Kezdőlap › Munkáltatók › Arista Networks, Inc. › Software Test Engineer
Software Test Engineer a(z) Arista Networks, Inc. cégnél: H-1B fizetések
56 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Test Engineer pozícióra a(z) Arista Networks, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $120 768; középső 50%: $117 851–$141 837.
Kérelmek (LCA)56
Medián ajánlott fizetés$120 768
Fizetések középső fele$117 851–$141 837
10–90. percentilis$87 962–$148 496
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 10 | $119 739 |
| 2024. év | 13 | $120 768 |
| 2025. év | 17 | $119 846 |
| 2026. év | 16 | $129 481 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $90 495–$125 916 | Nashua, NH | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 495–$125 916 | Nashua, NH | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 495–$125 916 | Nashua, NH | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 481–$154 009 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $148 286–$178 120 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| $122 434–$148 285 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| $148 286–$178 120 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| $121 689–$139 918 | Nashua, NH | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| $121 689–$139 918 | Nashua, NH | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| $148 496–$178 604 | Santa Clara, CA | 2026. jan. 20. | 2026. jún. 27. | Tanúsított |
| $148 496–$178 604 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 14. | 2025. dec. 1. | Tanúsított |
| $120 497–$149 107 | Santa Clara, CA | 2025. júl. 16. | 2026. jan. 15. | Tanúsított |
| $81 796–$100 000 | Austin, TX | 2025. jún. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $175 958–$215 606 | Santa Clara, CA | 2025. jún. 11. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $118 337–$146 784 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $149 108–$175 957 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 21. | 2025. okt. 17. | Tanúsított |
| $85 430–$122 286 | Nashua, NH | 2025. máj. 19. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $81 796–$100 000 | Austin, TX | 2025. máj. 19. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 430–$122 286 | Nashua, NH | 2025. máj. 19. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $147 565–$173 591 | Santa Clara, CA | 2025. ápr. 14. | 2025. ápr. 21. | Tanúsított |
| $121 148–$142 483 | Austin, TX | 2025. márc. 25. | 2025. szept. 20. | Tanúsított |
| $147 565–$173 591 | Santa Clara, CA | 2025. márc. 21. | 2025. szept. 19. | Tanúsított |
| $119 846–$147 564 | Santa Clara, CA | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $119 846–$147 564 | Santa Clara, CA | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $117 951–$146 999 | Santa Clara, CA | 2025. jan. 16. | 2025. febr. 5. | Tanúsított |
| $147 000–$172 671 | Santa Clara, CA | 2024. dec. 12. | 2025. máj. 9. | Tanúsított |
| $148 724–$173 270 | Santa Clara, CA | 2024. nov. 11. | 2025. máj. 9. | Tanúsított |
| $119 632–$139 796 | Austin, TX | 2024. okt. 15. | 2024. dec. 16. | Tanúsított |
| $123 699–$150 848 | Santa Clara, CA | 2024. jún. 10. | 2024. dec. 8. | Tanúsított |
| $93 762–$119 249 | Nashua, NH | 2024. máj. 31. | 2024. nov. 24. | Tanúsított |
| $83 074–$104 358 | Nashua, NH | 2024. ápr. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 952–$120 767 | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $71 349–$100 000 | Austin, TX | 2024. ápr. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $120 768–$147 646 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 28. | 2024. szept. 2. | Tanúsított |
| $120 768–$147 646 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 27. | 2024. szept. 2. | Tanúsított |
| $147 647–$169 557 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 6. | 2024. aug. 16. | Tanúsított |
| $120 768–$147 646 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 6. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $169 558–$190 607 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 6. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $169 558–$190 607 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 6. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $119 982–$147 304 | Santa Clara, CA | 2024. jan. 22. | 2024. jún. 7. | Tanúsított |
| $119 982–$147 304 | Santa Clara, CA | 2024. jan. 8. | 2024. jún. 7. | Tanúsított |
| $119 739–$146 230 | Santa Clara, CA | 2023. aug. 29. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $119 739–$146 230 | Santa Clara, CA | 2023. aug. 29. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $119 739–$146 230 | Santa Clara, CA | 2023. aug. 29. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $118 397–$145 258 | Santa Clara, CA | 2023. máj. 5. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $141 837–$161 302 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 23. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $141 837–$161 302 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 13. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $117 552–$141 836 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 13. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $113 730–$124 709 | Nashua, NH | 2023. márc. 13. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $113 730–$124 709 | Nashua, NH | 2023. márc. 13. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $141 837–$161 302 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 1. | 2023. márc. 15. | Tanúsított |
Software Test Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Arista Networks, Inc. cégnél
- Software Engineer$134 200
- Technical Solutions Engineer$100 337
- Advanced Services Engineer$140 272
- Hardware Engineer$159 628
- Systems Engineer$122 317
- POC Engineer$123 117
- Manager, Software Engineering$188 268
- Extensibility Engineer$121 560
- Technical Lead, Systems Engineering$145 970
- Mechanical Engineer$142 867
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).