. júl. 13. | Tanúsított |
| $151 060–$171 060 IV. szint | Austin, TX | 2025. szept. 22. | 2026. jan. 3. | Tanúsított |
| $165 631–$185 631 | Santa Clara, CA | 2025. aug. 11. | 2026. jan. 2. | Tanúsított |
| $165 631–$185 631 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 29. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| $134 765–$154 765 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 22. | 2025. szept. 12. | Tanúsított |
| $137 839–$157 839 IV. szint | Austin, TX | 2025. ápr. 28. | 2025. szept. 30. | Tanúsított |
| $161 117–$181 117 IV. szint | Chandler, AZ | 2025. jan. 29. | 2025. jún. 19. | Tanúsított |
| $145 741–$165 741 | Santa Clara, CA | 2025. jan. 15. | 2025. jún. 24. | Tanúsított |
| $120 667–$140 667 III. szint | Austin, TX | 2025. jan. 10. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| $150 000–$170 000 IV. szint | Austin, TX | 2024. dec. 10. | 2024. dec. 23. | Tanúsított |
| $144 000–$164 000 IV. szint | Austin, TX | 2024. dec. 3. | 2025. febr. 18. | Tanúsított |
| $161 537–$181 537 | Santa Clara, CA | 2024. nov. 25. | 2025. ápr. 22. | Tanúsított |
| $165 557–$185 557 | Santa Clara, CA | 2024. nov. 22. | 2025. máj. 24. | Tanúsított |
| $143 298–$163 298 | Santa Clara, CA | 2024. nov. 15. | 2025. márc. 7. | Tanúsított |
| $194 792–$214 792 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. okt. 28. | 2024. nov. 11. | Tanúsított |
| $149 100–$169 100 IV. szint | Austin, TX | 2024. okt. 28. | 2025. febr. 16. | Tanúsított |
| $111 262–$131 262 III. szint | Austin, TX | 2024. okt. 16. | 2025. ápr. 7. | Tanúsított |
| $136 989–$156 989 IV. szint | Austin, TX | 2024. szept. 12. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $122 596–$142 596 III. szint | Austin, TX | 2024. aug. 26. | 2025. febr. 4. | Tanúsított |
| $143 917–$163 917 IV. szint | Austin, TX | 2024. aug. 22. | 2025. jan. 17. | Tanúsított |
| $147 393–$167 393 | Santa Clara, CA | 2024. aug. 22. | 2025. jan. 20. | Tanúsított |
| $144 000–$164 000 IV. szint | Austin, TX | 2024. aug. 19. | 2025. febr. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $149 546–$169 546 IV. szint | Austin, TX | 2024. aug. 7. | 2024. dec. 28. | Tanúsított |
| $139 256–$159 256 | Santa Clara, CA | 2024. jún. 28. | 2024. dec. 27. | Tanúsított |
| $137 850–$157 850 | Santa Clara, CA | 2024. jún. 27. | 2024. dec. 26. | Tanúsított |
| $112 476–$132 476 III. szint | Austin, TX | 2024. jún. 26. | 2024. dec. 25. | Tanúsított |
| $143 917–$163 917 IV. szint | Austin, TX | 2024. jún. 26. | 2024. dec. 25. | Tanúsított |
| $171 891–$191 891 | Santa Clara, CA | 2024. máj. 29. | 2024. nov. 15. | Tanúsított |
| $155 000–$175 000 IV. szint | Austin, TX | 2024. ápr. 30. | 2024. máj. 20. | Tanúsított |
| $186 097–$206 097 | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 11. | 2024. ápr. 29. | Tanúsított |
| $169 950–$189 950 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 29. | 2024. szept. 19. | Tanúsított |
| $150 405–$170 405 IV. szint | Austin, TX | 2024. márc. 8. | 2024. aug. 23. | Tanúsított |
| $163 000–$183 000 | Santa Clara, CA | 2024. febr. 22. | 2024. márc. 11. | Tanúsított |
| $164 212–$184 212 IV. szint | Irvine, CA | 2024. jan. 22. | 2024. jún. 22. | Tanúsított |
| $140 000–$160 000 IV. szint | Austin, TX | 2023. dec. 4. | 2023. dec. 18. | Tanúsított |
| $163 698–$183 698 | Santa Clara, CA | 2023. szept. 22. | 2023. szept. 28. | Tanúsított |
| $163 698–$183 698 | Santa Clara, CA | 2023. szept. 15. | 2024. jan. 25. | Tanúsított |
| $132 870–$152 870 IV. szint | Austin, TX | 2023. aug. 15. | 2023. aug. 28. | Tanúsított |
| $141 947–$161 947 IV. szint | Austin, TX | 2023. jún. 6. | 2023. dec. 1. | Tanúsított |
| $140 000–$160 000 IV. szint | Austin, TX | 2022. dec. 8. | 2023. jan. 3. | Tanúsított |
| $146 500–$166 500 IV. szint | Austin, TX | 2022. nov. 22. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
IT Application Solution Management Analyst minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Applied Materials, Inc cégnél
- Process Engineer$152 841
- Mechanical Engineer$153 377
- Process Support Engineer$111 803
- Technical Project/Program Management Engineer$145 205
- Software Engineer$176 810
- Systems Engineer$162 000
- Financial Analyst$130 820
- Electrical Engineer$152 694
- Business Intelligence Analyst$144 141
- IT Solutions Management Analyst$150 574
- Application Engineer$136 056
- Physicist/Scientist$175 510
- Global Product Support (GPS) Engineer$142 293
- Product Line Management Engineer$140 472
- Technical Project/Program Management Analyst$135 896
- Materials Project Management Analyst$98 000
- Product Marketing Analyst$147 725
- Customer Engineer$117 322
- Manufacturing Engineer$98 781
- Product Quality & Reliability Engineer$131 300
- Product Line Management Analyst$130 234
- Industrial Engineer$119 106
- Account Technologist$144 872
- Manager, Software Engineer$210 704
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).